'Anderlecht zet onverwachte smaakmaker op transferlijst'

1065 stemmen
'Anderlecht zet onverwachte smaakmaker op transferlijst'

Om te voorkomen dat de licentie in vraag wordt getrokken en dat de UEFA met de Financial Fair Play-regels begint te zwaaien, zal RSC Anderlecht het miljoenenverlies op de jaarrekening moeten counteren. En het is inmiddels duidelijk hoe de club dat wil doen. Zo wordt het de bedoeling om een pak spelers van de hand te doen.


Maandag werd al gewag gemaakt dat er een tiental spelers in aanmerking komt voor een (definitief) vertrek uit het Lotto Park, bij Het Laatste Nieuws gaat men echter nog een stap verder. Zo meldt de krant dat er maar liefst 24 (!) spelers die momenteel onder contract liggen, mogen beschikken. Daar zitten evenwel 11 spelers bij die momenteel verhuurd worden, denk aan Kums, Sanneh, Vranjes en andere Milic'en.

Maar er staat ook een opvallende naam tussen de mogelijke vertrekkers. Operationeel directeur Jo Van Biesbroeck liet immers weten dat RSCA (nog) geen jonge talenten te gelde zou maken. Desondanks zou Alexis Saelemaekers toch mogen beschikken bij een goed bod.

De 20-jarige heeft nochtans heel wat potentieel en staat er goed voor bij de fans, maar blijft nog te wispelturig. Bovendien is hij één van de weinige spelers die mogen vertrekken, waar Anderlecht nog echt winst op kan boeken. De krant weet echter dat momenteel nog geen concreet bod op hem is binnengekomen.

De lijst met potentiële vertrekkers volgens HLN
Huidige selectie: Saelemaekers, Gerkens, Thelin, Roef, Musona, Najar, Sowah, Chipciu, Makarenko, Saief, Lutonda (huur), El Kababri (huur)
Verhuurde spelers: Sanneh, Vranjes, Milic, Kums, Sa, Lawrence, Nkaka, Delcroix, Abazaj, Dhauholou, Dauda

LEES OOK: Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Denkt u dat Saelemaekers in februari nog voor Anderlecht speelt?

Meest recent

Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

17
17
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

14
14
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

10
10
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

20
20
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

67
67
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

295
295
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

70
70
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

53
53
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

182
182
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

59
59
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

55
55
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

114
114
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

87
87
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

38
38
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

58
58
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

348
348
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

61
61
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

219
219
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

271
271
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

193
193
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

269
269
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

205
205
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

132
132
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

401
401

Meer sportnieuws