'Geduld Mourinho raakt op: peperdure opvolger Vertonghen'

door
'Geduld Mourinho raakt op: peperdure opvolger Vertonghen'

José Mourinho wil er alles aan doen om Christian Eriksen te behouden voor Tottenham Hotspur. De Portugees hoopt dat de Deense spelmaker zich wil laten verleiden om bij te tekenen in Londen. Ook Jan Vertonghen zou de Special One liefst van al zien blijven.

Eriksen heeft een aflopend contract en weigert vooralsnog om bij te tekenen. De spelmaker hoopt na dit seizoen op een mooie transfer of misschien zelfs al in januari, maar Mourinho hoopt dit te voorkomen. De Tottenham-manager liet aan Sky Sports weten dat hij zich hard maakt voor een contractverlenging.

Eriksen mag vanaf januari met geïnteresseerde clubs praten over een transfer medio 2020. Hetzelde geldt overigens voor Vertonghen, maar ook met hem zou de Special One van plan zijn om langer door te gaan. Mourinho slaagde er met de Londense club alvast in om Toby Alderweireld te behouden.

UPDATE 23/12

Mourinho zou na Alderweireld dus ook graag Jan Vertonghen behouden bij Spurs, maar intussen lijkt de Portugees toch al rond te kijken voor een vervanger van de Rode Duivel. Volgens verscheidene Engelse media, zoals het gerenommeerde Sky Sports en The Sun, staat Issa Diop van West Ham namelijk hoog op het verlanglijstje.

Het geduld van Mourinho lijkt dus wel stilaan op te geraken, al zal er vermoedelijk geen transferactie worden ondernomen tot na het seizoen. Dan zal ook blijken of Vertonghen al dan niet blijft. Voor Diop zouden de Spurs overigens diep in hun portefeuille moeten tasten. De Franse verdediger zou The Hammers namelijk een kleine 60 miljoen euro moeten opbrengen.

LEES OOK: Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Vertonghen kan beter vertrekken bij Spurs...

Meest recent

Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

0
0
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

8
8
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

112
112
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

72
72
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

303
303
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

130
130
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

160
160
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

381
381
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

633
633
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

267
267
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

593
593
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

352
352
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

541
541
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

500
500
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

59
59
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

252
252
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

398
398
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

546
546
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

144
144
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

316
316
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

330
330
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

191
191
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

406
406

Meer sportnieuws