Pijnlijke avond Mourinho: Chelsea wint incidentrijke topper tegen Spurs

door
Pijnlijke avond Mourinho: Chelsea wint incidentrijke topper tegen Spurs

In de Premier League heeft Frank Lampard zondagavond de clash met zijn voormalige leermeester José Mourinho gewonnen. Zijn Chelsea haalde het verdiend met 0-2 op het veld van Tottenham Hotspur. Het werd een incidentrijke partij met onder meer een frappante strafschop voor de Blues en een betwistbare rode kaart voor Heung-Min Son.


Chelsea begon uitstekend aan deze wedstrijd en leidde al na twaalf minuten met 0-1. Willian kreeg ruimte om naar binnen te komen en de Braziliaan maakte het overtuigend af door de bal hard in de verre hoek te mikken. Nog voor rust maakte Willian er 0-2 van door een penalty te verzilveren, nadat Marcos Alonso op hardhandige wijze was gevloerd door doelman Paulo Gazzaniga. Opvallend genoeg wou de ref eerst geen penalty geven, maar de VAR corrigeerde goed.

In de tweede helft dacht Chelsea het duel te beslissen, maar de ploeg van Frank Lampard had de pech dat Tammy Abraham buitenspel stond op het moment dat Marcos Alonso schoot. Zijn rake rebound werd daarom afgekeurd. Even later werd de ploeg van Mourinho ook nog eens geconfronteerd met een rode kaart: Heung-Min Son trapte na en op advies van de VAR volgde een rode kaart. Het moet wel gezegd dat de Zuid-Koreaan wel erg lichtjes natrapte.

Tottenham was sowieso al niet blij met de arbitrage, want bij een 0-2 stand vond de penaltyclaim van Serge Aurier ook nog eens geen gehoor. De ploeg van Mourinho blijft daardoor steken op de zevende positie in de Premier League. Chelsea staat weer iets steviger vierde.

LEES OOK: Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

15
15
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

82
82
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

15
15
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

12
12
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

32
32
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

65
65
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

15
15
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

43
43
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

37
37
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

37
37
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

78
78
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

36
36
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

155
155
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

113
113
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

104
104
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

48
48
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

674
674
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

25
25
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

64
64
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

89
89
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

201
201
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

70
70
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws