AA Gent bevestigt vertrek van Bronn

215
AA Gent bevestigt vertrek van Bronn

AA Gent lijkt deze maand vooral van een aantal spelers af te willen, want de Buffalo's beschikken over een ruime kern waarin veel spelers amper of niet aan speelminuten komen. Een eerste vertrekker lijkt al in de maak, want er zou een oplossing op komst zijn voor Dylan Bronn. De verdediger zit al een tijdje in de B-kern.

Gent zou de Tunesische international nu verpatsen aan FC Metz, de nummer zeventien in de Ligue 1. Dat weet Het Nieuwsblad op gezag van Franse bronnen. Het zou gaan om een definitieve transfer. Gent zal wellicht wel een stuk minder vangen dan de 5 miljoen euro die Bronn waard is volgens Transfermarkt, want de speler kende een rampseizoen.

UPDATE 9u08

AA Gent blijkt alsnog fraai te verdienen aan het vertrek van Bronn. Ondanks dat de verdediger al enkele maanden in de B-kern zat, zal Metz volgens Het Nieuwsblad nog zo'n 4,5 mijoen euro op tafel leggen voor de Tunesiër. Gent vangt zo toch nog bijna de volledige marktwaarde van Bronn en maakt bovendien een zeer fraaie winst op zijn transfer. In 2017 betaalde het immers slechts 1 miljoen euro om hem bij Niort weg te halen.

UPDATE 12u47
De transfer van Bronn is nu ook helemaal rond. Beide clubs bevestigden via hun sociale media de deal. Bronn tekende een contract voor vijf seizoenen in Metz.


LEES OOK: Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

Zal Gent hem missen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

5
5
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

32
32
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

58
58
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

36
36
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

28
28
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

118
118
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

56
56
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

117
117
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

157
157
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

39
39
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

63
63
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

291
291
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

217
217
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

162
162
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

870
870
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

344
344
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

129
129
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

195
195
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

87
87
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

224
224
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

274
274
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

602
602
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

277
277
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

261
261
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77

Meer sportnieuws