'Club veegt Belgisch transferrecord van de tabellen met monsterbod'

2947
'Club veegt Belgisch transferrecord van de tabellen met monsterbod'

Club Brugge vertrekt zaterdag naar Qatar voor een winters oefenkamp. De leider in de Jupiler Pro League had dat graag gedaan met een nieuwe spits binnen de rangen, maar de kans dat gaat lukken is bijzonder klein. Blauw-Zwart geeft de jacht echter niet zomaar op, integendeel.

Club volgt momenteel verschillende pistes. Christian Benteke is daarvan de bekendste naam, maar de voorbije dagen werd ook steeds meer over Adolfo Gaich gesproken. Deze 20-jarige jeugdinternational van Argentinië maakt momenteel het mooie weer in eigen land bij San Lorenzo en staat te boek als een groot talent. De Bruggelingen zouden ook al een bod van zo'n 10 miljoen dollar hebben uitgebracht, maar dat werd geweigerd door zijn huidige werkgever.

Toch lijkt Club de strijd nog niet op te geven. Pablo Caro, de zaakwaarnemer van Gaich, liet bij Tyc Sports immers verstaan dat hij snel een nieuw bod verwacht vanuit Jan Breydel. "Momenteel onderhandelen ze van club tot club. We gaan er vanuit dat Club Brugge het opnieuw gaat proberen met een nieuwe aanbieding. Als ze een bedrag op tafel leggen dat in de buurt komt van zijn afkoopclausule, denk ik dat het in orde kan komen. Het hangt ook af van San Lorenzo, want ze zien hem nu als een belangrijk lid van het team", werd Caro geciteerd door Vamos Ciclon.

Momenteel bedraagt de afkoopclausule zo'n 15 miljoen dollar, een slordige 13.5 miljoen euro. Voor Club zou dat een absolute recordsom zijn, zelfs op Belgisch niveau. San Lorenzo zou dat bedrag ook nog eens met 5 miljoen dollar willen optrekken. Maar daar gaat de clan-Gaich niet zomaar mee akkoord. "Het idee om dit op te trekken naar 20 miljoen werd door de club geopperd. We zullen zien of dat goed is voor de speler, het moet hem contractueel beschermen. Ik heb er nog niet met Adolfo persoonlijk over gesproken, maar we zien een eventueel vertrek zeker niet als iets slechts", aldus Caro.

UPDATE 03/01

Het lijkt er momenteel op dat Club Brugge straks zal uitpakken met een nieuwe recordtransfer. Er kan uiteraard nog veel gebeuren, en er zal sowieso nog veel water naar de zee moeten lopen vooraleer het zover is, maar de berichten uit Argentinië zijn op dit moment érg gunstig voor Blauw-Zwart. Want zo bericht Fabricio Smolar van het plaatselijke medium San Lorenzo Primero dat Club zijn bod zou hebben opgetrokken.

De Bruggelingen zouden namelijk de afkoopclausule, of toch zo goed als, van Adolfo Gaich op tafel willen leggen. Smolar stelt namelijk dat Mannaert & co over de brug kwamen met een bod van 13 miljoen euro. Mocht het voor die prijs effectief tot een transfer komen, veegt Club het Belgische transferrecord voor een inkomende transfer van de tabellen. Dat staat momenteel op naam van Zinho Vanheusden en Standard, met zo’n 11 miljoen euro.

LEES OOK: Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Zal Club slagen in zijn opzet?

Meest recent

Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

20
20
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

29
29
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

45
45
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

98
98
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

30
30
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

40
40
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

194
194
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

177
177
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

116
116
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

765
765
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

280
280
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

99
99
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

187
187
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

83
83
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

211
211
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

261
261
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

537
537
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

265
265
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

256
256
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

75
75
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

335
335
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

189
189
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

53
53
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

58
58

Meer sportnieuws