WED TIP: Zo levert Premier League-nieuwjaar 427 euro met 10 euro inzet op!

14
WED TIP: Zo levert Premier League-nieuwjaar 427 euro met 10 euro inzet op!

De sterren van de Premier League hebben nieuwjaar hopelijk niet te stevig gevierd, want behalve leider Liverpool en het verrassende Sheffield United moeten alle teams vandaag aan de bak. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws tussen die negen affiches op zoek naar de interessantste tips en pronostieken om een gokje op te wagen.


Beginnen doen we in Brighton & Hove Albion, waar al vroeg in de namiddag Chelsea op bezoek komt. Dat ging vorige nog zaterdag in extremis met de drie punten lopen bij Arsenal, waarmee de troepen van Frank Lampard hun uitstekende uitreputatie nog maar eens bevestigden. Zeven zeges in tien matchen, al werd daarbij wel slechts één keer de nul gehouden. Indien Chelsea ook in Brighton wint, maar Leandro Trossard en co naar goede gewoonte in eigen huis wel tegen weten te scoren, levert ons dat 3,65x onze inzet op.



Over naar Newcastle, de volgende opdracht voor Youri Tielemans, Dennis Praet en de rest van de bende die Leicester City naar een knappe tweede plaats voetbalde. Centraal in die operatie stond wie anders dan Jamie Vardy, met 17 doelpunten autoritair topschutter in Engeland. De razendsnelle spits was dit seizoen dan ook al vaak de man die de nul van het bord veegde, in de heenwedstrijd was hij bovendien goed voor twee treffers. Als Vardy straks opnieuw de score opent, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 3,65x.

Op datzelfde ogenblik staan in Southampton twee andere killers tegenover elkaar, want daar bindt Danny Ings de strijd aan tegen Harry Kane en Tottenham. Sinds de intrede van José Mourinho zijn de Spurs stilaan aan de beterhand, al werd afgelopen zaterdag wel nog gemorst met de punten in Norwich. Wij verwachten dat Jan Vertonghen en Toby Alderweireld tegen een van die andere zwakke thuisteams beter doen en dit keer wel eens de nul houden op verplaatsing, wat samen met een overwinning 4,50x onze bet opbrengt.



In de vroege vooravond richten we onze aandacht op het Etihad Stadium, waar Manchester City de degens kruist met Everton. Ook voor de Toffees ziet de toekomst er dankzij de komst van nieuwe manager Carlo Ancelotti weer iets beter uit, al kan het verleden hier eveneens voor een kleine opsteker zorgen. In hun laatste vier tripjes naar de regerende landskampioen graaide Everton de voorbije jaren immers drie keer een puntje mee. Als zulk een stunt ook vanavond lukt, rekenen wij ons maar liefst 6,35x onze inzet rijker.

Eindigen doen we bij City’s stadsgenoot Manchester United, dat als toetje van de nieuwjaarspeeldag naar Arsenal trekt. Een echte Engelse klassieker dus, al vinden we de geplaagde Gunners momenteel in de stand wel pas op plaats 12 terug. Dat valt voornamelijk aan hun teleurstellende thuisreputatie te wijten, want in het eigen Emirates Stadium pakten de Londenaren tot dusver niet meer dan een schamele 13 op 30. Indien nu ook het wisselvallige Manchester United de volle buit mee graait, brengt ons dat 2,60x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een zege van United in Arsenal, Vardy die de score opent in Newcastle en Vertonghen en Alderweireld die mét de nul op het bord drie punten pakken in Southampton. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 43x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Wie zal de topper tussen Arsneal en United winnen?

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

4
4
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

12
12
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

13
13
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

32
32
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

65
65
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

75
75
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

41
41
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

46
46
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

215
215
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

413
413
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

58
58
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

21
21
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

114
114
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

71
71
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

136
136
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

164
164
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

297
297
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

560
560
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

227
227
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

186
186
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

539
539
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

94
94
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

462
462
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws