KVO-voorzitter brengt duidelijkheid rond overname in open brief

284
KVO-voorzitter brengt duidelijkheid rond overname in open brief

KV Oostende werd de voorbije weken vaak gelinkt aan een mogelijke overname. De West-Vlaamse club is de hetze in de media ondertussen grondig beu, en bracht vandaag duidelijkheid. 


Voorzitter Frank Dierckens liet via een open brief op de website van KV Oostende duidelijk weten dat er wel degelijk onderhandeld wordt over een mogelijke overname van de West-Vlaamse club. Hij maakt ook bekend dat er verschillende kandidaten zijn om de eersteklasser over te nemen, en dat er duidelijk niet over één nacht ijs kan gegaan worden. 

Daarnaast wenst hij ook om de namen van de kandidaat-overnemers niet prijs te geven, én om nog even geduld te hebben. U kan de open brief hieronder lezen. 

Beste supporters,


Eerst en vooral wil ik meegeven dat ik snap dat de onduidelijkheid en de vele speculaties die her en der verschijnen en waar iedereen zijn mening over heeft, wegen op jullie gemoedsrust. Onze club heeft zo snel mogelijk stabiliteit en duidelijkheid nodig en daar werken we achter de schermen druk aan. Ik ben er echter voorstander van dat onderhandelingen rond tafel worden gevoerd en niet in de media. Om de sereniteit tijdens de onderhandelingen te bewaren, zal ik niet té ver uitweiden, maar jullie verdienen wel enige duiding omtrent alles wat in de pers is verschenen.

Het klopt dat er een bod op tafel lag, waarbij ondervoorzitter Gino Vanderhaeghen tussenpersoon is, om honderd procent van de aandelen over te kopen. Om diverse redenen heb ik beslist om dit bod niet te aanvaarden. In tegenstelling tot wat her en der wordt gesuggereerd, is dit niet omdat ik krampachtig wil vasthouden aan mijn voorzittersstoel. Ik wil wél duidelijkheid over de toekomst van KVO.

Los van deze piste liggen er nóg enkele pistes op tafel. Met die verschillende partijen worden er al weken onderhandelingen gevoerd. Dat zijn allen ernstige en realistische pistes, maar deze partijen gaan terecht niet over één nacht ijs. Over de namen van deze partijen kan ik omwille van geheimhoudingsverplichtingen niet communiceren.

We werken achter de schermen hard verder om de beste oplossing te vinden voor heel KV Oostende. Die oplossing moet in de komende weken op tafel liggen. Intussen vraag ik jullie om nog even geduldig te zijn en vertrouwen te hebben in het harde werk dat ikzelf en mijn mensen hierin steken. Wat jullie ook mogen lezen in de pers of horen 'in de wandelgangen'. Wij zijn echt niet bezig met een machtsstrijd, maar met de toekomst van de club. Van zodra wij nieuws hebben, zijn de supporters en sponsors de eersten met wie wij officieel zullen communiceren. Ik hoop dat de hetze in de media nu stopt en dat de focus kan worden verlegd naar het sportieve aspect. Want zaterdag wacht ons met Waasland Beveren een héél belangrijke wedstrijd.

Onze nieuwe trainer Dennis Van Wijk verzet samen met zijn voltallige staf en de spelers bakken werk hier op de stage in Spanje. Er is een goed gesprek geweest met de technische staf en alle neuzen staan in dezelfde richting. Spelers en staf zullen er alles aan doen om de drie punten thuis te houden. Maar dat kunnen we niet zonder jullie. Ik ben er dan ook van overtuigd dat wij tijdens die match kunnen rekenen op jullie onvoorwaardelijke (vocale) steun, zoals dat al heel het seizoen het geval is. En dan ben ik ervan overtuigd dat we na de match 'Woar is Ostende? Ier is Ostende!' kunnen roepen."

Bedankt KVO-fans en tot donderdag op de nieuwjaarsreceptie !

Jullie voorzitter Frank Dierckens.

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Is een nieuwe overnemer een goede zaak voor KV Oostende?

Meest recent

Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

17
17
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

7
7
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

60
60
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

58
58
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

36
36
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

36
36
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

19
19
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

175
175
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

55
55
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

110
110
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

81
81
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

98
98
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

85
85
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

314
314
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

59
59
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

323
323
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

292
292
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

181
181
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

209
209
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

264
264

Meer sportnieuws