"Het is jammer dat er geen 10 Mogi's in België zijn"

door

Sinds het losbarsten van Operatie Propere Handen is Mogi Bayat voor velen in de voetbalwereld persona non grata, maar anderzijds sluit de makelaar nog altijd een pak deals en heeft hij nog steeds veel medestanders. Het is opvallend hoe die ook publiekelijk zijn verdediging op zullen nemen, zoals nu ook Michel Louwagie.


"Het laatste jaar heb ik me natuurlijk afgevraagd waarom hij 49 dagen in de gevangenis gezeten heeft. Ik heb drie jaar lang heel nauw met hem samengewerkt, want hij was de makelaar van onder meer Hein Vanhaezebrouck en Sven Kums", vertelt de manager van AA Gent in Sport/Voetbalmagazine.

"Mogi heeft twee gebreken: hij is te duur en hij is te aanwezig in de pers. Maar hij is een intelligente onderhandelaar, gezegend met een grote kennis. Voor mij is hij één van de besten. Het is jammer dat we er geen tien zoals hem hebben in België. Maar hij heeft nooit de sleutel van mijn bureau gekregen en hij zal die ook nooit krijgen. Ik ben in Hasselt ook ondervraagd in het kader van Operatie Propere Handen. Maar ze hebben me geen enkele vraag gesteld over Mogi Bayat."

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

Vind je dat Belgische clubs nog met Bayat moeten werken?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

0
0
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

2
2
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

49
49
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

93
93
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

78
78
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

200
200
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

212
212
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

106
106
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

471
471
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

128
128
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

42
42
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

41
41
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

155
155
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

157
157
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

525
525
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

120
120
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

215
215
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

50
50
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

167
167
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

149
149
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

361
361
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

155
155
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

102
102
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

422
422

Meer sportnieuws