De Bruyne haalt uit naar Chelsea: "Ze begrijpen er niets van"

door
De Bruyne haalt uit naar Chelsea:

Bij Chelsea kunnen ze zich de voorbije jaren wel één en ander beklagen over hun transferbeleid. Zo passeerden twee van de beste spelers in de Premier League de voorbije seizoenen - Kevin De Bruyne en Mohamed Salah - bij de Blues zonder er ooit door te breken. De Bruyne had maar weinig begrip voor hoe hij behandeld werd op Stamford Bridge.


Chelsea plukte De Bruyne in januari 2012 weg bij KRC Genk, maar liet hem eerst nog een halfjaartje in Limburg voetballen en stuurde hem daarna voor een seizoen naar Werder Bremen. In de zomer van 2013 arriveerde hij vervolgens écht bij Chelsea. Een half seizoen later vertrok hij al definitief naar Wolfsburg. "Wolfsburg was anders, want ik wou gewoon een nieuwe uitdaging en niet opnieuw verhuurd worden. Dat systeem van uitleenbeurten is hard voor de spelers en dat begrijpen ze bij Chelsea niet altijd", vertelt hij in What I Wore.

"Wanneer je een paar keer uitgeleend wordt en dan terugkeert, weet je dat de mensen nog twijfelen. Ze zeggen: 'Hij is een jonge speler, zal hij het wel maken?' Maar ik had op dat moment al vier jaar in België gespeeld en een jaar in Duitsland. Ik had 160 à 180 matchen achter de rug én ervaring bij de nationale ploeg. Dan denk je niet meer als een jongen van 18 die blij is dat hij eens een wedstrijd mag spelen. Bij Chelsea kreeg ik geen kans, dus ik besliste dat ik een nieuwe club nodig had. Wolfsburg wou me echt."

LEES OOK: Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

Verhuurt Chelsea te veel spelers?

Meest recent

'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

3
3
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

62
62
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

106
106
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

44
44
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

58
58
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

39
39
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

166
166
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

40
40
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

35
35
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

54
54
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

98
98
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

269
269
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

118
118
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

168
168
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

123
123
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

95
95
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

425
425
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

86
86
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

17
17
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

161
161
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

160
160
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

115
115
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

171
171

Meer sportnieuws