WED TIP: Zo levert Premier League-nieuwjaar 427 euro met 10 euro inzet op!

14
WED TIP: Zo levert Premier League-nieuwjaar 427 euro met 10 euro inzet op!

De sterren van de Premier League hebben nieuwjaar hopelijk niet te stevig gevierd, want behalve leider Liverpool en het verrassende Sheffield United moeten alle teams vandaag aan de bak. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws tussen die negen affiches op zoek naar de interessantste tips en pronostieken om een gokje op te wagen.


Beginnen doen we in Brighton & Hove Albion, waar al vroeg in de namiddag Chelsea op bezoek komt. Dat ging vorige nog zaterdag in extremis met de drie punten lopen bij Arsenal, waarmee de troepen van Frank Lampard hun uitstekende uitreputatie nog maar eens bevestigden. Zeven zeges in tien matchen, al werd daarbij wel slechts één keer de nul gehouden. Indien Chelsea ook in Brighton wint, maar Leandro Trossard en co naar goede gewoonte in eigen huis wel tegen weten te scoren, levert ons dat 3,65x onze inzet op.



Over naar Newcastle, de volgende opdracht voor Youri Tielemans, Dennis Praet en de rest van de bende die Leicester City naar een knappe tweede plaats voetbalde. Centraal in die operatie stond wie anders dan Jamie Vardy, met 17 doelpunten autoritair topschutter in Engeland. De razendsnelle spits was dit seizoen dan ook al vaak de man die de nul van het bord veegde, in de heenwedstrijd was hij bovendien goed voor twee treffers. Als Vardy straks opnieuw de score opent, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 3,65x.

Op datzelfde ogenblik staan in Southampton twee andere killers tegenover elkaar, want daar bindt Danny Ings de strijd aan tegen Harry Kane en Tottenham. Sinds de intrede van José Mourinho zijn de Spurs stilaan aan de beterhand, al werd afgelopen zaterdag wel nog gemorst met de punten in Norwich. Wij verwachten dat Jan Vertonghen en Toby Alderweireld tegen een van die andere zwakke thuisteams beter doen en dit keer wel eens de nul houden op verplaatsing, wat samen met een overwinning 4,50x onze bet opbrengt.



In de vroege vooravond richten we onze aandacht op het Etihad Stadium, waar Manchester City de degens kruist met Everton. Ook voor de Toffees ziet de toekomst er dankzij de komst van nieuwe manager Carlo Ancelotti weer iets beter uit, al kan het verleden hier eveneens voor een kleine opsteker zorgen. In hun laatste vier tripjes naar de regerende landskampioen graaide Everton de voorbije jaren immers drie keer een puntje mee. Als zulk een stunt ook vanavond lukt, rekenen wij ons maar liefst 6,35x onze inzet rijker.

Eindigen doen we bij City’s stadsgenoot Manchester United, dat als toetje van de nieuwjaarspeeldag naar Arsenal trekt. Een echte Engelse klassieker dus, al vinden we de geplaagde Gunners momenteel in de stand wel pas op plaats 12 terug. Dat valt voornamelijk aan hun teleurstellende thuisreputatie te wijten, want in het eigen Emirates Stadium pakten de Londenaren tot dusver niet meer dan een schamele 13 op 30. Indien nu ook het wisselvallige Manchester United de volle buit mee graait, brengt ons dat 2,60x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een zege van United in Arsenal, Vardy die de score opent in Newcastle en Vertonghen en Alderweireld die mét de nul op het bord drie punten pakken in Southampton. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 43x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Selectie Van Bommel: grote comeback bij Duivels na 1270 dagen

🚀

Wie zal de topper tussen Arsneal en United winnen?

Meest recent

Meer kwaliteit? Opvallende vaststelling bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft meer kwaliteit in de kern dan vorig jaar. Dat ziet iedereen, alleen moet de ...

74
74
De Meyer reageert: "Ja, er was kritiek van de fans"

STVV is degelijk begonnen aan het seizoen. Het is nog wat wisselvallig, maar de Truienaars staan ...

22
22
Union SG gaat voor stunt: Schoofs en Patris geven ambities prijs

Union SG is op dit moment de beste Belgische ploeg. Ze staan mee aan de leiding in de Jupiler Pro ...

35
35
Aanwinsten bezorgen AA Gent straffe 19 op 21

Om 20u45 begonnen AA Gent en Standard aan hun onderlinge treffen. De Buffalo's hoopten achtervolgers ...

113
113
Bayern München trakteert fans op absolute monsterscore

Bayern München kwam in de Bundesliga nog niet echt op toerental. De troepen van Vincent Kompany ...

59
59
Compper verrast met 'terugkeer' bij Antwerp

Royal Antwerp FC begon met een zes op zes goed aan het seizoen, maar nadien volgde een een op ...

89
89
Puntendeling bij Club NXT, RSCA Futures in zware crisis

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. Er was de altijd ...

123
123
Nieuwe coach van KV Kortrijk al bekend?

KV Kortrijk en Michiel Jonckheere gingen uit elkaar. De afgelopen circuleerden er al namen van ...

136
136
Afscheid van een Belgisch icoon die te laag werd ingeschat

De afgelopen dagen namen een aantal Rode Duivels afscheid van de nationale ploeg. Matz Sels en Axel ...

93
93
Vandenbempt waarschuwt Van Bommel meteen al

Mark van Bommel maakt zich klaar voor zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. Peter ...

90
90
Druk neemt toe op Genk: vurige Thorup wil méér

KRC Genk staat voor een moeilijke partij. De Limburgers moeten aan de bak tegen Club Brugge. Het is ...

149
149
Verschueren: "Begrijp niet dat hij moest vertrekken bij Anderlecht"

De passage van Wouter Vandenhaute bij RSC Anderlecht was een flop. Hij was de grote roerganger ...

328
328
‘Nieuwe uppercut voor Sommer: Club had andere nummer één’

Yann Sommer ligt na twee pijnlijke wedstrijden plots zwaar onder vuur bij Club Brugge. Extra ...

348
348
Zinho Gano pakt uit met nieuwe werkgever

Zinho Gano is al een aantal jaren weg uit België. De centrumspits speelt in het buitenland en ...

42
42
De Mil waarschuwt spelers: “Zij zetten stappen voorwaarts”

AA Gent neemt het vanavond op tegen Standard. Als de Buffalo’s deze partij ook kunnen winnen, ...

39
39
Euvrard looft speler Standard: "Zeer veelbelovend"

Bij Standard wisten ze deze week een volgend contract open te breken. Sportief directeur Marc ...

56
56
Van Bommel speelt open kaart: volgende Rode Duivel uit JPL

Bij zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels had Mark van Bommel een plekje viel voor ...

168
168
Neerpede in verval: pijnlijke statistiek Anderlecht

In Youth We Trust. Niet zolang geleden was het nog het credo van RSC Anderlecht, waar vandaag nog ...

350
350
Van Bommel licht tipje van sluier: Lukaku supersub?

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach bekend. De focus kan nu ...

61
61
Leko verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

Vlak voor de interlandbreak staat er nog een topper op het programma in de Jupiler Pro League, want ...

424
424
Godts krijgt naast selectie voor Duivels enorme verrassing

Mika Godts kreeg vandaag uitstekend nieuws van nieuwe bondscoach Mark van Bommel. De aanvaller werd ...

69
69
Frisse wind bij Rode Duivels: Van Bommel verklaart keuzes

De kop is eraf voor Mark van Bommel, die vrijdag zijn eerste knopen als bondscoach van de Rode ...

192
192
Jonge Duivels: ronkende namen in selectie Swerts

Tijdens de aanstaande interlandbreak moeten niet alleen de Rode Duivels aan de bak, ook voor de ...

114
114
Rik De Mil staat perplex: "De spelers wisten er al van"

Rik De Mil kent een sprookjesachtige start van het seizoen bij AA Gent. De Buffalo's pakten 16 op 18 ...

391
391
‘Jupiler Pro League-revelatie al op radar van PSG’

De Jupiler Pro League staat voor speeldag 7 en de analisten maken al een eerste balans op. Sporting ...

67
67

Meer sportnieuws