Duur puntenverlies Antwerp: Great Old in extremis gelijk op STVV

door
Duur puntenverlies Antwerp: Great Old in extremis gelijk op STVV

Antwerp FC heeft zondagavond een dure nederlaag geleden. Na puntenverlies bij concurrenten zoals Standard, AA Gent en Charleroi, Zulte Waregem en Club Brugge, kon de Great Old nochtans een uitstekende zaak doen op het veld van STVV. Maar Antwerp moest uiteindelijk erg tevreden zijn met een puntje na een late strafschop van Lior Refaelov.


De Antwerpenaren moesten woensdag nog zwaar aan de bak in de beker tegen Standard en die match leek toch nog wat in de benen te zitten. Bovendien was Gouden Stier Mbokani er niet bij vanwege een schorsing. De thuisploeg begon daardoor iets beter en zette Bolat al snel aan het werk. Antwerp kon daarna het evenwicht herstellen, de beste kansen bleven voor STVV. Maar Sousa trapte de openingstreffer via het been van Hoedt nipt naast.

Na de pauze bleef het goed op en af gaan. Gano kwam dicht bij het doelpunt, zijn poging strandde op de lat. Maar STVV werd zeker niet weggedrukt en kon zo nu en dan terugprikken. Dat leverde in de 87ste minuut ook een doelpunt op. Suzuki stond op de juiste plaats op binnen te tikken nadat Bolat de poging van Sousa had gered.

Een pijnlijke nederlaag leek in de maak voor Antwerp, maar in de slotseconden kon Buta een strafschop versieren. Refaelov liet de kans niet onbenut en redde dus een punt voor de bezoekers, al was men daar bij geen enkele ploeg echt blij mee.

Scoreverloop:
1-0 (87') Yuma Suzuki
1-1 (90+3') Lior Refaelov (pen.)

LEES OOK: 'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Wie verdiende de zege het meest?

Meest recent

Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

7
7
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

204
204
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

181
181
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

109
109
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

62
62
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

254
254
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

46
46
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

145
145
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

245
245
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

203
203
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

195
195
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

233
233
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

393
393
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

192
192
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

55
55
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

99
99
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

580
580
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

77
77
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

843
843
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

606
606
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

33
33
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

83
83
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

186
186
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

428
428

Meer sportnieuws