Diagne lijkt vertrek bij Club Brugge aan te kondigen

door
Diagne lijkt vertrek bij Club Brugge aan te kondigen

Mbaye Diagne zal straks naar alle waarschijnlijkheid geen speler meer zijn van Club Brugge wanneer de winterstop erop zit en de competitie zich hervat. Maar waar de Senegalees zich dan wel zal begeven, blijft toch nog onduidelijk.

Dat hoewel het heel simpel zou moeten zijn. Indien Club hem niet meer wil, kan Diagne in principe enkel terugkeren naar Galatasaray. Hij kwam namelijk ook al in actie voor de Turkse club in het begin van het seizoen, waardoor hij al voor twee clubs speelde, het maximum toegelaten in één seizoen.

Desondanks opperen ze bij het Turkse Fotomac nu dat Diagne mogelijk naar Antalyaspor zal trekken. Papiss Cissé zou dan de omgekeerde beweging maken. Hoe dit dan juist in zijn werk moet gaan, is een raadsel, want in principe mag Diagne dus niet meer in actie komen voor een andere club. En om enkel naar daar te trekken om rondjes te lopen op training, lijkt dan ook weer wat sterk.

UPDATE 03/01

Of Diagne al dan niet naar Antalyaspor zal trekken, moeten we nog even afwachten. Echter lijkt het nu wel hélemaal duidelijk dat we hem niet meer op de Belgische velden zullen zien. Zoals wel vaker hint de Senegalese aanvaller nu op Instagram namelijk duidelijk naar zijn terugkeer bij Galatasaray. Dat door een foto van zichzelf bij de Turkse topclub te posten, vergezeld van een gorilla (zijn bijnaam) en een voetbal.

Dit bericht bekijken op Instagram

🦍⚽️

Een bericht gedeeld door Mbaye Jr Diagne الحمد لله (@mbayediagne909) op

LEES OOK: 'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Een duidelijke hint?

Meest recent

Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

30
30
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

90
90
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

112
112
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

130
130
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

107
107
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

241
241
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

230
230
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

105
105
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

315
315
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

76
76
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

280
280
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

105
105
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

80
80
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

182
182
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

220
220
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

500
500
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

118
118
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

84
84
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

201
201
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

747
747
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

348
348
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

270
270
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

879
879
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

426
426

Meer sportnieuws