Pijnlijke avond Mourinho: Chelsea wint incidentrijke topper tegen Spurs

door
Pijnlijke avond Mourinho: Chelsea wint incidentrijke topper tegen Spurs

In de Premier League heeft Frank Lampard zondagavond de clash met zijn voormalige leermeester José Mourinho gewonnen. Zijn Chelsea haalde het verdiend met 0-2 op het veld van Tottenham Hotspur. Het werd een incidentrijke partij met onder meer een frappante strafschop voor de Blues en een betwistbare rode kaart voor Heung-Min Son.


Chelsea begon uitstekend aan deze wedstrijd en leidde al na twaalf minuten met 0-1. Willian kreeg ruimte om naar binnen te komen en de Braziliaan maakte het overtuigend af door de bal hard in de verre hoek te mikken. Nog voor rust maakte Willian er 0-2 van door een penalty te verzilveren, nadat Marcos Alonso op hardhandige wijze was gevloerd door doelman Paulo Gazzaniga. Opvallend genoeg wou de ref eerst geen penalty geven, maar de VAR corrigeerde goed.

In de tweede helft dacht Chelsea het duel te beslissen, maar de ploeg van Frank Lampard had de pech dat Tammy Abraham buitenspel stond op het moment dat Marcos Alonso schoot. Zijn rake rebound werd daarom afgekeurd. Even later werd de ploeg van Mourinho ook nog eens geconfronteerd met een rode kaart: Heung-Min Son trapte na en op advies van de VAR volgde een rode kaart. Het moet wel gezegd dat de Zuid-Koreaan wel erg lichtjes natrapte.

Tottenham was sowieso al niet blij met de arbitrage, want bij een 0-2 stand vond de penaltyclaim van Serge Aurier ook nog eens geen gehoor. De ploeg van Mourinho blijft daardoor steken op de zevende positie in de Premier League. Chelsea staat weer iets steviger vierde.

LEES OOK: 'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie?

Meest recent

Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

1
1
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

13
13
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

32
32
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

50
50
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

15
15
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

60
60
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

204
204
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

95
95
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

178
178
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

179
179
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

84
84
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

129
129
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

83
83
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

335
335
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

227
227
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

319
319
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

297
297
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

431
431
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

211
211
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

64
64
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

364
364
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

68
68

Meer sportnieuws