KVO-voorzitter brengt duidelijkheid rond overname in open brief

door
KVO-voorzitter brengt duidelijkheid rond overname in open brief

KV Oostende werd de voorbije weken vaak gelinkt aan een mogelijke overname. De West-Vlaamse club is de hetze in de media ondertussen grondig beu, en bracht vandaag duidelijkheid. 


Voorzitter Frank Dierckens liet via een open brief op de website van KV Oostende duidelijk weten dat er wel degelijk onderhandeld wordt over een mogelijke overname van de West-Vlaamse club. Hij maakt ook bekend dat er verschillende kandidaten zijn om de eersteklasser over te nemen, en dat er duidelijk niet over één nacht ijs kan gegaan worden. 

Daarnaast wenst hij ook om de namen van de kandidaat-overnemers niet prijs te geven, én om nog even geduld te hebben. U kan de open brief hieronder lezen. 

Beste supporters,


Eerst en vooral wil ik meegeven dat ik snap dat de onduidelijkheid en de vele speculaties die her en der verschijnen en waar iedereen zijn mening over heeft, wegen op jullie gemoedsrust. Onze club heeft zo snel mogelijk stabiliteit en duidelijkheid nodig en daar werken we achter de schermen druk aan. Ik ben er echter voorstander van dat onderhandelingen rond tafel worden gevoerd en niet in de media. Om de sereniteit tijdens de onderhandelingen te bewaren, zal ik niet té ver uitweiden, maar jullie verdienen wel enige duiding omtrent alles wat in de pers is verschenen.

Het klopt dat er een bod op tafel lag, waarbij ondervoorzitter Gino Vanderhaeghen tussenpersoon is, om honderd procent van de aandelen over te kopen. Om diverse redenen heb ik beslist om dit bod niet te aanvaarden. In tegenstelling tot wat her en der wordt gesuggereerd, is dit niet omdat ik krampachtig wil vasthouden aan mijn voorzittersstoel. Ik wil wél duidelijkheid over de toekomst van KVO.

Los van deze piste liggen er nóg enkele pistes op tafel. Met die verschillende partijen worden er al weken onderhandelingen gevoerd. Dat zijn allen ernstige en realistische pistes, maar deze partijen gaan terecht niet over één nacht ijs. Over de namen van deze partijen kan ik omwille van geheimhoudingsverplichtingen niet communiceren.

We werken achter de schermen hard verder om de beste oplossing te vinden voor heel KV Oostende. Die oplossing moet in de komende weken op tafel liggen. Intussen vraag ik jullie om nog even geduldig te zijn en vertrouwen te hebben in het harde werk dat ikzelf en mijn mensen hierin steken. Wat jullie ook mogen lezen in de pers of horen 'in de wandelgangen'. Wij zijn echt niet bezig met een machtsstrijd, maar met de toekomst van de club. Van zodra wij nieuws hebben, zijn de supporters en sponsors de eersten met wie wij officieel zullen communiceren. Ik hoop dat de hetze in de media nu stopt en dat de focus kan worden verlegd naar het sportieve aspect. Want zaterdag wacht ons met Waasland Beveren een héél belangrijke wedstrijd.

Onze nieuwe trainer Dennis Van Wijk verzet samen met zijn voltallige staf en de spelers bakken werk hier op de stage in Spanje. Er is een goed gesprek geweest met de technische staf en alle neuzen staan in dezelfde richting. Spelers en staf zullen er alles aan doen om de drie punten thuis te houden. Maar dat kunnen we niet zonder jullie. Ik ben er dan ook van overtuigd dat wij tijdens die match kunnen rekenen op jullie onvoorwaardelijke (vocale) steun, zoals dat al heel het seizoen het geval is. En dan ben ik ervan overtuigd dat we na de match 'Woar is Ostende? Ier is Ostende!' kunnen roepen."

Bedankt KVO-fans en tot donderdag op de nieuwjaarsreceptie !

Jullie voorzitter Frank Dierckens.

Is een nieuwe overnemer een goede zaak voor KV Oostende?

Meest recent

Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

17
17
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

23
23
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

207
207
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

89
89
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

45
45
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

209
209
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

368
368
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

36
36
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

155
155
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

578
578
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

160
160
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

121
121
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

192
192
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

30
30
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

368
368
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

82
82
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

232
232
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

379
379
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

307
307
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

410
410
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

392
392
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

48
48
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

120
120
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

302
302

Meer sportnieuws