'Anderlecht zet onverwachte smaakmaker op transferlijst'

door
'Anderlecht zet onverwachte smaakmaker op transferlijst'

Om te voorkomen dat de licentie in vraag wordt getrokken en dat de UEFA met de Financial Fair Play-regels begint te zwaaien, zal RSC Anderlecht het miljoenenverlies op de jaarrekening moeten counteren. En het is inmiddels duidelijk hoe de club dat wil doen. Zo wordt het de bedoeling om een pak spelers van de hand te doen.


Maandag werd al gewag gemaakt dat er een tiental spelers in aanmerking komt voor een (definitief) vertrek uit het Lotto Park, bij Het Laatste Nieuws gaat men echter nog een stap verder. Zo meldt de krant dat er maar liefst 24 (!) spelers die momenteel onder contract liggen, mogen beschikken. Daar zitten evenwel 11 spelers bij die momenteel verhuurd worden, denk aan Kums, Sanneh, Vranjes en andere Milic'en.

Maar er staat ook een opvallende naam tussen de mogelijke vertrekkers. Operationeel directeur Jo Van Biesbroeck liet immers weten dat RSCA (nog) geen jonge talenten te gelde zou maken. Desondanks zou Alexis Saelemaekers toch mogen beschikken bij een goed bod.

De 20-jarige heeft nochtans heel wat potentieel en staat er goed voor bij de fans, maar blijft nog te wispelturig. Bovendien is hij één van de weinige spelers die mogen vertrekken, waar Anderlecht nog echt winst op kan boeken. De krant weet echter dat momenteel nog geen concreet bod op hem is binnengekomen.

De lijst met potentiële vertrekkers volgens HLN
Huidige selectie: Saelemaekers, Gerkens, Thelin, Roef, Musona, Najar, Sowah, Chipciu, Makarenko, Saief, Lutonda (huur), El Kababri (huur)
Verhuurde spelers: Sanneh, Vranjes, Milic, Kums, Sa, Lawrence, Nkaka, Delcroix, Abazaj, Dhauholou, Dauda

LEES OOK: Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Denkt u dat Saelemaekers in februari nog voor Anderlecht speelt?

Meest recent

De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

1
1
'Messi laat 1,4 miljard euro links liggen'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

19
19
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

101
101
Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

80
80
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

114
114
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

323
323
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

258
258
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

66
66
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

46
46
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

121
121
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

250
250
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

192
192
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

233
233
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

162
162
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

342
342
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

87
87
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

66
66
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

125
125
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

318
318
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

219
219
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

83
83
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

203
203
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

138
138
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

65
65

Meer sportnieuws