Vanaken reageert op penalty-farçe Diagne en vertrek bij Club

door
Vanaken reageert op penalty-farçe Diagne en vertrek bij Club

Club Brugge gaat straks als leider de winterbreak in, en wanneer die is afgelopen, zullen ze ook nog actief zijn op het Europese toneel. Dat ondanks een dure penaltymisser van Mbaye Diagne in Parijs. Die pakte de bal doodleuk af van Hans Vanaken, waarmee die laatste uiteraard niet kon lachen. Vanaken komt daar nu op terug in Het Nieuwsblad.

Zo zegt de middenvelder van Club dat hij op die moment niets goed kon doen. Of hij nu de bal harder moest proberen afpakken of niet:  “Ik kon doen wat ik gedaan heb. Dan ben je voor de mensen een watje omdat je er niet tegenin gaat. Maar als ik ruzie had gemaakt, dan was het zoals Mbokani en Refaelov geweest. Je kunt er nog jaren over praten. Het heeft geen zin, het is gebeurd. Als Ruud op het veld had gestaan, had het geen verschil gemaakt. Diagne wilde hem echt wel zetten. Ik denk niet dat hij hem had afgegeven.”

Vanaken reageerde ook op een mogelijk vertrek bij Club, en waarom hij uiteindelijk ook bleef afgelopen zomer én zelfs bijtekende: “Je hoort altijd over interesse, maar ik begin pas te luisteren als er iets concreets op tafel komt. Er was sprake van Ajax dat me volgde maar met als, als, als ben je niet veel. Het kwam dus niet, maar ik ben hier supergelukkig, daarom heb ik ook bijgetekend.

Over die verlenging getuigt Vanaken nog verder: “Van Club uit kwam er een heel mooi signaal. Ik had nog vier jaar en dus was het eigenlijk niet nodig om me langer vast te leggen. Dat ze het toch deden, getuigt van veel respect en vertrouwen. Het gevoel belangrijk te zijn voor een club is voor mij bepalend”, lijkt hij zijn toekomst aan Club te binden.

LEES OOK: 'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

Zal Vanaken ooit nog vertrekken bij Club?

Meest recent

Mbappé-ramp bij Real Madrid: Maesschalck schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

4
4
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

43
43
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

102
102
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

74
74
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

187
187
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

127
127
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

303
303
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

108
108
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

27
27
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

209
209
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

347
347
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

36
36
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

148
148
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

116
116
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

387
387
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

253
253
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

486
486
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

337
337
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

238
238
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

164
164
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

66
66
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

242
242
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

105
105
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

70
70
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

421
421

Meer sportnieuws