Club doet Leko van stoel vallen: "Kan zo mee in Premier League"

3358 stemmen
Club doet Leko van stoel vallen:

Club Brugge wil in de tweede helft van het seizoen zijn uitstekende prestaties van de voorbije maanden gewoon doortrekken. Blauw-Zwart deed het immers goed in Europa, maar was vooral in eigen land ongenaakbaar. Ook Ivan Leko genoot met volle teugen van wat zijn ex-ploeg liet zien.


De Kroaat moest vorige zomer op Jan Breydel plaats maken voor Philippe Clement, maar hij volgt Club nog steeds van op de voet. En hij is diep onder de indruk van de prestaties van de afgelopen maanden. "Club lacht met de tegenstand. Het zijn geen fiftyfifty-wedstrijden meer. Als je ziet hoe Club thuis Gent naar huis speelt en hoe het in de beker Anderlecht uitschakelt... . Het is gewoonweg van een ander niveau. Ik kan alleen maar complimenten geven. Aan iedereen", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Leko geeft ook toe dat deze ploeg grote stappen heeft gezet sinds zijn vertrek. En dat onder meer door enkele geslaagde transfers. "Dit Club is nog meer in balans, telt nog meer kwaliteit. Mignolet, Deli, Balanta... Intussen zijn Dennis en Diatta een jaartje ouder geworden, en doet Mata het subliem als centrale verdediger - in het verlengde van zijn indrukwekkende play-offs op die positie. Die defensie, met Mata, Mechele en Deli, zou zo meekunnen in de Premier League. En voorin heeft Club met Tau, Dennis, Okereke en Openda nu verschillende types om uit te kiezen."

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Denkt u dat Club momenteel even sterk zou zijn als Leko was gebleven?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

67
67
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

26
26
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

159
159
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

113
113
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

60
60
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

107
107
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

65
65
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

106
106
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

93
93
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

42
42
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

287
287
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

180
180
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

204
204
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

323
323
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

471
471
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

90
90
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

267
267
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

164
164
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

282
282
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

161
161
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

470
470
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

213
213
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

159
159
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

318
318
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

143
143
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

269
269

Meer sportnieuws