Yaremchuk duidelijk over vertrek bij AA Gent

797 stemmen
Yaremchuk duidelijk over vertrek bij AA Gent

AA Gent beschikt dit seizoen over een indrukwekkende drietand in de aanvalslinie. Jonathan David is misschien wel het grootste talent dat momenteel in België rondloopt, terwijl Laurent Depoitre gewoon voort doet zoals hij destijds vertrokken is. Maar ook Roman Yaremchuk staat al maanden op een hoog niveau te spelen.


Zijn sterke prestaties bij AA Gent, onder meer in de Europa League, en de nationale ploeg van Oekraïne, hebben ervoor gezorgd dat de aanvaller op de nodige interesse vanuit het buitenland kan rekenen. Onder meer vanuit Italië zouden verschillende ploegen belangstelling hebben. Maar een winterse transfer is voor Yaremchuk absoluut niet aan de orde. "Ik ga de volgende maanden hard vechten voor deze club. Het bestuur hoeft me niet te zeggen dat ik nu niet weg mag, dat wil ik zelf ook niet", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Yaremchuk wil dus iets terugdoen voor Gent, maar heeft nog een reden om te blijven. Zo is hij in de Ghelmaco Arena verzekerd van speelminuten en dat is belangrijk met oog op het EK 2020 met Oekraïne. "Als je nu overstapt naar een andere club, weet je niet wat er met je zal gebeuren. Misschien beland je dan wel op de bank. Dat zou niet slim zijn. Als Gent me later zegt dat ik mag vertrekken, dan kunnen we daarover praten. Maar nu wíl ik niet weg. Ik blijf."

LEES OOK: Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

🚀

Wie maakt dit seizoen de meeste competitiegoals?

Meest recent

Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

48
48
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

79
79
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

118
118
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

97
97
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

193
193
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

84
84
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

457
457
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

59
59
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

44
44
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

294
294
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

48
48
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

115
115
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

32
32
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

78
78
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

119
119
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

160
160
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

199
199
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

531
531
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

252
252
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

960
960
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

109
109
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

238
238
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

407
407

Meer sportnieuws