WED TIP: Zo levert Premier League-nieuwjaar 427 euro met 10 euro inzet op!

door
WED TIP: Zo levert Premier League-nieuwjaar 427 euro met 10 euro inzet op!

De sterren van de Premier League hebben nieuwjaar hopelijk niet te stevig gevierd, want behalve leider Liverpool en het verrassende Sheffield United moeten alle teams vandaag aan de bak. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws tussen die negen affiches op zoek naar de interessantste tips en pronostieken om een gokje op te wagen.


Beginnen doen we in Brighton & Hove Albion, waar al vroeg in de namiddag Chelsea op bezoek komt. Dat ging vorige nog zaterdag in extremis met de drie punten lopen bij Arsenal, waarmee de troepen van Frank Lampard hun uitstekende uitreputatie nog maar eens bevestigden. Zeven zeges in tien matchen, al werd daarbij wel slechts één keer de nul gehouden. Indien Chelsea ook in Brighton wint, maar Leandro Trossard en co naar goede gewoonte in eigen huis wel tegen weten te scoren, levert ons dat 3,65x onze inzet op.



Over naar Newcastle, de volgende opdracht voor Youri Tielemans, Dennis Praet en de rest van de bende die Leicester City naar een knappe tweede plaats voetbalde. Centraal in die operatie stond wie anders dan Jamie Vardy, met 17 doelpunten autoritair topschutter in Engeland. De razendsnelle spits was dit seizoen dan ook al vaak de man die de nul van het bord veegde, in de heenwedstrijd was hij bovendien goed voor twee treffers. Als Vardy straks opnieuw de score opent, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 3,65x.

Op datzelfde ogenblik staan in Southampton twee andere killers tegenover elkaar, want daar bindt Danny Ings de strijd aan tegen Harry Kane en Tottenham. Sinds de intrede van José Mourinho zijn de Spurs stilaan aan de beterhand, al werd afgelopen zaterdag wel nog gemorst met de punten in Norwich. Wij verwachten dat Jan Vertonghen en Toby Alderweireld tegen een van die andere zwakke thuisteams beter doen en dit keer wel eens de nul houden op verplaatsing, wat samen met een overwinning 4,50x onze bet opbrengt.



In de vroege vooravond richten we onze aandacht op het Etihad Stadium, waar Manchester City de degens kruist met Everton. Ook voor de Toffees ziet de toekomst er dankzij de komst van nieuwe manager Carlo Ancelotti weer iets beter uit, al kan het verleden hier eveneens voor een kleine opsteker zorgen. In hun laatste vier tripjes naar de regerende landskampioen graaide Everton de voorbije jaren immers drie keer een puntje mee. Als zulk een stunt ook vanavond lukt, rekenen wij ons maar liefst 6,35x onze inzet rijker.

Eindigen doen we bij City’s stadsgenoot Manchester United, dat als toetje van de nieuwjaarspeeldag naar Arsenal trekt. Een echte Engelse klassieker dus, al vinden we de geplaagde Gunners momenteel in de stand wel pas op plaats 12 terug. Dat valt voornamelijk aan hun teleurstellende thuisreputatie te wijten, want in het eigen Emirates Stadium pakten de Londenaren tot dusver niet meer dan een schamele 13 op 30. Indien nu ook het wisselvallige Manchester United de volle buit mee graait, brengt ons dat 2,60x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een zege van United in Arsenal, Vardy die de score opent in Newcastle en Vertonghen en Alderweireld die mét de nul op het bord drie punten pakken in Southampton. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 43x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Wie zal de topper tussen Arsneal en United winnen?

Meest recent

Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Youri Tielemans kampte met blessureleed, maar koos er toch voor om met de Rode Duivels op stage te ...

9
9
Opmerkelijke beelden: Nederlandse ref is Godts helemaal beu

Het is dezer dagen alsmaar meer een trend om ook scheidsrechters van een camera en microfoon te ...

24
24
Garcia krijgt hulp aangeboden uit verrassende hoek

Rudi Garcia zal momenteel al met zijn gedachten volledig bij de voorbereiding op het WK zitten. ...

32
32
Coucke breekt na tragedie: Verlies gaat door merg en been

Marc Coucke is een van de meest opvallende ondernemers van België. Als selfmade miljonair ...

58
58
'Charleroi pikt nieuwe trainer in JPL op'

De trainerswals in de Jupiler Pro League gaat ook tijdens de play-offs vrolijk verder. Na de eerste ...

26
26
Na bizar penaltygeval: Flick haalt keihard uit

Voor FC Barcelona dreigen de kwartfinales het eindstation te worden in de Champions League. Ze ...

86
86
'Genk kan na één jaar al cashen op aanwinst'

Na een teleurstellend seizoen staat KRC Genk ongetwijfeld voor een boeiende transferzomer. Het zal ...

144
144
'Standard en Genk vechten pittig transferduel uit'

Standard en KRC Genk zijn uiteraard al bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Viaplay weet ...

106
106
Stunt in WK-selectie: "Rode Duivels volgen mij"

Het WK loert om de hoek en heel wat spelers dromen nog van een ticket voor dat Wereldkampioenschoep. ...

94
94
WK en knaltransfer hét grote doel voor STVV'er

STVV zit in een dipje. Het verloor vier van zijn laatste vijf matchen en dit weekend komt Club ...

37
37
Hoe Club Brugge de basisploeg van Taravel heeft gevormd

Jérémy Taravel is ondertussen twee maanden trainer van RSC Anderlecht. Hij probeerde ...

156
156
'AA Gent laat Belgisch voetbal op zijn grondvesten daveren'

Hier gaan we weer... AA Gent gaat twee juridische procedures starten tegen de Pro League. Het ...

300
300
Onrust slaat om in drama: Leko en sterspeler op ramkoers

Bij Club Brugge ligt een sterspeler plots onder vuur. Ivan Leko gaf publiek een duidelijke sneer, ...

264
264
Wilmots haalt slag thuis: “Gouden transfer voor Standard"

Standard wil met Marc Wilmots & co de komende jaren weer aansluiting gaan vinden met de ...

188
188
Anderlecht hoopt: blijft De Cat hierdoor wél?

Bij RSC Anderlecht is Nathan De Cat samen met Thorgan Hazard veruit de beste speler van dit seizoen. ...

200
200
KRC Genk rekent 'zich rijk': Heymans als grote voorbeeld

KRC Genk is zeer goed begonnen aan de Europe Play-Offs. De Limburgers spelen zondag in eigen huis ...

155
155
'Saga Romelu Lukaku: Anderlecht mag wél dromen'

Het is dé grote droom van elke fan van RSC Anderlecht: Romelu Lukaku die in de zomer ...

237
237
'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

179
179
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

121
121
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

192
192
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

74
74
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

350
350
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

690
690
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

142
142
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

565
565

Meer sportnieuws