Duur puntenverlies Antwerp: Great Old in extremis gelijk op STVV

door
Duur puntenverlies Antwerp: Great Old in extremis gelijk op STVV

Antwerp FC heeft zondagavond een dure nederlaag geleden. Na puntenverlies bij concurrenten zoals Standard, AA Gent en Charleroi, Zulte Waregem en Club Brugge, kon de Great Old nochtans een uitstekende zaak doen op het veld van STVV. Maar Antwerp moest uiteindelijk erg tevreden zijn met een puntje na een late strafschop van Lior Refaelov.


De Antwerpenaren moesten woensdag nog zwaar aan de bak in de beker tegen Standard en die match leek toch nog wat in de benen te zitten. Bovendien was Gouden Stier Mbokani er niet bij vanwege een schorsing. De thuisploeg begon daardoor iets beter en zette Bolat al snel aan het werk. Antwerp kon daarna het evenwicht herstellen, de beste kansen bleven voor STVV. Maar Sousa trapte de openingstreffer via het been van Hoedt nipt naast.

Na de pauze bleef het goed op en af gaan. Gano kwam dicht bij het doelpunt, zijn poging strandde op de lat. Maar STVV werd zeker niet weggedrukt en kon zo nu en dan terugprikken. Dat leverde in de 87ste minuut ook een doelpunt op. Suzuki stond op de juiste plaats op binnen te tikken nadat Bolat de poging van Sousa had gered.

Een pijnlijke nederlaag leek in de maak voor Antwerp, maar in de slotseconden kon Buta een strafschop versieren. Refaelov liet de kans niet onbenut en redde dus een punt voor de bezoekers, al was men daar bij geen enkele ploeg echt blij mee.

Scoreverloop:
1-0 (87') Yuma Suzuki
1-1 (90+3') Lior Refaelov (pen.)

LEES OOK: Sneeuwfiasco in JPL: Lardot geeft opmerkelijke reactie

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek
51

Wie verdiende de zege het meest?

Meest recent

Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

6
6
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

55
55
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

50
50
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

86
86
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

93
93
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

20
20
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

206
206
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

272
272
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

92
92
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

376
376
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

299
299
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

123
123
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

202
202
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

411
411
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

111
111
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

283
283
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

207
207
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

263
263
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

464
464
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

191
191
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

319
319
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

189
189
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

230
230
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

403
403

Meer sportnieuws