'Mag Antwerp dromen? Bölöni wil Marin huren van Ajax'

709 stemmen
'Mag Antwerp dromen? Bölöni wil Marin huren van Ajax'

Als het aan Royal Antwerp ligt speelt Razvan Marin de rest van het seizoen in België. Trainer László Bölöni wil er alles aan doen om de Roemeense middenvelder van Ajax te huren, waar het perspectief broos is.


Bölöni, ook van Roemeense komaf, ziet zijn landgenoot wegkwijnen op de bank ik Amsterdam. "Waarom zou je voor twaalf miljoen euro naar Ajax gaan en daar dan niet spelen?", vraagt de oefenmeester zich af in gesprek met de Roemeense sportkrant Gazeta Sporturilor. Bölöni is er veel aan gelegen om zijn landgenoot aan speelminuten te helpen. "Ik wil hem graag huren."

Bölöni verwacht echter dat het heel lastig voor Antwerp wordt om Marin te halen. "Het verschil tussen de twee clubs is erg groot. Bij Standard Luik speelde Marin twee jaar lang heel goed, maar bij Ajax ben je toch weer in een andere omgeving. Er wordt ook meer van je geëist. Dat kun je ook zien aan Frenkie de Jong: zijn overstap van Ajax naar Barcelona maakte hem niets uit."

Na zijn komst naar Ajax had Marin in de beginfase nog een basisplaats. Na een aantal mindere optredens haalde Erik ten Hag hem uit de ploeg en sindsdien komt de international nog maar mondjesmaat in actie. Centraal op het middenveld lijkt Marin in de pikorde te zijn gezakt en maakt concurrent Ryan Gravenberch meer aanspraak op een vaste plaats in de ploeg.

LEES OOK: Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Is Razvan Marin een realistisch doelwit van Bölöni?

Meest recent

'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

109
109
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

28
28
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

62
62
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

12
12
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

126
126
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

39
39
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

22
22
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

454
454
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

388
388
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

58
58
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

247
247
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

132
132
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

261
261
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

140
140
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

177
177
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

107
107
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

71
71
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

546
546
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

253
253
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

321
321
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

321
321
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

82
82
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1093
1093

Meer sportnieuws