Pijnlijke avond Mourinho: Chelsea wint incidentrijke topper tegen Spurs

door
Pijnlijke avond Mourinho: Chelsea wint incidentrijke topper tegen Spurs

In de Premier League heeft Frank Lampard zondagavond de clash met zijn voormalige leermeester José Mourinho gewonnen. Zijn Chelsea haalde het verdiend met 0-2 op het veld van Tottenham Hotspur. Het werd een incidentrijke partij met onder meer een frappante strafschop voor de Blues en een betwistbare rode kaart voor Heung-Min Son.


Chelsea begon uitstekend aan deze wedstrijd en leidde al na twaalf minuten met 0-1. Willian kreeg ruimte om naar binnen te komen en de Braziliaan maakte het overtuigend af door de bal hard in de verre hoek te mikken. Nog voor rust maakte Willian er 0-2 van door een penalty te verzilveren, nadat Marcos Alonso op hardhandige wijze was gevloerd door doelman Paulo Gazzaniga. Opvallend genoeg wou de ref eerst geen penalty geven, maar de VAR corrigeerde goed.

In de tweede helft dacht Chelsea het duel te beslissen, maar de ploeg van Frank Lampard had de pech dat Tammy Abraham buitenspel stond op het moment dat Marcos Alonso schoot. Zijn rake rebound werd daarom afgekeurd. Even later werd de ploeg van Mourinho ook nog eens geconfronteerd met een rode kaart: Heung-Min Son trapte na en op advies van de VAR volgde een rode kaart. Het moet wel gezegd dat de Zuid-Koreaan wel erg lichtjes natrapte.

Tottenham was sowieso al niet blij met de arbitrage, want bij een 0-2 stand vond de penaltyclaim van Serge Aurier ook nog eens geen gehoor. De ploeg van Mourinho blijft daardoor steken op de zevende positie in de Premier League. Chelsea staat weer iets steviger vierde.

LEES OOK: Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

50
50
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

6
6
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

5
5
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

17
17
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

110
110
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

53
53
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

146
146
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

33
33
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

96
96
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

110
110
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

189
189
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

65
65
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

431
431
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

345
345
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

282
282
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

275
275
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

221
221
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

42
42
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

67
67
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

45
45
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

172
172
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

117
117
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

232
232
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

271
271

Meer sportnieuws