TRANSFERUURTJE: Geen deals over De Camargo en Vossen, Ajax verrast

591 stemmen
TRANSFERUURTJE: Geen deals over De Camargo en Vossen, Ajax verrast

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht wordt nog maar eens in verband gebracht met Musa Barrow, spits op overschot bij Atalanta. Ook Torino, Bologna, Fiorentina, SPAL, Verona, Parma, Toulouse en Montpellier zouden interesse hebben in de 21-jarige aanvaller. Mustaphu Bundu werd ook aan Anderlecht gelinkt, maar de makelaar van de aanvaller van Aarhus vertelde aan onze redactie dat hij van niets weet. Het staat wel vast dat er de komende weken nog veel gaat gebeuren bij de Brusselaars.



Mogelijk keert er met Yohan Croizet een oude bekende terug naar de Jupiler Pro League. Twee Belgische ploegen duwen door, maar ze krijgen concurrentie van Antalyaspor en Al-Fateh, de club van Yannick Ferrera. Vanuit Turkije is er ook interesse in Percy Tau, want Gaziantep en Malatyaspor willen de aanvaller van Club Brugge vastleggen. Zij lijken zeer weinig kans te maken.

AA Gent is niet van plan sterkhouders te laten gaan en Jonathan David mag niet, toch is een vertrek niet helemaal uitgesloten. Enkel bij een monsterbod zal hij vertrekken. De Buffalo's werden ook in verband gebracht met de 23-jarige Ghanese verdedigende middenvelder Isaac Sackey van Alanyaspor. Toch is de kans zéér klein dat Gent nog een poging gaat wagen voor hem, want Gent haalde Sulayman Marreh al weg bij KAS Eupen.


Bij KV Mechelen zal er wellicht niets gaan bewegen. Igor De Camargo zal wellicht blijven en Club Brugge is niet langer een piste. Jelle Vossen werd dan weer aan de Maneblussers gelinkt, maar Wouter Vrancken gaf aan dat de overbodige spits van Blauw-Zwart voorlopig niet naar Mechelen zal komen.


BUITENLAND

In Spanje liet Sevilla spits Munas Dubbar naar Hoffenheim vertrekken. Die transfer werd officieel afgerond en het zou gaan om een bedrag van 12 miljoen euro. In Engeland rondde Chelsea een uitgaande transfer af, want Danny Drinkwater werd tot het einde van het seizoen uitgeleend aan Aston Villa. Manchester City laat mogelijk ook een speler gaan, want Bayern München zou Joao Cancelo er willen wegplukken.


Ajax gaat mogelijk een zeer opvallende transfer afronden. De Amsterdammers zouden op het punt staan om Ryan Babel voor een derde keer te laten terugkeren en dat op huurbasis vanuit Galatasaray. Jan Vertonghen is deze mercato géén optie in Amsterdam.


FC Barcelona heeft er plots een nieuwe speler bij, want Arda Turan en Istanbulspor hebben de uitleenbeurt vroegtijdig stopgezet. De Turk moet echter niet hopen op een nieuwe kans in Camp Nou, want daar moet hij weg. Galatasaray zou hem weer in de armen willen sluiten en daar kan hij... Ryan Babel vervangen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Gaat Vossen Club deze mercato nog verlaten?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

118
118
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

23
23
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

41
41
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

103
103
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

216
216
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

55
55
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

714
714
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

177
177
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

244
244
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

395
395
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

83
83
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

493
493
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

105
105
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

257
257
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

145
145
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

85
85
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

274
274
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

29
29
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

85
85
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

68
68
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

231
231
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

192
192
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

41
41
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

73
73
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

72
72

Meer sportnieuws