Liverpool zet titelkoers verder met negentiende (!) competitiezege

137 stemmen
Liverpool zet titelkoers verder met negentiende (!) competitiezege

Liverpool heeft in de eerste wedstrijd van 2020 geen fout gemaakt. De lijstaanvoerder van Engeland rekende op Anfield ook af met Sheffield United: 2-0.

Liverpool won achttien van de negentien competitieduels voor de jaarwisseling en speelde één keer gelijk. De ongeslagen koploper van de Premier League had in 2020 weinig tijd nodig om de ban alweer te breken. Virgil van Dijk bediende Andy Robertson, die op zijn beurt profiteerde van het uitglijden van Chris Basham en Mohamed Salah de 1-0 op een presenteerblaadje gaf.

Sheffield United maakte eveneens een uitstekende indruk in 2019. De verrassend sterke promovendus liet dat op Anfield ook merken, maar het lukte niet om de gelijkmaker op het bord te krijgen. De bezoekers slaagden er wel in om het net te vinden, maar er was al voor buitenspel gevlagd en gefloten op het moment dat John Lundstram de bal tegen de touwen mikte.

Het wachten was op de tweede Liverpool-treffer van de avond. Doelman Dean Henderson en de paal hielden Salah af van zijn tweede treffer van de avond, maar de 2-0 viel alsnog. Sadio Mané werd in de diepte aangespeeld door zijn Egyptische teamgenoot en in twee instanties lukte het de Senegalees om de 2-0 op het scoreformulier te krijgen.

Liverpool, waar Origi vanavond mocht invallen na 78 minuten, komt door deze overwinning op 58 punten uit twintig duels. Leicester City en Manchester City volgen met respectievelijk 45 en 44 punten op plek twee en drie, maar zij speelden zelfs een duel meer.

Scoreverloop:
1-0 (4') Mohamed Salah
2-0 (64') Sadio Mané

LEES OOK: Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

Zullen ze ongeslagen blijven dit seizoen?

Meest recent

Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

56
56
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

91
91
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

53
53
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

28
28
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

143
143
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

136
136
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

450
450
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

81
81
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

81
81
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

645
645
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

157
157
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

65
65
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

130
130
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

339
339
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

572
572
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

321
321
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

671
671
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

254
254
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

39
39
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

346
346
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

121
121
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

94
94
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

62
62
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

492
492
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

242
242

Meer sportnieuws