WED TIP: Zo levert Premier League-nieuwjaar 427 euro met 10 euro inzet op!

14
WED TIP: Zo levert Premier League-nieuwjaar 427 euro met 10 euro inzet op!

De sterren van de Premier League hebben nieuwjaar hopelijk niet te stevig gevierd, want behalve leider Liverpool en het verrassende Sheffield United moeten alle teams vandaag aan de bak. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws tussen die negen affiches op zoek naar de interessantste tips en pronostieken om een gokje op te wagen.


Beginnen doen we in Brighton & Hove Albion, waar al vroeg in de namiddag Chelsea op bezoek komt. Dat ging vorige nog zaterdag in extremis met de drie punten lopen bij Arsenal, waarmee de troepen van Frank Lampard hun uitstekende uitreputatie nog maar eens bevestigden. Zeven zeges in tien matchen, al werd daarbij wel slechts één keer de nul gehouden. Indien Chelsea ook in Brighton wint, maar Leandro Trossard en co naar goede gewoonte in eigen huis wel tegen weten te scoren, levert ons dat 3,65x onze inzet op.



Over naar Newcastle, de volgende opdracht voor Youri Tielemans, Dennis Praet en de rest van de bende die Leicester City naar een knappe tweede plaats voetbalde. Centraal in die operatie stond wie anders dan Jamie Vardy, met 17 doelpunten autoritair topschutter in Engeland. De razendsnelle spits was dit seizoen dan ook al vaak de man die de nul van het bord veegde, in de heenwedstrijd was hij bovendien goed voor twee treffers. Als Vardy straks opnieuw de score opent, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 3,65x.

Op datzelfde ogenblik staan in Southampton twee andere killers tegenover elkaar, want daar bindt Danny Ings de strijd aan tegen Harry Kane en Tottenham. Sinds de intrede van José Mourinho zijn de Spurs stilaan aan de beterhand, al werd afgelopen zaterdag wel nog gemorst met de punten in Norwich. Wij verwachten dat Jan Vertonghen en Toby Alderweireld tegen een van die andere zwakke thuisteams beter doen en dit keer wel eens de nul houden op verplaatsing, wat samen met een overwinning 4,50x onze bet opbrengt.



In de vroege vooravond richten we onze aandacht op het Etihad Stadium, waar Manchester City de degens kruist met Everton. Ook voor de Toffees ziet de toekomst er dankzij de komst van nieuwe manager Carlo Ancelotti weer iets beter uit, al kan het verleden hier eveneens voor een kleine opsteker zorgen. In hun laatste vier tripjes naar de regerende landskampioen graaide Everton de voorbije jaren immers drie keer een puntje mee. Als zulk een stunt ook vanavond lukt, rekenen wij ons maar liefst 6,35x onze inzet rijker.

Eindigen doen we bij City’s stadsgenoot Manchester United, dat als toetje van de nieuwjaarspeeldag naar Arsenal trekt. Een echte Engelse klassieker dus, al vinden we de geplaagde Gunners momenteel in de stand wel pas op plaats 12 terug. Dat valt voornamelijk aan hun teleurstellende thuisreputatie te wijten, want in het eigen Emirates Stadium pakten de Londenaren tot dusver niet meer dan een schamele 13 op 30. Indien nu ook het wisselvallige Manchester United de volle buit mee graait, brengt ons dat 2,60x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een zege van United in Arsenal, Vardy die de score opent in Newcastle en Vertonghen en Alderweireld die mét de nul op het bord drie punten pakken in Southampton. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 43x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Schok bij Club: Barcelona komt opnieuw aankloppen'

Wie zal de topper tussen Arsneal en United winnen?

Meest recent

'Moreira verrast: plots transfer naar Europese topclub'

Diego Moreira staat op het punt om een opvallende transfer af te ronden. Volgens de laatste ...

39
39
Twee ‘verdwenen’ RSCA-spelers: tijd voor duidelijkheid

RSC Anderlecht staat weer met beide voeten op de grond. De Brusselaars verloren met 1-0 van SK ...

242
242
Vete in Charleroi: "Bayat viel speler aan"

Charleroi pronkt na twee speeldagen met het maximum van de punten mee aan de leiding in de Jupiler ...

57
57
Zulte Waregem pakt uit met zeer stevige aanwinst

Zulte Waregem is zeer goed aan het seizoen begonnen. Ze pakten een vier op zes tegen KRC Genk en ...

53
53
'Lukaku debuteert véél sneller dan verwacht'

Deze zomer kende de maandenlang aanslepende soap tussen Napoli en Romelu Lukaku eindelijk zijn ...

41
41
Pocognoli verklaart zijn keuze voor Schotland

Sébastien Pocognoli moest deze zomer opstappen bij AS Monaco, maar heeft niet al te lang ...

33
33
Nederland op stelten: grote liefde voor Imke Courtois

De naam Courtois doet tegenwoordig ook boven de grens steeds meer belletjes rinkelen. Imke Courtois ...

140
140
'Volgende belangrijke vertrekker bij Union'

Bij Union zien ze deze zomer weer de nodige smaakmakers de club verlaten. Kjell Scherpen en Anan ...

52
52
Fernandez-Pardo op ramkoers met Lille: voorzitter haalt uit

Voor een aantal Rode Duivels belooft het einde van de zomemercato nog zeer spannend te worden. Dat ...

72
72
Spaanse pers maakt meteen straffe Bisiwu-vergelijking

Jesse Bisiwu heeft zijn intrede bij FC Barcelona niet gemist. Onze 18-jarige landgenoot drukte bij ...

200
200
Brüls verbaast met vergelijking Anderlecht vs Club

De grootste verrassing van afgelopen weekend in de Jupiler Pro League was zonder twijfel de eerste ...

568
568
'Van der Brempt heeft opmerkelijke transfer beet'

De rechtsachter is één van de posities waar binnenkort vernieuwing zal moeten komen ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat weer toe, nieuw record bij Club'

De zomerse transferperiode nadert stilaan zijn climax. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland ...

264
264
Arsenal-legende trekt grote ogen bij Tzolis: “Goudklomp!”

Christos Tzolis heeft zijn start niet gemist bij Arsenal. De Griekse buitenspeler maakte de overstap ...

118
118
Westerlo hengelt talent binnen: ‘Lengte, kracht en snelheid’

Westerlo heeft op de officiële kanalen een nieuwe zomertransfer bekendgemaakt. De Kemphanen ...

37
37
Cercle Brugge haalt ferm uit met oude JPL-bekende

Cercle Brugge is nog niet klaar op de zomermercato. Groen-Zwart is nog op zoek naar versterkingen en ...

116
116
Mechele maakt voetbalfans stil met emotionele boodschap

Club Brugge is uitstekend aan het nieuwe seizoen begonnen en Brandon Mechele lijkt meteen alweer een ...

399
399
'OHL ruikt miljoenen na Bundesliga-interesse'

OH Leuven lijkt rekening te moeten houden met een vertrek van Roggerio Nyakossi. De 22-jarige ...

92
92
'STVV weigert miljoenenbod op sterspeler'

STVV heeft opnieuw een stevig bod op Ilias Sebaoui van tafel geveegd. Nadat eerder Amed SK 2,5 ...

199
199
Goudklomp voor Antwerp: "Zoals Vermeeren en Keita"

Royal Antwerp FC won afgelopen weekend van KV Kortrijk. Daardoor begon de Great Old met een zes op ...

574
574
'Anderlecht plots gelinkt aan JPL-smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft heel erg nood aan aanvallende versterking, dat bleek nog maar eens tegen SK ...

581
581
'De Ketelaere grijpt naast absolute droomtransfer'

Een transfer naar Paris Saint-Germain zit er voor Charles De Ketelaere wellicht niet meer in. PSG ...

235
235
KRC Genk passeert weer langs de kassa door Juventus

KRC Genk kent een héél lucratieve zomer. Ze verkochten al voor 33 miljoen euro, maar ...

279
279
Nieuwe smaakmaker voor AA Gent? "Dit is zalig"

AA Gent is met een foutloze 6 op 6 aan de competitie begonnen. Zondagnamiddag werd ook La ...

267
267
Vraagtekens bij ingreep Bruno: "Is een transfer hangende?"

De eerste nederlaag van het seizoen is een feit bij RSC Anderlecht. De recordkampioen ging ...

443
443

Meer sportnieuws