TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Anderlecht, verrassing omtrent Bale

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Anderlecht, verrassing omtrent Bale

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht mag dromen van een verlengd verblijf van Nacer Chadli, want de Rode Duivel sluit dat niet uit. Hendrik Van Crombrugge geniet interesse van Schalke 04 en zal in de zomer bekijken of de interesse dan nog concreet is. De Brusselaars zoeken ook nog altijd naar een spits en John Guidetti wordt nog maar eens aan RSCA gelinkt en zou 2 miljoen euro kosten. Aan ingaande zijde is de kans ook groot dat Anthony Vanden Borre een contract zal krijgen.


AA Gent heeft weer een uitgaande transfer weten af te ronden. Ahmed Mostafa wordt voor zes maanden uitgeleend aan Al Adalah. Hij is na Dylan Bronn (FC Metz), Mamadou Sylla (Orenburg) en Nicko Beloko (terug naar Fiorentina) al de vierde uitgaande transfer.

Bij Standard gaan ze zich nog laten gelden in januari. De club wil nog een verdedigende middenvelder aantrekken, maar Uche Agbo is geen optie. Sporting Braga huurt hem van Standard, maar wil hem terugsturen. Standard ziet dat niet zitten, maar zelf hopen ze dat ook te kunnen doen met Vanja Milinkovic-Savic (Torino). De club wil een andere doelman aantrekken. Martin Remacle, ex-speler van de Luikenaars, tekende net als Jonathan Legear bij Wezet.


BUITENLAND

Moussa Wagué kan FC Barcelona verlaten. De ex-speler van KAS Eupen geniet interesse van Torino, maar nu zou ook Leicester City de rechtsachter aan de kern willen toevoegen. Dries Mertens zou een prioriteit zijn voor Chelsea, dat mogelijk Pedro en Olivier Giroud ziet vertrekken.

In Spanje gonst het elke mercato van de geruchten omtrent Gareth Bale, maar zijn makelaar laat weten dat de flankaanvaller in januari én ook komende zomer bij Real Madrid zal blijven.


Club Brugge zal de verrichten van de Europese tegenstander Manchester United in de gaten houden. De Portugese middenvelder Bruno Fernandes zou de overstap van Sporting CP gaan maken. Daarnaast wordt ook de Italiaanse coach Massimiliano Allegri genoemd als kandidaat-opvolger voor Ole Gunnar Solskjaer.

AC Milan
heeft er een nieuwe speler bij. Simon Kjaer gaat overkomen van Atalanta en Mattia Caldera maakt de omgekeerde beweging. De Deen is na Zlatan Ibrahimovic de tweede wintertranfer van de ooit zo fiere topclub.

LEES OOK: Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Gaat RSCA Chadli kunnen kopen?

Meest recent

Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

13
13
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

112
112
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

86
86
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

37
37
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

353
353
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

177
177
Napoli-conflict: clubboegbeeld geeft 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

115
115
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

261
261
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

223
223
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

147
147
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

224
224
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

222
222
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

112
112
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

380
380
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

372
372
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

207
207
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

170
170
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

515
515
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

99
99
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

165
165
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

158
158
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

79
79
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

88
88
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

131
131
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

299
299

Meer sportnieuws