Luckassen duidt twee sterkste ploegen in België aan

door
Luckassen duidt twee sterkste ploegen in België aan

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer heel wat nieuwe namen in huis, een aantal daarvan belandden ook op huurbasis in Brussel. Derrick Luckassen bijvoorbeeld, werd in bruikleen overgenomen van PSV Eindhoven. En de Nederlander groeide de voorbije weken zelfs uit tot een vaste basisspeler.


Bij de verdediger duurde het wel een tijdje alvorens hij zijn draai had gevonden. Dat had deels te maken met de het feit dat hij de voorbije jaren weinig had gespeeld, maar ook door de aanpassing aan de Jupiler Pro League. Want die bleek verrassend sterk. Al steker twee ploegen volgens hem er bovenuit. "Het niveau in België is behoorlijk hoog. Je hebt heel sterke ploegen als Club Brugge en AA Gent, die het ook in Europa goed doen. Voetballend is het misschien iets minder, maar fysiek is het van hoog niveau. Je hebt veel sterke en snelle spelers en elke wedstrijd is een gevecht", vertelt hij bij De Telegraaf.

Luckassen belandde wel bij Anderlecht terwijl de club door een sportief moeilijke periode ging. Maar na de zege van zondag tegen Genk, heerst er opnieuw hoop op Play-Off I. "Dat wordt niet gemakkelijk, maar we moeten er vol voor gaan. Anderlecht is er altijd bij geweest en de club is het aan zijn stand verplicht om het ook dit jaar weer te halen. We hebben een lastige start gehad van het seizoen, maar het gaat de laatste tijd gelukkig wel beter."

LEES OOK: De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

Zou u Luckassen definitief proberen over te nemen bij Anderlecht?

Meest recent

Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

7
7
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

5
5
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

144
144
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

99
99
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

26
26
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

30
30
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

84
84
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

171
171
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

267
267
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

456
456
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

195
195
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

179
179
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

166
166
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

141
141
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

445
445
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

279
279
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1006
1006
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

598
598
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

72
72
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

513
513
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

153
153
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

166
166
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

314
314
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

143
143
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

87
87

Meer sportnieuws