Club sluit 2019 in stijl af en toont geen genade tegen Zulte Waregem

424 stemmen
Club sluit 2019 in stijl af en toont geen genade tegen Zulte Waregem

Club Brugge heeft het kalenderjaar 2019 in stijl weten af te sluiten. Op de Belgische versie van Boxing Day haalde Blauw-Zwart het thuis zonder problemen van een onmondig Zulte Waregem. De eerste helft was van een bedenkelijk niveau, maar na de pauze walste Club over een klungelend Essevee: 4-0.


De eerste periode was niet om over naar huis te schrijven, de spelers leken nog met het kerstmaal op de maag te liggen. Na een halfuur spelen kon Club dan toch een eerste keer toeslaan. Schrijvers kreeg alle ruimte om een goede actie op te zetten, Diatta werkte van dichtbij binnen. De 1-0 was meteen ook de ruststand.

Na goed een uur spelen ging het licht helemaal uit bij de thuisdefensie. Baudry liet zich kinderlijk aftroeven en gunde invaller Okereke zo zijn eerste treffer van de avond. Daarna ging ook Bossut zwaar in de fout, Schrijvers liet de kans echter onbegrijpelijk liggen. Maar de 3-0 volgde alsnog. Bürki legde Vanaken weinig in de weg, de Gouden Schoen bereikte Okereke en die trapte zijn tweede van de avond knap binnen.

Het geblunder van de bezoekers ging gewoon verder, maar Vormer mikte zijn vrije trap op de lat. Club liet het tempo vervolgens zakken en Zulte Waregem kwam iets meer aan de bal, Mignolet bedreigen zat er echter op geen enkel moment in. In de toegevoegde tijd legde Vormer uiteindelijk de 4-0-eindstand vast met zijn eerste competitietreffer van het seizoen.

Scoreverloop:
1-0 (30') Krépin Diatta
2-0 (64') David Okereke
3-0 (65') David Okereke
4-0 (90+1) Ruud Vormer

LEES OOK: Beveren maakt nieuwe versterking bekend

Denkt u dat Club de titel nog uit handen zal geven?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

0
0
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

14
14
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

14
14
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

21
21
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

24
24
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

78
78
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

91
91
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

350
350
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

66
66
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

132
132
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

277
277
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

839
839
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

471
471
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

852
852
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

150
150
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

414
414
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

789
789
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

552
552
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

345
345
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

570
570
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

151
151

Meer sportnieuws