Guardiola komt met plechtige toekomstbelofte: "Nooit!"

door
Guardiola komt met plechtige toekomstbelofte:

Pep Guardiola heeft een plechtige toekomstbelofte gedaan. Zo zal de Spanjaard in de toekomst nooit Manchester United gaan trainen. De manager van rivaal Man City zegt dat The Mancunians niet hoeven aan te kloppen als ze een nieuwe trainer nodig hebben. Liever trekt hij naar een oord waar hij goed kan golfen.

"Als ik geen aanbiedingen zou hebben, zou ik naar de Malediven gaan. Nou, misschien niet naar de Malediven, want daar hebben ze geen golfbanen, maar na City zal ik United nooit trainen", wordt Guardiola geciteerd door de BBC in aanloop naar de stadsderby tussen Manchester United en Manchester City in de League Cup dinsdagavond. "Het is net zoals ik Real Madrid nooit zal trainen." 

Waar Manchester City de laatste jaren tot de absolute top van Engeland behoort, heeft Manchester United het al lange tijd moeilijk. “Ik ben hier niet naartoe gekomen alleen maar om United te verslaan of hen af te troeven. Dat is nooit mijn doel geweest, absoluut niet. Het was mijn doel om goed voetbal te spelen en de titel te winnen, zoals we de afgelopen twee seizoenen hebben gedaan”, aldus Guardiola.

De Catalaan spreekt met veel respect over de tegenstander in het bekertoernooi. “Ik heb ontzettend veel respect voor deze club en ik ben ervan overtuigd dat zij vroeg of laat weer tot de top behoren en meedoen om de Premier League-titel", vervolgt Guardiola. "Iedere club heeft periodes waarin het minder gaat. Een team kan niet alleen maar winnen. Ze hebben het een beetje moeilijk, maar ze komen terug."

LEES OOK: Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Geloof je hem?

Meest recent

Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

10
10
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

52
52
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

76
76
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

30
30
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

117
117
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

30
30
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

58
58
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

169
169
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

144
144
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

107
107
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

40
40
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

368
368
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

168
168
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

257
257
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

545
545
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

165
165
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

114
114
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

255
255
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

67
67
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

76
76
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

75
75
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

228
228
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

140
140
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

120
120

Meer sportnieuws