TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Anderlecht, verrassing omtrent Bale

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Anderlecht, verrassing omtrent Bale

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht mag dromen van een verlengd verblijf van Nacer Chadli, want de Rode Duivel sluit dat niet uit. Hendrik Van Crombrugge geniet interesse van Schalke 04 en zal in de zomer bekijken of de interesse dan nog concreet is. De Brusselaars zoeken ook nog altijd naar een spits en John Guidetti wordt nog maar eens aan RSCA gelinkt en zou 2 miljoen euro kosten. Aan ingaande zijde is de kans ook groot dat Anthony Vanden Borre een contract zal krijgen.


AA Gent heeft weer een uitgaande transfer weten af te ronden. Ahmed Mostafa wordt voor zes maanden uitgeleend aan Al Adalah. Hij is na Dylan Bronn (FC Metz), Mamadou Sylla (Orenburg) en Nicko Beloko (terug naar Fiorentina) al de vierde uitgaande transfer.

Bij Standard gaan ze zich nog laten gelden in januari. De club wil nog een verdedigende middenvelder aantrekken, maar Uche Agbo is geen optie. Sporting Braga huurt hem van Standard, maar wil hem terugsturen. Standard ziet dat niet zitten, maar zelf hopen ze dat ook te kunnen doen met Vanja Milinkovic-Savic (Torino). De club wil een andere doelman aantrekken. Martin Remacle, ex-speler van de Luikenaars, tekende net als Jonathan Legear bij Wezet.


BUITENLAND

Moussa Wagué kan FC Barcelona verlaten. De ex-speler van KAS Eupen geniet interesse van Torino, maar nu zou ook Leicester City de rechtsachter aan de kern willen toevoegen. Dries Mertens zou een prioriteit zijn voor Chelsea, dat mogelijk Pedro en Olivier Giroud ziet vertrekken.

In Spanje gonst het elke mercato van de geruchten omtrent Gareth Bale, maar zijn makelaar laat weten dat de flankaanvaller in januari én ook komende zomer bij Real Madrid zal blijven.


Club Brugge zal de verrichten van de Europese tegenstander Manchester United in de gaten houden. De Portugese middenvelder Bruno Fernandes zou de overstap van Sporting CP gaan maken. Daarnaast wordt ook de Italiaanse coach Massimiliano Allegri genoemd als kandidaat-opvolger voor Ole Gunnar Solskjaer.

AC Milan
heeft er een nieuwe speler bij. Simon Kjaer gaat overkomen van Atalanta en Mattia Caldera maakt de omgekeerde beweging. De Deen is na Zlatan Ibrahimovic de tweede wintertranfer van de ooit zo fiere topclub.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

🚀

Gaat RSCA Chadli kunnen kopen?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

104
104
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

51
51
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

259
259
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

94
94
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

199
199
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

132
132
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

157
157
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

359
359
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

241
241
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

124
124
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

275
275
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

62
62
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

153
153
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

143
143
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

270
270
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

424
424
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

338
338
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

154
154
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

557
557

Meer sportnieuws