Kompany laat zich uit over terugkeer naar City

784 stemmen
Kompany laat zich uit over terugkeer naar City

Vincent Kompany liet Anderlecht zondagavond eventjes achter zich voor een korte terugkeer naar Engeland. In Londen werd de Rode Duivel immers opgenomen in de 'Hall of Fame' van de FWA (Football Writers' Association). De speler-inspirator nam er ook de tijd om met de aanwezige pers te spreken.


Uiteraard werd hij daarbij gepolst naar zijn dubbele functie bij Anderlecht. Kompany benadrukte dat het feit dat hij kon blijven voetballen, doorslaggevend was in zijn keuze. "Het belangrijkste voor mij was dat ik nog altijd speler kon zijn. Dat wou ik niet opgeven. Tegelijk ben ik verantwoordelijk voor de uitbouw van de club. Kijk, ik hou gewoon van elk moment in dat proces. Dat loopt aardig parallel met mijn sportieve carrière. Ook die verliep met vallen en opstaan", werd hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Maar in Engeland is en blijft Kompany toch vooral een icoon van Manchester City. Er werd hem dan ook gevraagd achter een mogelijke terugkeer naar het Etihad Stadium, eventueel als opvolger van Pep Guardiola. Maar dat is (momenteel) niet aan de orde. "Ik hou van de club, maar daar denk ik om twee redenen niet aan. Eén: Pep is er nog altijd. Twee: Anderlecht is zo'n interessante en mooie uitdaging."

LEES OOK: Sterke man Bayern bezorgt Kompany ingrijpend nieuws

Denkt u dat Kompany ooit zal terugkeren naar City?

Meest recent

Woelige aanloop Gent: vuurwerk aan hotel, icoon depanneert

Voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komend weekend, moeten Anderlecht en ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast, Real haalt stevig uit'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

44
44
Messi schittert weer bij Inter Miami: “Een Picasso-goal”

Lionel Messi (38) kende een ongelooflijk WK met Argentinië, maar in de finale bleek Spanje toch ...

15
15
Zulte Waregem broedt op groots JPL-plan dit seizoen

Zulte Waregem vocht afgelopen seizoen tegen de degradatie in de Jupiler Pro League en dat wil de ...

110
110
Jean-Marie Pfaff doet hartverscheurende bekentenis

Jean Marie Pfaff blijft een icoon van het Belgische voetbal en ziet met trots hoe SK Beveren opnieuw ...

101
101
Van den Heuvel geeft reden voor transfer van Club naar OHL

Vorig seizoen zaten ze bij Club Brugge toch een beetje met een keepersprobleem. Simon Mignolet en ...

118
118
'Real gruwelt na zeer straffe wending rond Rodri'

Real Madrid was deze zomer al zeer druk in de weer op de transfermarkt en lijkt van plan om in de ...

157
157
Genk legt weer piepjong talent vast

KRC Genk wist deze zomer een nieuwe recordtransfer te realiseren met de verkoop van Kos Karetsas aan ...

127
127
Vitor Bruno doet fans belofte: "Dat garandeer ik"

Vrijdagavond wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League afgetrapt. Anderlecht begint zondag ...

260
260
Wie legt Club en Union vuur aan schenen? Boudeweel oordeelt

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat dit weekend van start en het wordt uitkijken naar ...

383
383
Anthony Limbombe verrast iedereen met nieuwe club

Anthony Limbombe heeft een nieuwe club gevonden. De 31-jarige Belgische flankaanvaller zet zijn ...

70
70
Llansana spreekt ambitieuze taal voor PAOK Saloniki

Bij RSC Anderlecht staat hen een zeer zware taak te wachten met de uitmatch tegen PAOK Saloniki. ...

233
233
AA Gent kraait victorie: "Buffalo's beste optie voor mij"

AA Gent beseft dat het van moeten is vanavond. De Buffalo's moeten aan de bak in Zweden tegen ...

212
212
FIFA komt met officieel statement over toekomst Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino staat onder zware druk, nadat hij het plan had om de ...

292
292
'Club Brugge stunt met nieuwe Tzolis: 17M-sensatie op komst'

Club Brugge heeft een opvallende transferstunt op het oog. Blauw-zwart praat over een definitieve ...

1095
1095
Geen Anderlecht: Mbemba heeft nieuwe club beet

Chancel Mbemba zet zijn carrière voort in Saudi-Arabië. De 31-jarige Congolese ...

114
114
Mechele looft aanwinst: "Heel goede speler"

Club Brugge sloeg al zwaar toe op de transfermarkt. De landskampioen legde al 32,5 miljoen euro op ...

286
286
Anderlecht in dubio: weldra afscheid van ‘toptransfer’?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen PAOK Saloniki. Bij Paars-Wit heeft Vitor Bruno wel wat ...

565
565
Kritiek neemt toe: AA Gent moét aan klantenbinding doen

AA Gent bakte er in twee matchen tegen Cherkasy niks van. Tegen Göteborg, ook geen hoogvlieger, ...

312
312
Waarom Anderlecht twee pionnen toch moet houden

Bij RSC Anderlecht worden er momenteel héél veel geruchten gelanceerd. Ingaand en ...

273
273
Gloednieuwe naam in Europese basiself? Vitor Bruno reageert

RSC Anderlecht staat donderdagavond opnieuw voor een belangrijke afspraak. In de Europese voorrondes ...

314
314
Club Brugge loert mee: 'Spectaculaire wending Stankovic'

Club Brugge nam na amper één seizoen afscheid van Aleksandar Stankovic. Door een ...

1362
1362
'Antwerp niet uitgeshopt: twee versterkingen in pijplijn'

Antwerp FC heeft woensdag de komst van Ibrahim Salah én Snayder Porozo wereldkundig gemaakt. ...

810
810
Adedeji-Sternberg tóch naar Club? "Heel pijnlijk verhaal"

Nu het middenveld en de achterhoede schijnbaar voldoende versterkt zijn, heeft Club Brugge zijn ...

1628
1628
Koninklijk onthaal Mo Salah: krankzinnig salaris onthuld

Mohamed Salah heeft voor een grote verrassing gezorgd met de keuze voor zijn nieuwe club. De ...

102
102

Meer sportnieuws