'FC Barcelona neemt beslissing over Roberto Martinez'

door
'FC Barcelona neemt beslissing over Roberto Martinez'

FC Barcelona ging gisteren met 2-3 de boot in tegen Atlético Madrid in de halve finale van de Supercopa en volgens Cadena SER zijn de beleidsbepalers in het Camp Nou-stadion er nu wel een beetje klaar mee: Ernesto Valverde zit op de wip.

Het medium claimt te weten dat de coach het seizoen nog wel mag afmaken bij de Catalanen, maar dat hij daarna gesommeerd wordt om in te rukken. Zijn opvolger zou ook al bekend zijn: naar verluidt heeft voorzitter Josep Maria Bartomeu de trekker overgehaald met betrekking tot bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal, voor wie het Europees kampioenschap van 2020 dan zijn laatste kunstje zou worden bij Oranje.

FC Barcelona denkt dan wel aan Ronald Koeman als opvolger van Ernesto Valverde, maar de clubleiding overweegt volgens andere media ook nóg een optie. Volgens RAC1 is clubman Xavi een serieus alternatief in Camp Nou. Sterker nog: een zware delegatie van Barcelona zou vanuit Saudi-Arabië, waar het de halve finale om de Spaanse Supercup verloor van Atlético Madrid, naar Qatar zijn afgereisd. Bestuursvoorzitter Òscar Grau en technisch directeur Éric Abidal zouden in gesprek zijn over een toekomst als trainer.

Op dit moment lijkt het dus een strijd te zullen gaan worden tussen Ronaldo Koeman en Xavi wie de nieuwe Barça-coach wordt, mocht Valverde de laan worden uitgestuurd. En dat is goed nieuws voor de Rode Duivels. Ook de naam van Roberto Martinez werd namelijk al eens genoemd in Spaanse media. Echter is er daar momenteel geen sprake meer van, waardoor hij gewoon bij onze nationale elf lijkt te blijven.

LEES OOK: Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Zou Martinez een goeie coach zijn voor Barça?

Meest recent

Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

4
4
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

14
14
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

36
36
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

59
59
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

30
30
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

312
312
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

34
34
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

45
45
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

54
54
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

307
307
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

49
49
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

130
130
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

86
86
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

233
233
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

148
148
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

288
288
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

315
315
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

236
236
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

114
114
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

170
170
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

105
105
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

144
144
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

128
128
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

183
183

Meer sportnieuws