WED TIP: Zo levert Premier League-nieuwjaar 427 euro met 10 euro inzet op!

14
WED TIP: Zo levert Premier League-nieuwjaar 427 euro met 10 euro inzet op!

De sterren van de Premier League hebben nieuwjaar hopelijk niet te stevig gevierd, want behalve leider Liverpool en het verrassende Sheffield United moeten alle teams vandaag aan de bak. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws tussen die negen affiches op zoek naar de interessantste tips en pronostieken om een gokje op te wagen.


Beginnen doen we in Brighton & Hove Albion, waar al vroeg in de namiddag Chelsea op bezoek komt. Dat ging vorige nog zaterdag in extremis met de drie punten lopen bij Arsenal, waarmee de troepen van Frank Lampard hun uitstekende uitreputatie nog maar eens bevestigden. Zeven zeges in tien matchen, al werd daarbij wel slechts één keer de nul gehouden. Indien Chelsea ook in Brighton wint, maar Leandro Trossard en co naar goede gewoonte in eigen huis wel tegen weten te scoren, levert ons dat 3,65x onze inzet op.



Over naar Newcastle, de volgende opdracht voor Youri Tielemans, Dennis Praet en de rest van de bende die Leicester City naar een knappe tweede plaats voetbalde. Centraal in die operatie stond wie anders dan Jamie Vardy, met 17 doelpunten autoritair topschutter in Engeland. De razendsnelle spits was dit seizoen dan ook al vaak de man die de nul van het bord veegde, in de heenwedstrijd was hij bovendien goed voor twee treffers. Als Vardy straks opnieuw de score opent, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 3,65x.

Op datzelfde ogenblik staan in Southampton twee andere killers tegenover elkaar, want daar bindt Danny Ings de strijd aan tegen Harry Kane en Tottenham. Sinds de intrede van José Mourinho zijn de Spurs stilaan aan de beterhand, al werd afgelopen zaterdag wel nog gemorst met de punten in Norwich. Wij verwachten dat Jan Vertonghen en Toby Alderweireld tegen een van die andere zwakke thuisteams beter doen en dit keer wel eens de nul houden op verplaatsing, wat samen met een overwinning 4,50x onze bet opbrengt.



In de vroege vooravond richten we onze aandacht op het Etihad Stadium, waar Manchester City de degens kruist met Everton. Ook voor de Toffees ziet de toekomst er dankzij de komst van nieuwe manager Carlo Ancelotti weer iets beter uit, al kan het verleden hier eveneens voor een kleine opsteker zorgen. In hun laatste vier tripjes naar de regerende landskampioen graaide Everton de voorbije jaren immers drie keer een puntje mee. Als zulk een stunt ook vanavond lukt, rekenen wij ons maar liefst 6,35x onze inzet rijker.

Eindigen doen we bij City’s stadsgenoot Manchester United, dat als toetje van de nieuwjaarspeeldag naar Arsenal trekt. Een echte Engelse klassieker dus, al vinden we de geplaagde Gunners momenteel in de stand wel pas op plaats 12 terug. Dat valt voornamelijk aan hun teleurstellende thuisreputatie te wijten, want in het eigen Emirates Stadium pakten de Londenaren tot dusver niet meer dan een schamele 13 op 30. Indien nu ook het wisselvallige Manchester United de volle buit mee graait, brengt ons dat 2,60x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een zege van United in Arsenal, Vardy die de score opent in Newcastle en Vertonghen en Alderweireld die mét de nul op het bord drie punten pakken in Southampton. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 43x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Arsenal wint Londense clash: Tzolis beslissend tegen Chelsea

🚀

Wie zal de topper tussen Arsneal en United winnen?

Meest recent

‘Leko gooit Club Brugge-speler per direct uit zijn elftal’

Ivan Leko heeft na de Europese opener meteen hard ingegrepen bij Club Brugge. Een speler die enkele ...

265
265
Bruno maakt ploeg bekend: één wissel bij Anderlecht

Om 20u45 staat de altijd beladen partij tussen KV Mechelen en RSC Anderlecht op het programma. Beide ...

29
29
Vanhoutte zorgt voor veel reacties met opvallend beeld

Charles Vanhoutte beleeft momenteel een bijzonder hoofdstuk in zijn carrière. De Belgische ...

8
8
STVV pakt uit met héél verrassend initiatief

STVV heeft zopas straf nieuws meegedeeld. De Kanaries pakken uit met een documentaire over het ...

18
18
Transfers voor James Rodriguez, Coutinho én Mata

De transferperiode ligt achter de rug in de meeste landen, maar in sommige competities kan men wel ...

14
14
KRC Genk versus AA Gent: Thorup en De Mil slijpen messen

Komend weekend staan er heel wat interessante affiches op het programma, maar de voornaamste ...

64
64
Compper deelt dubbele opsteker uit ziekenboeg Antwerp

Antwerp begon voortvarend aan het seizoen, maar behalve het abrupte afscheid van Marc Overmars is ...

77
77
De Mil dropt hints: grote comeback(s) bij AA Gent?

Na vijf speeldagen pronkt KAA Gent nog steeds met een foutloos rapport, een lijn die de fiere ...

160
160
Leko houdt adem in: sterkhouder Club Brugge langer out?

Club Brugge wil de nederlaag tegen Aston Villa snel doorspoelen, en dus moet Antwerp er straks aan ...

257
257
Romeo Vermant stuurt zinderende boodschap de wereld in

Er lijkt opnieuw iets veranderd rond Romeo Vermant. De aanvaller beleefde een zomer waarin er ...

437
437
'Bruno grijpt in: nieuwkomer aan aftrap bij Anderlecht'

Na een magere zeven op 15 staat de druk al op de ketel bij RSC Anderlecht, dat vrijdag op bezoek ...

449
449
Golden Boy: Club Brugge, Anderlecht & Genk in top 100

Tijdens de voorbije zomermercato deed de Jupiler Pro League zijn reputatie als kweekvijver van ...

354
354
'Van Gucht en VTM clashen: “Vuilbak gaat open'

Ruben Van Gucht lijkt nog lang niet klaar met de gebeurtenissen die zich achter de schermen hebben ...

383
383
Leko geeft update over Vanaken voor Antwerp én Genk

Hans Vanaken werd in de Champions League-clash tegen Aston Villa naar de kant gehaald. De aanvoerder ...

336
336
Vanderbiest krijgt onverwacht steun: “Spelers op matje"

Fred Vanderbiest ligt zwaar onder vuur na de desastreuze competitiestart van KV Mechelen. Malinwa ...

218
218
Brys-beul Samuel Eto’o in opspraak: “Geld in eigen zak”

Marc Brys heeft er bij Kameroen geen leuke periode opzitten. De Belgische oefenmeester werd lange ...

129
129
Bom ontploft bij Lukaku: T1 verdwijnt, Fener grijpt in

Fenerbahçe speelde in de Champions League 1-1 gelijk tegen AS Roma, maar na de wedstrijd liep ...

140
140
Beerschot in de problemen? Transfers nu al afgemaakt

De ambities van Beerschot zijn duidelijk. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk promoveren naar ...

204
204
KVM aangepakt: "Doe tenminste alsof het je kan schelen"

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de absolute revelaties in de Jupiler Pro ...

168
168
Crisis bij OHL: TD doet ontluisterend boekje open

Na vijf speeldagen zijn er twee clubs die nog steeds geen enkel punt gesprokkel hebben in de Jupiler ...

206
206
Tedesco overtuigde tweede Duivel: "Ik voelde vertrouwen"

Zijn passage als bondscoach van de Rode Duivels wordt in ons land niet bepaald warm herinnerd, maar ...

31
31
'Eindelijk duidelijkheid in zaak rond verkoop Anderlecht'

Enkele jaren geleden barstte een enorm schandaal los in het Belgische voetbal, met eerst Operatie ...

346
346
'Bodart versiert alsnog verrassende transfer'

Lille oogt dit seizoen een pak minder Belgisch dan vorig seizoen. Het zag in de zomer immers Thomas ...

59
59
Megadomper Union: 3 sterkhouders geschorst voor EL-opener

Club Brugge trapte deze week al zijn campagne af in de Champions League, maar volgende week zijn ook ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Winters miljoenenbod voor Club, Anderlecht legt talent vast'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

299
299

Meer sportnieuws