'FC Barcelona neemt beslissing over Roberto Martinez'

1131 stemmen
'FC Barcelona neemt beslissing over Roberto Martinez'

FC Barcelona ging gisteren met 2-3 de boot in tegen Atlético Madrid in de halve finale van de Supercopa en volgens Cadena SER zijn de beleidsbepalers in het Camp Nou-stadion er nu wel een beetje klaar mee: Ernesto Valverde zit op de wip.

Het medium claimt te weten dat de coach het seizoen nog wel mag afmaken bij de Catalanen, maar dat hij daarna gesommeerd wordt om in te rukken. Zijn opvolger zou ook al bekend zijn: naar verluidt heeft voorzitter Josep Maria Bartomeu de trekker overgehaald met betrekking tot bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal, voor wie het Europees kampioenschap van 2020 dan zijn laatste kunstje zou worden bij Oranje.

FC Barcelona denkt dan wel aan Ronald Koeman als opvolger van Ernesto Valverde, maar de clubleiding overweegt volgens andere media ook nóg een optie. Volgens RAC1 is clubman Xavi een serieus alternatief in Camp Nou. Sterker nog: een zware delegatie van Barcelona zou vanuit Saudi-Arabië, waar het de halve finale om de Spaanse Supercup verloor van Atlético Madrid, naar Qatar zijn afgereisd. Bestuursvoorzitter Òscar Grau en technisch directeur Éric Abidal zouden in gesprek zijn over een toekomst als trainer.

Op dit moment lijkt het dus een strijd te zullen gaan worden tussen Ronaldo Koeman en Xavi wie de nieuwe Barça-coach wordt, mocht Valverde de laan worden uitgestuurd. En dat is goed nieuws voor de Rode Duivels. Ook de naam van Roberto Martinez werd namelijk al eens genoemd in Spaanse media. Echter is er daar momenteel geen sprake meer van, waardoor hij gewoon bij onze nationale elf lijkt te blijven.

LEES OOK: ‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Zou Martinez een goeie coach zijn voor Barça?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

4
4
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

11
11
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

31
31
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

71
71
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

47
47
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

78
78
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

339
339
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

177
177
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

58
58
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

360
360
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

117
117
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

733
733
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

110
110
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

103
103
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

83
83
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

200
200
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

369
369
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

342
342
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

566
566
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

926
926
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

984
984
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

222
222

Meer sportnieuws