Wolken boven Lokeren kleuren pikzwart na nieuwe nederlaag

door
Wolken boven Lokeren kleuren pikzwart na nieuwe nederlaag

Na een desastreuze wedstrijd heeft Lokeren een nieuwe klap geïncasseerd in 1B. De ploeg van Stijn Vreven hing na een slappe eerste helft al in de touwen en had na de rust geen reactie meer in huis tegen een volwassen voetballend Westerlo.

Er hingen donkere wolken boven Lokeren. De degradant uit de Proximus League parkeert al eventjes op de laatste plaats in de Proximus League en kreeg tot overmaat van ramp deze week een transferverbod opgelegd. Vandaag moesten de Waaslanders de wei in tegen Westerlo, de ploeg van Bob Peeters had ook dringend nood aan een zege om nog een rol van betekenis te spelen in de tweede periode. Ook vandaag begon de wedstrijd voor Lokeren weer dramatisch, na amper twaalf minuten spelen benutte Vetokele een rebound na een schot van Abrahams op de paal: 0-1 voor de bezoekers. De thuisploeg kreeg via Amano halfweg de eerste periode ene prima mogelijkheid op de gelijkmaker maar Van Langendonck ging goed plat. Dan waren de Kemphanen een pak efficiënter: op het halfuur vond Abrahams de vrijstaande Buyl en die maakte er 0-2 van. Meteen ook de ruststand.
Vlak na de pauze was het meteen helemaal boeken toe voor de thuisploeg: Brüls krulde een vrije trap over de muur en in de rebound profiteerde Abrahams van mistasten bij doelman Verhulst om de 0-3 binnen te tikken. De Kemphanen hielden nadien gemakkelijk stand en maakten het voor de thuissupporters nog wat erger toen Vetokele in het slotkwartier de 0-4 tegen de netten werkte. Bob Peeters voerde nog wat applausvervangingen door en mag met een goed gevoel richting de eindejaarsfeesten. Voor Vreven en co wacht een pikdonker eindejaar.
Scoreverloop:
0-1 (12') Vetokele, 0-2 (30') Buyl, 0-3 (48') Abrahams, 0-4 (78') Vetokele

LEES OOK: KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

Komt het nog goed met Lokeren?

Meest recent

Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

8
8
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

71
71
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

31
31
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

129
129
Wesley Sonck totaal van slag na misselijkmakend moment

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

20
20
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

82
82
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

81
81
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

142
142
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

152
152
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

61
61
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

168
168
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

135
135
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

311
311
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

723
723
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

77
77
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

88
88
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

151
151
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

103
103
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

362
362
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

261
261
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

123
123
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

212
212
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

176
176
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

128
128

Meer sportnieuws