Pijnlijke avond Mourinho: Chelsea wint incidentrijke topper tegen Spurs

door
Pijnlijke avond Mourinho: Chelsea wint incidentrijke topper tegen Spurs

In de Premier League heeft Frank Lampard zondagavond de clash met zijn voormalige leermeester José Mourinho gewonnen. Zijn Chelsea haalde het verdiend met 0-2 op het veld van Tottenham Hotspur. Het werd een incidentrijke partij met onder meer een frappante strafschop voor de Blues en een betwistbare rode kaart voor Heung-Min Son.


Chelsea begon uitstekend aan deze wedstrijd en leidde al na twaalf minuten met 0-1. Willian kreeg ruimte om naar binnen te komen en de Braziliaan maakte het overtuigend af door de bal hard in de verre hoek te mikken. Nog voor rust maakte Willian er 0-2 van door een penalty te verzilveren, nadat Marcos Alonso op hardhandige wijze was gevloerd door doelman Paulo Gazzaniga. Opvallend genoeg wou de ref eerst geen penalty geven, maar de VAR corrigeerde goed.

In de tweede helft dacht Chelsea het duel te beslissen, maar de ploeg van Frank Lampard had de pech dat Tammy Abraham buitenspel stond op het moment dat Marcos Alonso schoot. Zijn rake rebound werd daarom afgekeurd. Even later werd de ploeg van Mourinho ook nog eens geconfronteerd met een rode kaart: Heung-Min Son trapte na en op advies van de VAR volgde een rode kaart. Het moet wel gezegd dat de Zuid-Koreaan wel erg lichtjes natrapte.

Tottenham was sowieso al niet blij met de arbitrage, want bij een 0-2 stand vond de penaltyclaim van Serge Aurier ook nog eens geen gehoor. De ploeg van Mourinho blijft daardoor steken op de zevende positie in de Premier League. Chelsea staat weer iets steviger vierde.

LEES OOK: Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie?

Meest recent

'Openda weg bij Juventus: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

14
14
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

48
48
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

146
146
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

41
41
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

179
179
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

111
111
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

97
97
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

295
295
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

142
142
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

257
257
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

135
135
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

173
173
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

318
318
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

456
456
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

100
100
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

396
396
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

320
320
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

51
51
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

676
676
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

201
201
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

203
203
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

65
65
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

83
83
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

200
200

Meer sportnieuws