'Teodorczyk getipt als nieuwe spits, Anderlecht ontkent'

1855
'Teodorczyk getipt als nieuwe spits, Anderlecht ontkent'

Voor RSC Anderlecht kan de laatste rechte lijn richting de topper tegen Club Brugge beginnen. Afgelopen weekend werd de winterse stage alvast afgesloten met oefenwedstrijden tegen Lugano (2-1-zege) en Livingston (1-1). Voorlopig moet coach Frank Vercauteren het wel nog zonder de gewenste nieuwe spits doen.


Bovendien viel Kemar Roofe zaterdag geblesseerd uit. De Jamaicaanse Engelsman zal nu klaargestoomd worden voor de topper van zondag. Lukt dat niet, dan zal RSCA de leider in de Jupiler Pro League allicht zonder spits bekampen. Landry Dimata komt immers nog niet in aanmerking voor een wedstrijdselectie en de jonge Antoine Colassin heeft nog geen ervaring op het hoogste niveau. Bovendien laat de nieuwe spits dus op zich wachten.

Aan geruchten nochtans geen gebrek. Zo stelt Het Laatste Nieuws dat afgelopen weekend ook de naam van Lukasz Teodorczyk viel. De Pool, die ondanks zijn technische gebreken goed was voor een pak doelpunten bij Paars-Wit, zou momenteel mogen beschikken bij Udinese. Maar tegenover de krant ontkende de club dat een terugkeer van Teodorczyk aan de orde is.

Ook interesse in John Guidetti (Deportivo Alaves) en Loïs Diony (Saint-Etienne) werden intern ontkend. Afwachten dus welke naam Verschueren en co uit hun mouw schudden. Maar dat Paars-Wit snel een nieuwe spits wil aantrekken staat buiten kijf.

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Zou Teodorczyk een goede spits zijn voor het huidige Anderlecht?

Meest recent

Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

8
8
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

33
33
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

25
25
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

101
101
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

218
218
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

34
34
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

13
13
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

77
77
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

58
58
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

103
103
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

128
128
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

261
261
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

489
489
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

213
213
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

169
169
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

457
457
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

78
78
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

418
418
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

49
49
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

72
72
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

126
126
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

282
282
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

30
30
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

83
83
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

155
155

Meer sportnieuws