'Club veegt Belgisch transferrecord van de tabellen met monsterbod'

2947 stemmen
'Club veegt Belgisch transferrecord van de tabellen met monsterbod'

Club Brugge vertrekt zaterdag naar Qatar voor een winters oefenkamp. De leider in de Jupiler Pro League had dat graag gedaan met een nieuwe spits binnen de rangen, maar de kans dat gaat lukken is bijzonder klein. Blauw-Zwart geeft de jacht echter niet zomaar op, integendeel.

Club volgt momenteel verschillende pistes. Christian Benteke is daarvan de bekendste naam, maar de voorbije dagen werd ook steeds meer over Adolfo Gaich gesproken. Deze 20-jarige jeugdinternational van Argentinië maakt momenteel het mooie weer in eigen land bij San Lorenzo en staat te boek als een groot talent. De Bruggelingen zouden ook al een bod van zo'n 10 miljoen dollar hebben uitgebracht, maar dat werd geweigerd door zijn huidige werkgever.

Toch lijkt Club de strijd nog niet op te geven. Pablo Caro, de zaakwaarnemer van Gaich, liet bij Tyc Sports immers verstaan dat hij snel een nieuw bod verwacht vanuit Jan Breydel. "Momenteel onderhandelen ze van club tot club. We gaan er vanuit dat Club Brugge het opnieuw gaat proberen met een nieuwe aanbieding. Als ze een bedrag op tafel leggen dat in de buurt komt van zijn afkoopclausule, denk ik dat het in orde kan komen. Het hangt ook af van San Lorenzo, want ze zien hem nu als een belangrijk lid van het team", werd Caro geciteerd door Vamos Ciclon.

Momenteel bedraagt de afkoopclausule zo'n 15 miljoen dollar, een slordige 13.5 miljoen euro. Voor Club zou dat een absolute recordsom zijn, zelfs op Belgisch niveau. San Lorenzo zou dat bedrag ook nog eens met 5 miljoen dollar willen optrekken. Maar daar gaat de clan-Gaich niet zomaar mee akkoord. "Het idee om dit op te trekken naar 20 miljoen werd door de club geopperd. We zullen zien of dat goed is voor de speler, het moet hem contractueel beschermen. Ik heb er nog niet met Adolfo persoonlijk over gesproken, maar we zien een eventueel vertrek zeker niet als iets slechts", aldus Caro.

UPDATE 03/01

Het lijkt er momenteel op dat Club Brugge straks zal uitpakken met een nieuwe recordtransfer. Er kan uiteraard nog veel gebeuren, en er zal sowieso nog veel water naar de zee moeten lopen vooraleer het zover is, maar de berichten uit Argentinië zijn op dit moment érg gunstig voor Blauw-Zwart. Want zo bericht Fabricio Smolar van het plaatselijke medium San Lorenzo Primero dat Club zijn bod zou hebben opgetrokken.

De Bruggelingen zouden namelijk de afkoopclausule, of toch zo goed als, van Adolfo Gaich op tafel willen leggen. Smolar stelt namelijk dat Mannaert & co over de brug kwamen met een bod van 13 miljoen euro. Mocht het voor die prijs effectief tot een transfer komen, veegt Club het Belgische transferrecord voor een inkomende transfer van de tabellen. Dat staat momenteel op naam van Zinho Vanheusden en Standard, met zo’n 11 miljoen euro.

LEES OOK: 'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Zal Club slagen in zijn opzet?

Meest recent

'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

30
30
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

58
58
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

135
135
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

98
98
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

55
55
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

147
147
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

587
587
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

125
125
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

391
391
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

485
485
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

327
327
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

235
235
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

207
207
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

61
61
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

75
75
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

255
255
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

60
60
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

279
279
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

104
104
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

440
440
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

434
434
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

187
187
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

248
248
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

432
432
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

62
62

Meer sportnieuws