'Coach stelt veto: transferplannen Club overhoop gegooid'

door
'Coach stelt veto: transferplannen Club overhoop gegooid'

De spelers en sportieve staf bij Club Brugge kunnen momenteel genieten van een welverdiende rustperiode na een bijzonder drukke eerste helft van het seizoen. Voor het bestuur is er echter nog geen sprake van vakantie. De winterse transferperiode staat immers voor de deur en daarin zal Blauw-Zwart zich opnieuw roeren.


Club neemt wellicht, al dan niet tijdelijk, afscheid van enkele spelers die de voorbije maanden weinig tot niet aan de bak kwamen. Daarnaast zou de leider in de Jupiler Pro League enkele gerichte aanwinsten willen aantrekken. Bovenaan de verlanglijst staat alvast een nieuwe (target)spits. Al lijkt dat dossier wel vast te hangen aan dat van Mbaye Diagne en daarin krijgen de Bruggelingen nu een flinke opdoffer te slikken.

Na al zijn (extra-)sportieve fratsen, wil Club Brugge de huurling van Galatasaray zo snel mogelijk van de hand doen om plaats te maken voor een nieuwe spits. De bedoeling was om hem vroegtijdig te laten terugkeren naar zijn moederclub, daarover liepen al de nodige contacten. Een akkoord leek ook in de maak, maar dat was buiten Fatih Terim gerekend.

Volgens het Turkse medium Milliyet heeft de notoire trainer van Galatasaray immers zijn veto gesteld tegen de terugkeer van Diagne. Terim eist de nodige discipline in zijn kern en vreest dat de spits voor de nodige strubbelingen zal zorgen. Het was ook mede door de trainer dat Galatasaray hem vorige zomer al van de hand wou doen. Afwachten dus voor Club of er alsnog een oplossing uit de bus komt.

LEES OOK: Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Club moet Diagne toch een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

16
16
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

33
33
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

59
59
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

207
207
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

56
56
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

138
138
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

48
48
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

271
271
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

351
351
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

174
174
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

514
514
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

153
153
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

308
308
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

78
78
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

107
107
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

226
226
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

118
118
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

180
180
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

111
111
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

303
303
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

81
81
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

297
297
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

265
265
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

151
151
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

137
137

Meer sportnieuws