TRANSFERUURTJE: Geen deals over De Camargo en Vossen, Ajax verrast

door
TRANSFERUURTJE: Geen deals over De Camargo en Vossen, Ajax verrast

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht wordt nog maar eens in verband gebracht met Musa Barrow, spits op overschot bij Atalanta. Ook Torino, Bologna, Fiorentina, SPAL, Verona, Parma, Toulouse en Montpellier zouden interesse hebben in de 21-jarige aanvaller. Mustaphu Bundu werd ook aan Anderlecht gelinkt, maar de makelaar van de aanvaller van Aarhus vertelde aan onze redactie dat hij van niets weet. Het staat wel vast dat er de komende weken nog veel gaat gebeuren bij de Brusselaars.



Mogelijk keert er met Yohan Croizet een oude bekende terug naar de Jupiler Pro League. Twee Belgische ploegen duwen door, maar ze krijgen concurrentie van Antalyaspor en Al-Fateh, de club van Yannick Ferrera. Vanuit Turkije is er ook interesse in Percy Tau, want Gaziantep en Malatyaspor willen de aanvaller van Club Brugge vastleggen. Zij lijken zeer weinig kans te maken.

AA Gent is niet van plan sterkhouders te laten gaan en Jonathan David mag niet, toch is een vertrek niet helemaal uitgesloten. Enkel bij een monsterbod zal hij vertrekken. De Buffalo's werden ook in verband gebracht met de 23-jarige Ghanese verdedigende middenvelder Isaac Sackey van Alanyaspor. Toch is de kans zéér klein dat Gent nog een poging gaat wagen voor hem, want Gent haalde Sulayman Marreh al weg bij KAS Eupen.


Bij KV Mechelen zal er wellicht niets gaan bewegen. Igor De Camargo zal wellicht blijven en Club Brugge is niet langer een piste. Jelle Vossen werd dan weer aan de Maneblussers gelinkt, maar Wouter Vrancken gaf aan dat de overbodige spits van Blauw-Zwart voorlopig niet naar Mechelen zal komen.


BUITENLAND

In Spanje liet Sevilla spits Munas Dubbar naar Hoffenheim vertrekken. Die transfer werd officieel afgerond en het zou gaan om een bedrag van 12 miljoen euro. In Engeland rondde Chelsea een uitgaande transfer af, want Danny Drinkwater werd tot het einde van het seizoen uitgeleend aan Aston Villa. Manchester City laat mogelijk ook een speler gaan, want Bayern München zou Joao Cancelo er willen wegplukken.


Ajax gaat mogelijk een zeer opvallende transfer afronden. De Amsterdammers zouden op het punt staan om Ryan Babel voor een derde keer te laten terugkeren en dat op huurbasis vanuit Galatasaray. Jan Vertonghen is deze mercato géén optie in Amsterdam.


FC Barcelona heeft er plots een nieuwe speler bij, want Arda Turan en Istanbulspor hebben de uitleenbeurt vroegtijdig stopgezet. De Turk moet echter niet hopen op een nieuwe kans in Camp Nou, want daar moet hij weg. Galatasaray zou hem weer in de armen willen sluiten en daar kan hij... Ryan Babel vervangen.

LEES OOK: De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Gaat Vossen Club deze mercato nog verlaten?

Meest recent

Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

113
113
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

130
130
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

31
31
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

17
17
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

281
281
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

67
67
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

96
96
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

179
179
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

26
26
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

63
63
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

135
135
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

1639
1639
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

177
177
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

506
506
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

255
255
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

11
11
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

204
204
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

605
605
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

519
519
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

492
492
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

496
496
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

96
96
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

719
719
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

683
683
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

91
91

Meer sportnieuws