Boussoufa rekent zwaar af met Hein: "Wat een zielig persoon"

door
Boussoufa rekent zwaar af met Hein:

Mbark Boussoufa is één van de beste voetballers die sinds de recentste eeuwwisseling te bewonderen was op de Belgische velden, maar zijn laatste passage in de Jupiler Pro League werd geen succes. Zo draaide zijn terugkeer bij AA Gent uit op een sisser. En volgens de tweevoudige Gouden Schoen had dat vooral met toenmalig trainer Hein Vanhaezebrouck te maken.


In een interview met Het Laatste Nieuws rekent Boussoufa nu zwaar met hem af. Zo laat de Marokkaanse international weten dat hij op voorhand wist dat Vanhaezebrouck hem liever niet zag komen. "Maar hij had nooit de ballen om iets in mijn gezicht te zeggen. Kijk, ik had snel door wat voor iemand Vanhaezebrouck is. Het was een persoon die in de pers een heel grote bek had, maar face to face niet veel durfde te zeggen. En als er verloren werd, probeerde hij het altijd op de spelers te schuiven. Het was nooit zijn fout. Als je dat allemaal ziet, denk je: wat een zielig persoon", klinkt het scherp.

Volgens Boussoufa deed Vanhaezebrouck er ook alles aan om hem zijn voetbalplezier te ontnemen. "Hij liet me mee naar Wolfsburg gaan, maar ik mocht niet meedoen. Ik moest gaan trainen in het bos. Hij probeerde ook te laten zien dat ik een egoïst ben, maar dat is helemaal niet zo. Hij zette me rechts, links, centraal, voor de verdediging... Al vrij snel wist ik dat ik maar een halfjaar bij Gent zou spelen. Langer blijven had gewoon geen zin."

LEES OOK: Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Hein is geen geschikte coach om met 'vedetten' om te gaan ...

Meest recent

De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

10
10
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

6
6
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

28
28
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

92
92
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

48
48
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

65
65
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

466
466
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

121
121
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

228
228
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

117
117
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

565
565
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

241
241
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

150
150
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

185
185
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

280
280
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

216
216
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

372
372
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

263
263
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

505
505
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

155
155
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1017
1017
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

197
197
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

818
818
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

81
81
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

253
253

Meer sportnieuws