'Details over 'affaire' Courtois: minnares gooit olie op het vuur'

door
'Details over 'affaire' Courtois: minnares gooit olie op het vuur'

Enkele weken geleden lekte het verhaal in de Engelse tabloids dat Thibaut Courtois een kind zou hebben verwekt bij zijn ex-buurvrouw in Londen, toen hij nog actief was bij Chelsea. Met ene Elsa Izac zou hij een affaire hebben gehad, en die dus ook hebben zwanger gemaakt.

In Dag Allemaal vallen er deze week nog enkele pikante details over die vermeende relatie te lezen. Zo zou de verwekking van het kind namelijk zijn gebeurd wanneer zijn toenmalige vrouw, Marta Dominguez, óók zwanger was. Courtois zou de vrouw pas ‘echt’ hebben leren kennen door regelmatig pakjes te gaan afhalen bij zijn buurvrouw, die Elza dan voor hem in ontvangst had genomen.

Van het één zou het ander zijn gekomen, en spraken ze af wanneer de Rode Duivel op afzondering ging met Chelsea. Izac boekte dan naar verluidt een kamer op een andere verdieping, waar ze elkaar dan ontmoetten. Na één van die afspraakjes zou dan de kleine Enzo, want zo heet de jongeman, zijn verwekt. Op Instagram gooit Elsa overigens nog wat olie op het vuur, mét de kleine Enzo in een hoofdrol.

Want zo plaatste ze enkele foto’s op het sociale medium, waarop hij een truitje van Courtois draagt, met opschrift 'papa'. De Britse vrouw wrijft er dan graag in dat ‘hij het talent van zijn vader heeft’. Elsa blijkt bovendien ook in het bezit te zijn van (gesigneerde) truitjes van Chelsea en Racing Genk. Of het hele verhaal daadwerkelijk waar is, hebben echter ook wij het raden naar. Courtois zelf liet zich hierover nog niet uit in de media, ook geen ontkenning dus, wat toch enigszins voor argwaan zorgt.
Dit bericht bekijken op Instagram

🤴🏼🙌🏾

Een bericht gedeeld door Elsa (@elsa_izac) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Beautiful la Perla❤️💋

Een bericht gedeeld door Elsa (@elsa_izac) op

LEES OOK: 'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Denk jij dat de geruchten waar zijn?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

26
26
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

50
50
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

76
76
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

26
26
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

121
121
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

114
114
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

62
62
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

110
110
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

28
28
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

141
141
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

554
554
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

169
169
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

458
458
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

87
87
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

477
477
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

133
133
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

138
138
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

278
278
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

313
313
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

808
808
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

224
224

Meer sportnieuws