'Coach stelt veto: transferplannen Club overhoop gegooid'

door
'Coach stelt veto: transferplannen Club overhoop gegooid'

De spelers en sportieve staf bij Club Brugge kunnen momenteel genieten van een welverdiende rustperiode na een bijzonder drukke eerste helft van het seizoen. Voor het bestuur is er echter nog geen sprake van vakantie. De winterse transferperiode staat immers voor de deur en daarin zal Blauw-Zwart zich opnieuw roeren.


Club neemt wellicht, al dan niet tijdelijk, afscheid van enkele spelers die de voorbije maanden weinig tot niet aan de bak kwamen. Daarnaast zou de leider in de Jupiler Pro League enkele gerichte aanwinsten willen aantrekken. Bovenaan de verlanglijst staat alvast een nieuwe (target)spits. Al lijkt dat dossier wel vast te hangen aan dat van Mbaye Diagne en daarin krijgen de Bruggelingen nu een flinke opdoffer te slikken.

Na al zijn (extra-)sportieve fratsen, wil Club Brugge de huurling van Galatasaray zo snel mogelijk van de hand doen om plaats te maken voor een nieuwe spits. De bedoeling was om hem vroegtijdig te laten terugkeren naar zijn moederclub, daarover liepen al de nodige contacten. Een akkoord leek ook in de maak, maar dat was buiten Fatih Terim gerekend.

Volgens het Turkse medium Milliyet heeft de notoire trainer van Galatasaray immers zijn veto gesteld tegen de terugkeer van Diagne. Terim eist de nodige discipline in zijn kern en vreest dat de spits voor de nodige strubbelingen zal zorgen. Het was ook mede door de trainer dat Galatasaray hem vorige zomer al van de hand wou doen. Afwachten dus voor Club of er alsnog een oplossing uit de bus komt.

LEES OOK: 'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Club moet Diagne toch een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

80
80
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

19
19
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

93
93
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

132
132
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

53
53
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

326
326
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

191
191
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

293
293
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

237
237
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

134
134
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

252
252
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

215
215
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

971
971
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

239
239
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

173
173
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1040
1040
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

447
447
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

175
175
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

274
274
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1067
1067
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

415
415
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

240
240
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

73
73
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

40
40

Meer sportnieuws