Pijnlijke avond Mourinho: Chelsea wint incidentrijke topper tegen Spurs

door
Pijnlijke avond Mourinho: Chelsea wint incidentrijke topper tegen Spurs

In de Premier League heeft Frank Lampard zondagavond de clash met zijn voormalige leermeester José Mourinho gewonnen. Zijn Chelsea haalde het verdiend met 0-2 op het veld van Tottenham Hotspur. Het werd een incidentrijke partij met onder meer een frappante strafschop voor de Blues en een betwistbare rode kaart voor Heung-Min Son.


Chelsea begon uitstekend aan deze wedstrijd en leidde al na twaalf minuten met 0-1. Willian kreeg ruimte om naar binnen te komen en de Braziliaan maakte het overtuigend af door de bal hard in de verre hoek te mikken. Nog voor rust maakte Willian er 0-2 van door een penalty te verzilveren, nadat Marcos Alonso op hardhandige wijze was gevloerd door doelman Paulo Gazzaniga. Opvallend genoeg wou de ref eerst geen penalty geven, maar de VAR corrigeerde goed.

In de tweede helft dacht Chelsea het duel te beslissen, maar de ploeg van Frank Lampard had de pech dat Tammy Abraham buitenspel stond op het moment dat Marcos Alonso schoot. Zijn rake rebound werd daarom afgekeurd. Even later werd de ploeg van Mourinho ook nog eens geconfronteerd met een rode kaart: Heung-Min Son trapte na en op advies van de VAR volgde een rode kaart. Het moet wel gezegd dat de Zuid-Koreaan wel erg lichtjes natrapte.

Tottenham was sowieso al niet blij met de arbitrage, want bij een 0-2 stand vond de penaltyclaim van Serge Aurier ook nog eens geen gehoor. De ploeg van Mourinho blijft daardoor steken op de zevende positie in de Premier League. Chelsea staat weer iets steviger vierde.

LEES OOK: Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

133
133
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

35
35
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

85
85
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

22
22
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

89
89
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

182
182
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

161
161
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

66
66
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

137
137
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

62
62
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

50
50
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

106
106
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

300
300
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

257
257
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

509
509
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

395
395
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1351
1351
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

707
707
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

255
255
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

188
188
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

392
392
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

178
178
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws