'FC Barcelona neemt beslissing over Roberto Martinez'

1131 stemmen
'FC Barcelona neemt beslissing over Roberto Martinez'

FC Barcelona ging gisteren met 2-3 de boot in tegen Atlético Madrid in de halve finale van de Supercopa en volgens Cadena SER zijn de beleidsbepalers in het Camp Nou-stadion er nu wel een beetje klaar mee: Ernesto Valverde zit op de wip.

Het medium claimt te weten dat de coach het seizoen nog wel mag afmaken bij de Catalanen, maar dat hij daarna gesommeerd wordt om in te rukken. Zijn opvolger zou ook al bekend zijn: naar verluidt heeft voorzitter Josep Maria Bartomeu de trekker overgehaald met betrekking tot bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal, voor wie het Europees kampioenschap van 2020 dan zijn laatste kunstje zou worden bij Oranje.

FC Barcelona denkt dan wel aan Ronald Koeman als opvolger van Ernesto Valverde, maar de clubleiding overweegt volgens andere media ook nóg een optie. Volgens RAC1 is clubman Xavi een serieus alternatief in Camp Nou. Sterker nog: een zware delegatie van Barcelona zou vanuit Saudi-Arabië, waar het de halve finale om de Spaanse Supercup verloor van Atlético Madrid, naar Qatar zijn afgereisd. Bestuursvoorzitter Òscar Grau en technisch directeur Éric Abidal zouden in gesprek zijn over een toekomst als trainer.

Op dit moment lijkt het dus een strijd te zullen gaan worden tussen Ronaldo Koeman en Xavi wie de nieuwe Barça-coach wordt, mocht Valverde de laan worden uitgestuurd. En dat is goed nieuws voor de Rode Duivels. Ook de naam van Roberto Martinez werd namelijk al eens genoemd in Spaanse media. Echter is er daar momenteel geen sprake meer van, waardoor hij gewoon bij onze nationale elf lijkt te blijven.

LEES OOK: Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Zou Martinez een goeie coach zijn voor Barça?

Meest recent

'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

5
5
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

14
14
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

73
73
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

29
29
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

135
135
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

67
67
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

145
145
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

25
25
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

225
225
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

161
161
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

782
782
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1021
1021
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

356
356
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

178
178
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

258
258
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

197
197
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

157
157
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

87
87
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

181
181
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

107
107
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

43
43
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

76
76
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

121
121
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

89
89

Meer sportnieuws