TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Anderlecht, verrassing omtrent Bale

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Anderlecht, verrassing omtrent Bale

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht mag dromen van een verlengd verblijf van Nacer Chadli, want de Rode Duivel sluit dat niet uit. Hendrik Van Crombrugge geniet interesse van Schalke 04 en zal in de zomer bekijken of de interesse dan nog concreet is. De Brusselaars zoeken ook nog altijd naar een spits en John Guidetti wordt nog maar eens aan RSCA gelinkt en zou 2 miljoen euro kosten. Aan ingaande zijde is de kans ook groot dat Anthony Vanden Borre een contract zal krijgen.


AA Gent heeft weer een uitgaande transfer weten af te ronden. Ahmed Mostafa wordt voor zes maanden uitgeleend aan Al Adalah. Hij is na Dylan Bronn (FC Metz), Mamadou Sylla (Orenburg) en Nicko Beloko (terug naar Fiorentina) al de vierde uitgaande transfer.

Bij Standard gaan ze zich nog laten gelden in januari. De club wil nog een verdedigende middenvelder aantrekken, maar Uche Agbo is geen optie. Sporting Braga huurt hem van Standard, maar wil hem terugsturen. Standard ziet dat niet zitten, maar zelf hopen ze dat ook te kunnen doen met Vanja Milinkovic-Savic (Torino). De club wil een andere doelman aantrekken. Martin Remacle, ex-speler van de Luikenaars, tekende net als Jonathan Legear bij Wezet.


BUITENLAND

Moussa Wagué kan FC Barcelona verlaten. De ex-speler van KAS Eupen geniet interesse van Torino, maar nu zou ook Leicester City de rechtsachter aan de kern willen toevoegen. Dries Mertens zou een prioriteit zijn voor Chelsea, dat mogelijk Pedro en Olivier Giroud ziet vertrekken.

In Spanje gonst het elke mercato van de geruchten omtrent Gareth Bale, maar zijn makelaar laat weten dat de flankaanvaller in januari én ook komende zomer bij Real Madrid zal blijven.


Club Brugge zal de verrichten van de Europese tegenstander Manchester United in de gaten houden. De Portugese middenvelder Bruno Fernandes zou de overstap van Sporting CP gaan maken. Daarnaast wordt ook de Italiaanse coach Massimiliano Allegri genoemd als kandidaat-opvolger voor Ole Gunnar Solskjaer.

AC Milan
heeft er een nieuwe speler bij. Simon Kjaer gaat overkomen van Atalanta en Mattia Caldera maakt de omgekeerde beweging. De Deen is na Zlatan Ibrahimovic de tweede wintertranfer van de ooit zo fiere topclub.

LEES OOK: Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Gaat RSCA Chadli kunnen kopen?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

34
34
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

142
142
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

21
21
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

15
15
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

39
39
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

70
70
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

18
18
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

48
48
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

39
39
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

41
41
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

83
83
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

37
37
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

161
161
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

117
117
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

112
112
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

683
683
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

92
92
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

203
203
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

71
71
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws