'Club veegt Belgisch transferrecord van de tabellen met monsterbod'

2947
'Club veegt Belgisch transferrecord van de tabellen met monsterbod'

Club Brugge vertrekt zaterdag naar Qatar voor een winters oefenkamp. De leider in de Jupiler Pro League had dat graag gedaan met een nieuwe spits binnen de rangen, maar de kans dat gaat lukken is bijzonder klein. Blauw-Zwart geeft de jacht echter niet zomaar op, integendeel.

Club volgt momenteel verschillende pistes. Christian Benteke is daarvan de bekendste naam, maar de voorbije dagen werd ook steeds meer over Adolfo Gaich gesproken. Deze 20-jarige jeugdinternational van Argentinië maakt momenteel het mooie weer in eigen land bij San Lorenzo en staat te boek als een groot talent. De Bruggelingen zouden ook al een bod van zo'n 10 miljoen dollar hebben uitgebracht, maar dat werd geweigerd door zijn huidige werkgever.

Toch lijkt Club de strijd nog niet op te geven. Pablo Caro, de zaakwaarnemer van Gaich, liet bij Tyc Sports immers verstaan dat hij snel een nieuw bod verwacht vanuit Jan Breydel. "Momenteel onderhandelen ze van club tot club. We gaan er vanuit dat Club Brugge het opnieuw gaat proberen met een nieuwe aanbieding. Als ze een bedrag op tafel leggen dat in de buurt komt van zijn afkoopclausule, denk ik dat het in orde kan komen. Het hangt ook af van San Lorenzo, want ze zien hem nu als een belangrijk lid van het team", werd Caro geciteerd door Vamos Ciclon.

Momenteel bedraagt de afkoopclausule zo'n 15 miljoen dollar, een slordige 13.5 miljoen euro. Voor Club zou dat een absolute recordsom zijn, zelfs op Belgisch niveau. San Lorenzo zou dat bedrag ook nog eens met 5 miljoen dollar willen optrekken. Maar daar gaat de clan-Gaich niet zomaar mee akkoord. "Het idee om dit op te trekken naar 20 miljoen werd door de club geopperd. We zullen zien of dat goed is voor de speler, het moet hem contractueel beschermen. Ik heb er nog niet met Adolfo persoonlijk over gesproken, maar we zien een eventueel vertrek zeker niet als iets slechts", aldus Caro.

UPDATE 03/01

Het lijkt er momenteel op dat Club Brugge straks zal uitpakken met een nieuwe recordtransfer. Er kan uiteraard nog veel gebeuren, en er zal sowieso nog veel water naar de zee moeten lopen vooraleer het zover is, maar de berichten uit Argentinië zijn op dit moment érg gunstig voor Blauw-Zwart. Want zo bericht Fabricio Smolar van het plaatselijke medium San Lorenzo Primero dat Club zijn bod zou hebben opgetrokken.

De Bruggelingen zouden namelijk de afkoopclausule, of toch zo goed als, van Adolfo Gaich op tafel willen leggen. Smolar stelt namelijk dat Mannaert & co over de brug kwamen met een bod van 13 miljoen euro. Mocht het voor die prijs effectief tot een transfer komen, veegt Club het Belgische transferrecord voor een inkomende transfer van de tabellen. Dat staat momenteel op naam van Zinho Vanheusden en Standard, met zo’n 11 miljoen euro.

LEES OOK: Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Zal Club slagen in zijn opzet?

Meest recent

Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

25
25
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

23
23
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

35
35
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

26
26
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

63
63
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

145
145
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

38
38
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

132
132
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

42
42
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

269
269
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

53
53
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

231
231
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

167
167
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

432
432
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

23
23
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

310
310
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

390
390
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

333
333
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

422
422
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

212
212
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

383
383
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

393
393
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

383
383
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

227
227
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

702
702

Meer sportnieuws