'Club moet flinke tegenvaller slikken in dossier-Benteke'

door
'Club moet flinke tegenvaller slikken in dossier-Benteke'

Voor de spelers van Club Brugge zit de winterse break er bijna op, zaterdag vertrekken coach Philippe Clement en zijn manschappen op oefenkamp in Qatar. Voorlopig zullen er geen nieuwe namen plaatsnemen op de vlucht. Maar Blauw-Zwart blijft wel degelijk werk maken van versterking.


Zoals geweten zet de leider uit de Jupiler Pro League deze mercato vol in op de komst van een nieuwe spits. Daarvoor zou het onder meer werk maken van het Argentijnse goudhaantje Adolfo Gaich, maar zijn club San Lorenzo lag tot dusver dwars. Bovendien zou de 20-jarige niet de topprioriteit zijn van Blauw-Zwart. Zowel Het Laatste Nieuws als het Waalse 7 sur 7 melden dat de naam van Christian Benteke nog steeds helemaal bovenaan de verlanglijst staat.

De Rode Duivel revalideert momenteel van een blessure bij zijn huidige werkgever Crystal Palace. Zijn zaakwaarnemer Kismet Eris liet begin deze week nog verstaan dat er van een akkoord met Club Brugge op dat moment nog sprake was. Bovendien zou ook Aston Villa interesse tonen in Benteke. Vincent Mannaert en co zullen dus alles uit de kast moeten halen om hem te overtuigen. Een huurbeurt (met aankoopoptie) lijkt momenteel het meest realistische scenario.

UPDATE 04/01
Benteke zou dus nog steeds bovenaan de Brugse verlanglijst staan, of Club er ook in zal slagen hem naar Jan Breydel te loodsen is echter een andere zaak. Volgens Het Nieuwsblad is de spits uit de Premier League deze winter gewoonweg onhaalbaar voor Blauw-Zwart. Het wordt dus afwachten of de leider uit de Jupiler Pro League alsnog een poging zal wagen, of zich op andere pistes zal focussen. Gaich blijft in ieder geval nadrukkelijk genoemd worden.

LEES OOK: Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

Club moet de piste-Benteke verlaten ...

Meest recent

Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

0
0
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

6
6
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

12
12
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

31
31
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

19
19
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

36
36
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

43
43
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

80
80
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

117
117
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

45
45
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

147
147
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

70
70
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

195
195
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

161
161
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

128
128
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

46
46
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

420
420
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

181
181
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

276
276
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

162
162
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

568
568
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

172
172
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

119
119
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

264
264

Meer sportnieuws