'Teodorczyk getipt als nieuwe spits, Anderlecht ontkent'

1855 stemmen
'Teodorczyk getipt als nieuwe spits, Anderlecht ontkent'

Voor RSC Anderlecht kan de laatste rechte lijn richting de topper tegen Club Brugge beginnen. Afgelopen weekend werd de winterse stage alvast afgesloten met oefenwedstrijden tegen Lugano (2-1-zege) en Livingston (1-1). Voorlopig moet coach Frank Vercauteren het wel nog zonder de gewenste nieuwe spits doen.


Bovendien viel Kemar Roofe zaterdag geblesseerd uit. De Jamaicaanse Engelsman zal nu klaargestoomd worden voor de topper van zondag. Lukt dat niet, dan zal RSCA de leider in de Jupiler Pro League allicht zonder spits bekampen. Landry Dimata komt immers nog niet in aanmerking voor een wedstrijdselectie en de jonge Antoine Colassin heeft nog geen ervaring op het hoogste niveau. Bovendien laat de nieuwe spits dus op zich wachten.

Aan geruchten nochtans geen gebrek. Zo stelt Het Laatste Nieuws dat afgelopen weekend ook de naam van Lukasz Teodorczyk viel. De Pool, die ondanks zijn technische gebreken goed was voor een pak doelpunten bij Paars-Wit, zou momenteel mogen beschikken bij Udinese. Maar tegenover de krant ontkende de club dat een terugkeer van Teodorczyk aan de orde is.

Ook interesse in John Guidetti (Deportivo Alaves) en Loïs Diony (Saint-Etienne) werden intern ontkend. Afwachten dus welke naam Verschueren en co uit hun mouw schudden. Maar dat Paars-Wit snel een nieuwe spits wil aantrekken staat buiten kijf.

LEES OOK: 'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Zou Teodorczyk een goede spits zijn voor het huidige Anderlecht?

Meest recent

Castagne bewierrookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

17
17
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

35
35
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

28
28
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

95
95
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

312
312
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

464
464
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

433
433
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

72
72
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

389
389
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

513
513
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

243
243
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

61
61
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

225
225
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

452
452
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

264
264
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

713
713
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

218
218
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

245
245
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

564
564
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

390
390
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

737
737
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

622
622
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

223
223
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

731
731
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws