Guardiola komt met plechtige toekomstbelofte: "Nooit!"

door
Guardiola komt met plechtige toekomstbelofte:

Pep Guardiola heeft een plechtige toekomstbelofte gedaan. Zo zal de Spanjaard in de toekomst nooit Manchester United gaan trainen. De manager van rivaal Man City zegt dat The Mancunians niet hoeven aan te kloppen als ze een nieuwe trainer nodig hebben. Liever trekt hij naar een oord waar hij goed kan golfen.

"Als ik geen aanbiedingen zou hebben, zou ik naar de Malediven gaan. Nou, misschien niet naar de Malediven, want daar hebben ze geen golfbanen, maar na City zal ik United nooit trainen", wordt Guardiola geciteerd door de BBC in aanloop naar de stadsderby tussen Manchester United en Manchester City in de League Cup dinsdagavond. "Het is net zoals ik Real Madrid nooit zal trainen." 

Waar Manchester City de laatste jaren tot de absolute top van Engeland behoort, heeft Manchester United het al lange tijd moeilijk. “Ik ben hier niet naartoe gekomen alleen maar om United te verslaan of hen af te troeven. Dat is nooit mijn doel geweest, absoluut niet. Het was mijn doel om goed voetbal te spelen en de titel te winnen, zoals we de afgelopen twee seizoenen hebben gedaan”, aldus Guardiola.

De Catalaan spreekt met veel respect over de tegenstander in het bekertoernooi. “Ik heb ontzettend veel respect voor deze club en ik ben ervan overtuigd dat zij vroeg of laat weer tot de top behoren en meedoen om de Premier League-titel", vervolgt Guardiola. "Iedere club heeft periodes waarin het minder gaat. Een team kan niet alleen maar winnen. Ze hebben het een beetje moeilijk, maar ze komen terug."

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Geloof je hem?

Meest recent

"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

77
77
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

65
65
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

154
154
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

40
40
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

299
299
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

82
82
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

148
148
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

721
721
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

159
159
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

44
44
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

278
278
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

969
969
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

167
167
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

187
187
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

110
110
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

44
44
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

780
780
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

534
534
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

70
70
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

469
469
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

250
250
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

380
380
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

259
259
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

479
479
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

421
421

Meer sportnieuws