'Coach stelt veto: transferplannen Club overhoop gegooid'

2747 stemmen
'Coach stelt veto: transferplannen Club overhoop gegooid'

De spelers en sportieve staf bij Club Brugge kunnen momenteel genieten van een welverdiende rustperiode na een bijzonder drukke eerste helft van het seizoen. Voor het bestuur is er echter nog geen sprake van vakantie. De winterse transferperiode staat immers voor de deur en daarin zal Blauw-Zwart zich opnieuw roeren.


Club neemt wellicht, al dan niet tijdelijk, afscheid van enkele spelers die de voorbije maanden weinig tot niet aan de bak kwamen. Daarnaast zou de leider in de Jupiler Pro League enkele gerichte aanwinsten willen aantrekken. Bovenaan de verlanglijst staat alvast een nieuwe (target)spits. Al lijkt dat dossier wel vast te hangen aan dat van Mbaye Diagne en daarin krijgen de Bruggelingen nu een flinke opdoffer te slikken.

Na al zijn (extra-)sportieve fratsen, wil Club Brugge de huurling van Galatasaray zo snel mogelijk van de hand doen om plaats te maken voor een nieuwe spits. De bedoeling was om hem vroegtijdig te laten terugkeren naar zijn moederclub, daarover liepen al de nodige contacten. Een akkoord leek ook in de maak, maar dat was buiten Fatih Terim gerekend.

Volgens het Turkse medium Milliyet heeft de notoire trainer van Galatasaray immers zijn veto gesteld tegen de terugkeer van Diagne. Terim eist de nodige discipline in zijn kern en vreest dat de spits voor de nodige strubbelingen zal zorgen. Het was ook mede door de trainer dat Galatasaray hem vorige zomer al van de hand wou doen. Afwachten dus voor Club of er alsnog een oplossing uit de bus komt.

LEES OOK: 'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Club moet Diagne toch een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

12
12
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

186
186
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

40
40
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

118
118
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

309
309
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

270
270
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

307
307
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

422
422
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

773
773
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

160
160
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

333
333
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

105
105
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

173
173
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

436
436
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

462
462
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

324
324
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

225
225
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

431
431
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

350
350
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

895
895
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

653
653
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

541
541
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

376
376

Meer sportnieuws