Wolken boven Lokeren kleuren pikzwart na nieuwe nederlaag

788
Wolken boven Lokeren kleuren pikzwart na nieuwe nederlaag

Na een desastreuze wedstrijd heeft Lokeren een nieuwe klap geïncasseerd in 1B. De ploeg van Stijn Vreven hing na een slappe eerste helft al in de touwen en had na de rust geen reactie meer in huis tegen een volwassen voetballend Westerlo.

Er hingen donkere wolken boven Lokeren. De degradant uit de Proximus League parkeert al eventjes op de laatste plaats in de Proximus League en kreeg tot overmaat van ramp deze week een transferverbod opgelegd. Vandaag moesten de Waaslanders de wei in tegen Westerlo, de ploeg van Bob Peeters had ook dringend nood aan een zege om nog een rol van betekenis te spelen in de tweede periode. Ook vandaag begon de wedstrijd voor Lokeren weer dramatisch, na amper twaalf minuten spelen benutte Vetokele een rebound na een schot van Abrahams op de paal: 0-1 voor de bezoekers. De thuisploeg kreeg via Amano halfweg de eerste periode ene prima mogelijkheid op de gelijkmaker maar Van Langendonck ging goed plat. Dan waren de Kemphanen een pak efficiënter: op het halfuur vond Abrahams de vrijstaande Buyl en die maakte er 0-2 van. Meteen ook de ruststand.
Vlak na de pauze was het meteen helemaal boeken toe voor de thuisploeg: Brüls krulde een vrije trap over de muur en in de rebound profiteerde Abrahams van mistasten bij doelman Verhulst om de 0-3 binnen te tikken. De Kemphanen hielden nadien gemakkelijk stand en maakten het voor de thuissupporters nog wat erger toen Vetokele in het slotkwartier de 0-4 tegen de netten werkte. Bob Peeters voerde nog wat applausvervangingen door en mag met een goed gevoel richting de eindejaarsfeesten. Voor Vreven en co wacht een pikdonker eindejaar.
Scoreverloop:
0-1 (12') Vetokele, 0-2 (30') Buyl, 0-3 (48') Abrahams, 0-4 (78') Vetokele

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komt het nog goed met Lokeren?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

54
54
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

57
57
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

78
78
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

72
72
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

144
144
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

199
199
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

75
75
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

102
102
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

72
72
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

120
120
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

215
215
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

103
103
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

965
965
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

163
163
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

109
109
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

397
397
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

435
435
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

418
418

Meer sportnieuws