'Anderlecht zet onverwachte smaakmaker op transferlijst'

1065
'Anderlecht zet onverwachte smaakmaker op transferlijst'

Om te voorkomen dat de licentie in vraag wordt getrokken en dat de UEFA met de Financial Fair Play-regels begint te zwaaien, zal RSC Anderlecht het miljoenenverlies op de jaarrekening moeten counteren. En het is inmiddels duidelijk hoe de club dat wil doen. Zo wordt het de bedoeling om een pak spelers van de hand te doen.


Maandag werd al gewag gemaakt dat er een tiental spelers in aanmerking komt voor een (definitief) vertrek uit het Lotto Park, bij Het Laatste Nieuws gaat men echter nog een stap verder. Zo meldt de krant dat er maar liefst 24 (!) spelers die momenteel onder contract liggen, mogen beschikken. Daar zitten evenwel 11 spelers bij die momenteel verhuurd worden, denk aan Kums, Sanneh, Vranjes en andere Milic'en.

Maar er staat ook een opvallende naam tussen de mogelijke vertrekkers. Operationeel directeur Jo Van Biesbroeck liet immers weten dat RSCA (nog) geen jonge talenten te gelde zou maken. Desondanks zou Alexis Saelemaekers toch mogen beschikken bij een goed bod.

De 20-jarige heeft nochtans heel wat potentieel en staat er goed voor bij de fans, maar blijft nog te wispelturig. Bovendien is hij één van de weinige spelers die mogen vertrekken, waar Anderlecht nog echt winst op kan boeken. De krant weet echter dat momenteel nog geen concreet bod op hem is binnengekomen.

De lijst met potentiële vertrekkers volgens HLN
Huidige selectie: Saelemaekers, Gerkens, Thelin, Roef, Musona, Najar, Sowah, Chipciu, Makarenko, Saief, Lutonda (huur), El Kababri (huur)
Verhuurde spelers: Sanneh, Vranjes, Milic, Kums, Sa, Lawrence, Nkaka, Delcroix, Abazaj, Dhauholou, Dauda

LEES OOK: Koni De Winter krijgt er flink van langs, Theate blundert

Denkt u dat Saelemaekers in februari nog voor Anderlecht speelt?

Meest recent

'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

8
8
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

71
71
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

61
61
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

40
40
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

146
146
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

141
141
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

27
27
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

195
195
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

113
113
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

197
197
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

197
197
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

273
273
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

214
214
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

284
284
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

444
444
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

209
209
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

199
199
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

175
175
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

155
155
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

225
225
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

143
143
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

62
62

Meer sportnieuws