Opgelet, AA Gent: Roma maakt werk van opvolger Totti

445 stemmen
Opgelet, AA Gent: Roma maakt werk van opvolger Totti

27 jaar verdedigde hij de Romeinse clubkleuren, maar in 2017 hing Francesco Totti eindelijk zijn schoenen aan de haak. Nadat ook Daniele De Rossi afhaakte moesten de fans van AS Roma dus op zoek naar een nieuw clubicoon, die ze nu gevonden lijken te hebben in de vorm van Lorenzo Pellegrini.


De 23-jarige middenvelder stroomde net als Totti vanuit de jeugdreeksen door naar het eerste elftal, waar hij recent de aandacht van diverse Europese topclubs wist te lokken. In de Italiaanse hoofdstad vrezen ze dan ook voor een vroegtijdig vertrek van de 12-voudig international bij de Squadra Azzurra, die een opstapclausule van 'amper' 30 miljoen euro in zijn contract heeft staan. Om Pellegrini langer aan boord te houden, zou AS Roma volgens Corriere dello Sport hem daarom nu een opvallend voorstel onder zijn neus hebben geschoven.

Indien hij afstand doet van zijn clausule, zou de club namelijk bereid zijn hem het rugnummer tien én de aanvoerdersband aan te bieden. Het legendarische ex-nummer van Totti is op dit moment vrij, maar of huidig kapitein Alessandro Florenzi zo tevreden zal zijn met die gang van zaken valt nog af te wachten. De Romeinen nemen het na nieuwjaar in de 1/16e finales van de Europa League overigens op tegen AA Gent, dat net als Florenzi hoopt dat de opmerkelijke deal in het water valt. Zonder Pellegrini zou de kans op een stunt immers toch weer gevoelig toenemen.

LEES OOK: Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Hoe hoog schat u de kansen op een Gentste stunt tegen AS Roma?

Meest recent

'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

8
8
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

14
14
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

98
98
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

372
372
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

139
139
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

58
58
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

115
115
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

35
35
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

665
665
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

116
116
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

125
125
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

92
92
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

451
451
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

389
389
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

416
416
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

257
257
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

371
371
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

711
711
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

528
528
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

45
45
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

279
279
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

825
825
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

73
73
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

378
378
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

482
482

Meer sportnieuws