Wolken boven Lokeren kleuren pikzwart na nieuwe nederlaag

788 stemmen
Wolken boven Lokeren kleuren pikzwart na nieuwe nederlaag

Na een desastreuze wedstrijd heeft Lokeren een nieuwe klap geïncasseerd in 1B. De ploeg van Stijn Vreven hing na een slappe eerste helft al in de touwen en had na de rust geen reactie meer in huis tegen een volwassen voetballend Westerlo.

Er hingen donkere wolken boven Lokeren. De degradant uit de Proximus League parkeert al eventjes op de laatste plaats in de Proximus League en kreeg tot overmaat van ramp deze week een transferverbod opgelegd. Vandaag moesten de Waaslanders de wei in tegen Westerlo, de ploeg van Bob Peeters had ook dringend nood aan een zege om nog een rol van betekenis te spelen in de tweede periode. Ook vandaag begon de wedstrijd voor Lokeren weer dramatisch, na amper twaalf minuten spelen benutte Vetokele een rebound na een schot van Abrahams op de paal: 0-1 voor de bezoekers. De thuisploeg kreeg via Amano halfweg de eerste periode ene prima mogelijkheid op de gelijkmaker maar Van Langendonck ging goed plat. Dan waren de Kemphanen een pak efficiënter: op het halfuur vond Abrahams de vrijstaande Buyl en die maakte er 0-2 van. Meteen ook de ruststand.
Vlak na de pauze was het meteen helemaal boeken toe voor de thuisploeg: Brüls krulde een vrije trap over de muur en in de rebound profiteerde Abrahams van mistasten bij doelman Verhulst om de 0-3 binnen te tikken. De Kemphanen hielden nadien gemakkelijk stand en maakten het voor de thuissupporters nog wat erger toen Vetokele in het slotkwartier de 0-4 tegen de netten werkte. Bob Peeters voerde nog wat applausvervangingen door en mag met een goed gevoel richting de eindejaarsfeesten. Voor Vreven en co wacht een pikdonker eindejaar.
Scoreverloop:
0-1 (12') Vetokele, 0-2 (30') Buyl, 0-3 (48') Abrahams, 0-4 (78') Vetokele

LEES OOK: 'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

Komt het nog goed met Lokeren?

Meest recent

Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

1
1
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

160
160
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

96
96
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

75
75
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

65
65
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

32
32
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

69
69
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

58
58
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

34
34
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

159
159
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

190
190
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

115
115
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

68
68
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

638
638
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

455
455
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

224
224
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

288
288
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

90
90
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

72
72
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

74
74
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

332
332
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

787
787
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

176
176
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

533
533
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

252
252

Meer sportnieuws