'Geduld Mourinho raakt op: peperdure opvolger Vertonghen'

door
'Geduld Mourinho raakt op: peperdure opvolger Vertonghen'

José Mourinho wil er alles aan doen om Christian Eriksen te behouden voor Tottenham Hotspur. De Portugees hoopt dat de Deense spelmaker zich wil laten verleiden om bij te tekenen in Londen. Ook Jan Vertonghen zou de Special One liefst van al zien blijven.

Eriksen heeft een aflopend contract en weigert vooralsnog om bij te tekenen. De spelmaker hoopt na dit seizoen op een mooie transfer of misschien zelfs al in januari, maar Mourinho hoopt dit te voorkomen. De Tottenham-manager liet aan Sky Sports weten dat hij zich hard maakt voor een contractverlenging.

Eriksen mag vanaf januari met geïnteresseerde clubs praten over een transfer medio 2020. Hetzelde geldt overigens voor Vertonghen, maar ook met hem zou de Special One van plan zijn om langer door te gaan. Mourinho slaagde er met de Londense club alvast in om Toby Alderweireld te behouden.

UPDATE 23/12

Mourinho zou na Alderweireld dus ook graag Jan Vertonghen behouden bij Spurs, maar intussen lijkt de Portugees toch al rond te kijken voor een vervanger van de Rode Duivel. Volgens verscheidene Engelse media, zoals het gerenommeerde Sky Sports en The Sun, staat Issa Diop van West Ham namelijk hoog op het verlanglijstje.

Het geduld van Mourinho lijkt dus wel stilaan op te geraken, al zal er vermoedelijk geen transferactie worden ondernomen tot na het seizoen. Dan zal ook blijken of Vertonghen al dan niet blijft. Voor Diop zouden de Spurs overigens diep in hun portefeuille moeten tasten. De Franse verdediger zou The Hammers namelijk een kleine 60 miljoen euro moeten opbrengen.

Vertonghen kan beter vertrekken bij Spurs...

Meest recent

Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

6
6
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

709
709
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

91
91
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

27
27
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

53
53
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

495
495
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

59
59
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1008
1008
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

332
332
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

36
36
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

173
173
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

472
472
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

313
313
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

801
801
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

233
233
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

611
611
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

105
105
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

605
605
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

406
406
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

760
760
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

666
666
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

202
202
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

128
128
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

536
536
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

76
76

Meer sportnieuws