'Coach stelt veto: transferplannen Club overhoop gegooid'

door
'Coach stelt veto: transferplannen Club overhoop gegooid'

De spelers en sportieve staf bij Club Brugge kunnen momenteel genieten van een welverdiende rustperiode na een bijzonder drukke eerste helft van het seizoen. Voor het bestuur is er echter nog geen sprake van vakantie. De winterse transferperiode staat immers voor de deur en daarin zal Blauw-Zwart zich opnieuw roeren.


Club neemt wellicht, al dan niet tijdelijk, afscheid van enkele spelers die de voorbije maanden weinig tot niet aan de bak kwamen. Daarnaast zou de leider in de Jupiler Pro League enkele gerichte aanwinsten willen aantrekken. Bovenaan de verlanglijst staat alvast een nieuwe (target)spits. Al lijkt dat dossier wel vast te hangen aan dat van Mbaye Diagne en daarin krijgen de Bruggelingen nu een flinke opdoffer te slikken.

Na al zijn (extra-)sportieve fratsen, wil Club Brugge de huurling van Galatasaray zo snel mogelijk van de hand doen om plaats te maken voor een nieuwe spits. De bedoeling was om hem vroegtijdig te laten terugkeren naar zijn moederclub, daarover liepen al de nodige contacten. Een akkoord leek ook in de maak, maar dat was buiten Fatih Terim gerekend.

Volgens het Turkse medium Milliyet heeft de notoire trainer van Galatasaray immers zijn veto gesteld tegen de terugkeer van Diagne. Terim eist de nodige discipline in zijn kern en vreest dat de spits voor de nodige strubbelingen zal zorgen. Het was ook mede door de trainer dat Galatasaray hem vorige zomer al van de hand wou doen. Afwachten dus voor Club of er alsnog een oplossing uit de bus komt.

LEES OOK: De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Club moet Diagne toch een nieuwe kans geven ...

Meest recent

‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

0
0
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

30
30
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

57
57
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

236
236
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

63
63
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

58
58
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

136
136
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

82
82
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

69
69
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

117
117
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

252
252
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

227
227
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

64
64
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

161
161
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

53
53
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

311
311
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

149
149
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

134
134
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

69
69
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

133
133
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

48
48
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

465
465
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

66
66

Meer sportnieuws