'FC Barcelona neemt beslissing over Roberto Martinez'

1131
'FC Barcelona neemt beslissing over Roberto Martinez'

FC Barcelona ging gisteren met 2-3 de boot in tegen Atlético Madrid in de halve finale van de Supercopa en volgens Cadena SER zijn de beleidsbepalers in het Camp Nou-stadion er nu wel een beetje klaar mee: Ernesto Valverde zit op de wip.

Het medium claimt te weten dat de coach het seizoen nog wel mag afmaken bij de Catalanen, maar dat hij daarna gesommeerd wordt om in te rukken. Zijn opvolger zou ook al bekend zijn: naar verluidt heeft voorzitter Josep Maria Bartomeu de trekker overgehaald met betrekking tot bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal, voor wie het Europees kampioenschap van 2020 dan zijn laatste kunstje zou worden bij Oranje.

FC Barcelona denkt dan wel aan Ronald Koeman als opvolger van Ernesto Valverde, maar de clubleiding overweegt volgens andere media ook nóg een optie. Volgens RAC1 is clubman Xavi een serieus alternatief in Camp Nou. Sterker nog: een zware delegatie van Barcelona zou vanuit Saudi-Arabië, waar het de halve finale om de Spaanse Supercup verloor van Atlético Madrid, naar Qatar zijn afgereisd. Bestuursvoorzitter Òscar Grau en technisch directeur Éric Abidal zouden in gesprek zijn over een toekomst als trainer.

Op dit moment lijkt het dus een strijd te zullen gaan worden tussen Ronaldo Koeman en Xavi wie de nieuwe Barça-coach wordt, mocht Valverde de laan worden uitgestuurd. En dat is goed nieuws voor de Rode Duivels. Ook de naam van Roberto Martinez werd namelijk al eens genoemd in Spaanse media. Echter is er daar momenteel geen sprake meer van, waardoor hij gewoon bij onze nationale elf lijkt te blijven.

LEES OOK: Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

Zou Martinez een goeie coach zijn voor Barça?

Meest recent

RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

17
17
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

9
9
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

7
7
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

13
13
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

41
41
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

94
94
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

34
34
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

23
23
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

98
98
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

46
46
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

90
90
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

48
48
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

41
41
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

119
119
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

105
105
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

199
199
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

198
198
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

481
481
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

411
411
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

368
368
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

53
53
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

371
371

Meer sportnieuws