TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Anderlecht, verrassing omtrent Bale

402
TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Anderlecht, verrassing omtrent Bale

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht mag dromen van een verlengd verblijf van Nacer Chadli, want de Rode Duivel sluit dat niet uit. Hendrik Van Crombrugge geniet interesse van Schalke 04 en zal in de zomer bekijken of de interesse dan nog concreet is. De Brusselaars zoeken ook nog altijd naar een spits en John Guidetti wordt nog maar eens aan RSCA gelinkt en zou 2 miljoen euro kosten. Aan ingaande zijde is de kans ook groot dat Anthony Vanden Borre een contract zal krijgen.


AA Gent heeft weer een uitgaande transfer weten af te ronden. Ahmed Mostafa wordt voor zes maanden uitgeleend aan Al Adalah. Hij is na Dylan Bronn (FC Metz), Mamadou Sylla (Orenburg) en Nicko Beloko (terug naar Fiorentina) al de vierde uitgaande transfer.

Bij Standard gaan ze zich nog laten gelden in januari. De club wil nog een verdedigende middenvelder aantrekken, maar Uche Agbo is geen optie. Sporting Braga huurt hem van Standard, maar wil hem terugsturen. Standard ziet dat niet zitten, maar zelf hopen ze dat ook te kunnen doen met Vanja Milinkovic-Savic (Torino). De club wil een andere doelman aantrekken. Martin Remacle, ex-speler van de Luikenaars, tekende net als Jonathan Legear bij Wezet.


BUITENLAND

Moussa Wagué kan FC Barcelona verlaten. De ex-speler van KAS Eupen geniet interesse van Torino, maar nu zou ook Leicester City de rechtsachter aan de kern willen toevoegen. Dries Mertens zou een prioriteit zijn voor Chelsea, dat mogelijk Pedro en Olivier Giroud ziet vertrekken.

In Spanje gonst het elke mercato van de geruchten omtrent Gareth Bale, maar zijn makelaar laat weten dat de flankaanvaller in januari én ook komende zomer bij Real Madrid zal blijven.


Club Brugge zal de verrichten van de Europese tegenstander Manchester United in de gaten houden. De Portugese middenvelder Bruno Fernandes zou de overstap van Sporting CP gaan maken. Daarnaast wordt ook de Italiaanse coach Massimiliano Allegri genoemd als kandidaat-opvolger voor Ole Gunnar Solskjaer.

AC Milan
heeft er een nieuwe speler bij. Simon Kjaer gaat overkomen van Atalanta en Mattia Caldera maakt de omgekeerde beweging. De Deen is na Zlatan Ibrahimovic de tweede wintertranfer van de ooit zo fiere topclub.

LEES OOK: Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

Gaat RSCA Chadli kunnen kopen?

Meest recent

Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

24
24
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

25
25
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

20
20
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

40
40
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

107
107
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

84
84
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

171
171
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

148
148
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

127
127
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

136
136
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

104
104
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

195
195
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

244
244
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

87
87
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

121
121
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

93
93
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

85
85
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

232
232
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

113
113
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1080
1080
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75

Meer sportnieuws