Vanaken reageert op penalty-farçe Diagne en vertrek bij Club

door
Vanaken reageert op penalty-farçe Diagne en vertrek bij Club

Club Brugge gaat straks als leider de winterbreak in, en wanneer die is afgelopen, zullen ze ook nog actief zijn op het Europese toneel. Dat ondanks een dure penaltymisser van Mbaye Diagne in Parijs. Die pakte de bal doodleuk af van Hans Vanaken, waarmee die laatste uiteraard niet kon lachen. Vanaken komt daar nu op terug in Het Nieuwsblad.

Zo zegt de middenvelder van Club dat hij op die moment niets goed kon doen. Of hij nu de bal harder moest proberen afpakken of niet:  “Ik kon doen wat ik gedaan heb. Dan ben je voor de mensen een watje omdat je er niet tegenin gaat. Maar als ik ruzie had gemaakt, dan was het zoals Mbokani en Refaelov geweest. Je kunt er nog jaren over praten. Het heeft geen zin, het is gebeurd. Als Ruud op het veld had gestaan, had het geen verschil gemaakt. Diagne wilde hem echt wel zetten. Ik denk niet dat hij hem had afgegeven.”

Vanaken reageerde ook op een mogelijk vertrek bij Club, en waarom hij uiteindelijk ook bleef afgelopen zomer én zelfs bijtekende: “Je hoort altijd over interesse, maar ik begin pas te luisteren als er iets concreets op tafel komt. Er was sprake van Ajax dat me volgde maar met als, als, als ben je niet veel. Het kwam dus niet, maar ik ben hier supergelukkig, daarom heb ik ook bijgetekend.

Over die verlenging getuigt Vanaken nog verder: “Van Club uit kwam er een heel mooi signaal. Ik had nog vier jaar en dus was het eigenlijk niet nodig om me langer vast te leggen. Dat ze het toch deden, getuigt van veel respect en vertrouwen. Het gevoel belangrijk te zijn voor een club is voor mij bepalend”, lijkt hij zijn toekomst aan Club te binden.

LEES OOK: Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Zal Vanaken ooit nog vertrekken bij Club?

Meest recent

Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

24
24
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

114
114
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

154
154
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

56
56
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

99
99
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

190
190
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

97
97
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

92
92
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

117
117
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

383
383
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

84
84
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

530
530
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

711
711
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

127
127
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

426
426
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

304
304
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

636
636
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

441
441
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

111
111
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

911
911
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

455
455
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

254
254
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

290
290
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

877
877
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

1224
1224

Meer sportnieuws