TRANSFERUURTJE 2/2: 'Club kan opnieuw beginnen, United heeft toptarget beet'

729 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Club kan opnieuw beginnen, United heeft toptarget beet'

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge mag de transfer van Adolfo Gaich op zijn buik schrijven. De Argentijnse aanvaller blijft volgens verschillende media tot het einde van het seizoen bij San Lorenzo, en zal er zelfs een verbeterd contract gaan tekenen. In dat nieuwe contract wordt de opstapclausule van Gaich zelfs opgetrokken tot een slordige 18 miljoen euro. Een bedrag dat Mannaert en co. niet willen ophoesten voor een nieuwe aanvaller. 


Daardoor moet Blauw-Zwart dus op zoek naar een andere piste voor de spitspositie. Jelle Vossen bewees op de winterstage in Qatar echter dat hij nog steeds over het nodige torinstinct beschikt, dus misschien krijgt de 30-jarige Limburger wel een nieuwe kans van Philippe Clement. Eerder bleek ook de 'piste-Benteke' al onhaalbaar te zijn voor de Bruggelingen. Werk aan de winkel voor Mannaert en co. 

KRC Genk blijft ondertussen op zoek naar een geschikte vervanger voor de vertrekkende Sander Berge. Volgens verschillende Russische mediakanalen zou Danill Fomin de interesse hebben gelokt van de landskampioen. De 22-jarige Rus speelt momenteel voor FC Ufa en lokte in het verleden al interesse van topclubs zoals Zenit en CSKA Moskou


RSC Anderlecht neemt binnenkort afscheid van Kristal Abazaj. De Albanese middenvelder van Paars-Wit wordt momenteel verhuurd aan Kukesi, en doet het daar uitstekend. Met vier doelpunten en zes assists was Abazaj al bijzonder belangrijk voor zijn club. Hij zou ook de beslissing genomen hebben om voor een verlengd verblijf in zijn thuisland te gaan. Daardoor nemen de Brusselaars naar alle waarschijnlijkheid afscheid van één van de vele overbodige spelers. 


De verrassende nummer twee uit onze competitie, Sporting Charleroi, toont dan weer interesse in Thiago Maia. De centrale middenvelder van Lille OSC was in het verleden nog een topdoelwit van Club Brugge, maar Blauw-Zwart verkoos Eder Balanta boven de Braziliaan. De kans dat de Carolo's met Maia effectief gaan lopen lijkt echter klein. De talentvolle middenvelder zou volgens L'Equipe een terugkeer naar Brazilië prefereren. 

BUITENLAND 

Arsenal, Olympique Lyon en AS Roma 
zijn allemaal geïnteresseerd in de diensten van Orel Mangala. De jonge Belg doet het momenteel behoorlijk goed bij VFB Stuttgart, en kan stilaan dromen van een toptransfer. Het prijskaartje van Mangala is echter niet aan de lage kant. Stuttgart vraagt namelijk 30 miljoen euro voor de middenvelder. 


Bij FC Barcelona neemt men volgens verschillende Spaanse media vandaag nog afscheid van Ernesto Valverde. Het blijft echter wachten op officieel nieuws uit Catalonië, maar steeds meer bronnen melden het nakend ontslag van de Spaanse voetbaltrainer. Mauricio Pochettino is één van de topkandidaten om Valverde op te volgen bij de Blaugrana. 

Manchester United lijkt dan weer zijn eerste wintertransfer beet te hebben. Bruno Fernandes zou volgens The Guardian binnenkort voorgesteld worden bij de Mancunians. De Portugese middenvelder van Sporting CP werd al enkele maanden gelinkt aan de Engelsen, en lijkt nu zijn transfer eindelijk beet te hebben. United zou ongeveer 60 miljoen euro betalen voor Fernandes. 



LEES OOK: Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Moet Club Brugge een kans geven aan Vossen in plaats van een nieuwe spits te zoeken?

Meest recent

Met déze Google-tip krijg je veel beter voetbalnieuws

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

116
116
'Anderlecht davert: eerste miljoenentransfer Sibierski'

Anderlecht heeft zijn eerste zomerklapper in het vizier, en die komt uit onverwachte hoek. De ...

93
93
Gênant moment: Anderlecht-tifo viraal na pijnlijke fout

Het is uiteindelijk een bijzonder pijnlijke namiddag geworden voor RSC Anderlecht. In de verloren ...

7
7
Hommeles Anderlecht: Bertaccini sneert openlijk naar Taravel

Maandenlang had RSC Anderlecht uitgekeken naar de bekerfinale. Nadat het tegen Union SG wederom ...

106
106
Club grijnst: Union kondigt meteen bekerviering aan

Union SG heeft voor het derde jaar op rij een hoofdprijs gepakt en legde donderdagnamiddag beslag op ...

147
147
3 op 10 - Kranten geven vette buis aan Anderlecht-zondebok

RSC Anderlecht zal volgend jaar exact tien jaar zonder prijs zitten. Donderdag volgde een uitgelezen ...

240
240
Eregast Lukaku reageert vlak na nieuwe Anderlecht-miskleun

De tribunes van het Koning Boudewijn-stadion zaten donderdag vol met Anderlecht-vips, maar wederom ...

350
350
Krankzinnig! Het magistrale parcours van Union sinds promotie

Union SG heeft donderdag de beker van België gewonnen door RSC Anderlecht in de finale te ...

106
106
Brussel ontploft: Union laat Anderlecht achter met kater

Union heeft een zinderende bekerfinale naar zijn hand gezet. De landskampioen leek na rust de ...

102
102
LIVE BEKERFINALE: Union maakt komaf met Anderlecht

In een uitverkocht Koning Boudewijnstadon hebben Union en Anderlecht om 15 uur de bekerfinale op ...

29
29
Union bestolen in bekerfinale? Lardot velt verdict

Halfweg stond de nul nog steeds op het bord in de bekerfinale tussen Union en Anderlecht. Namens de ...

149
149
Coucke verrast met project voor ‘broekschijters’

Een zenuwachtige Marc Coucke zit op dit moment in het Heizelstadion voor de finale van de Croky Cup. ...

50
50
Bekerfinale baart muis: gebeten hond bij Anderlecht

De eerste helft van de bekerfinale tussen Union en Anderlecht zit erop. Tot dusver viel er nog maar ...

75
75
Luxeprobleem voor Leko: twee wissels bij Club Brugge?

Momenteel neemt Union het in de bekerfinale op tegen Anderlecht, maar ook in de competitie gaat het ...

382
382
Taravel kop van Jut: "En wanneer de echte opstelling?"

Voor de derde keer in vijf jaar tijd moet RSC Anderlecht zijn seizoen zien te redden in de ...

76
76
Van Gucht in liefdesstorm: Instagram ontploft door Charlotte

Na weken van speculatie rond haar relatie met Ruben Van Gucht laat Charlotte Van Looy opnieuw van ...

69
69
Verschueren geeft hint over terugkeer Lukaku

Voor Anderlecht kan het een hoogdag worden. Bij Paars-Wit leeft de hoop dat bekerwinst hen opnieuw ...

178
178
'Winger kan Genk nog miljoenen opleveren'

KRC Genk probeert in de komende weken nog de Europe Play-Off naar zich toe te trekken, maar sowieso ...

174
174
Taravel verrast met 4 wissels, Union start zonder Rodriguez

Vanaf 15u wordt de eerste hoofdprijs van het Belgische voetbalseizoen uitgedeeld. In het Koning ...

190
190
Deschacht zet Anderlecht-fans in vuur en vlam met uitspraak

Bij Anderlecht leven ze in volle spanning toe naar de bekerfinale. Dat gebeurt ook met de nodige ...

77
77
Standard bevestigt dramatisch nieuws over Homawoo

Standard en de play-offs bleek de voorbije jaren geen goed huwelijk, maar dit seizoen strijden de ...

61
61
Verschaeren spreekt klare taal over transfergeruchten

Als Yari Verschaeren nog een prijs met Anderlecht wil pakken, dan zal het donderdagnamiddag moeten ...

302
302
Nu ook officieel: Geraerts moet op zoek naar nieuwe club

Karel Geraerts kende al een woelig verloop van zijn nog zeer prille trainerscarrière. Na een ...

100
100
Verschueren velt oordeel over bekerkansen Anderlecht

De aftrap is pas voorzien voor 15u, maar in Brussel hangt er nu al elektriciteit in de lucht voor de ...

142
142
'Club duwt gaspedaal in: nieuwe Stankovic op komst'

Club Brugge staat alweer voor een bijzonder drukke transferzomer. Ze hebben hun huiswerk graag zo ...

298
298
TRANSFERUURTJE: 'Club schiet in actie,Lukaku out bij Napoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

223
223

Meer sportnieuws