Wolken boven Lokeren kleuren pikzwart na nieuwe nederlaag

door
Wolken boven Lokeren kleuren pikzwart na nieuwe nederlaag

Na een desastreuze wedstrijd heeft Lokeren een nieuwe klap geïncasseerd in 1B. De ploeg van Stijn Vreven hing na een slappe eerste helft al in de touwen en had na de rust geen reactie meer in huis tegen een volwassen voetballend Westerlo.

Er hingen donkere wolken boven Lokeren. De degradant uit de Proximus League parkeert al eventjes op de laatste plaats in de Proximus League en kreeg tot overmaat van ramp deze week een transferverbod opgelegd. Vandaag moesten de Waaslanders de wei in tegen Westerlo, de ploeg van Bob Peeters had ook dringend nood aan een zege om nog een rol van betekenis te spelen in de tweede periode. Ook vandaag begon de wedstrijd voor Lokeren weer dramatisch, na amper twaalf minuten spelen benutte Vetokele een rebound na een schot van Abrahams op de paal: 0-1 voor de bezoekers. De thuisploeg kreeg via Amano halfweg de eerste periode ene prima mogelijkheid op de gelijkmaker maar Van Langendonck ging goed plat. Dan waren de Kemphanen een pak efficiënter: op het halfuur vond Abrahams de vrijstaande Buyl en die maakte er 0-2 van. Meteen ook de ruststand.
Vlak na de pauze was het meteen helemaal boeken toe voor de thuisploeg: Brüls krulde een vrije trap over de muur en in de rebound profiteerde Abrahams van mistasten bij doelman Verhulst om de 0-3 binnen te tikken. De Kemphanen hielden nadien gemakkelijk stand en maakten het voor de thuissupporters nog wat erger toen Vetokele in het slotkwartier de 0-4 tegen de netten werkte. Bob Peeters voerde nog wat applausvervangingen door en mag met een goed gevoel richting de eindejaarsfeesten. Voor Vreven en co wacht een pikdonker eindejaar.
Scoreverloop:
0-1 (12') Vetokele, 0-2 (30') Buyl, 0-3 (48') Abrahams, 0-4 (78') Vetokele

LEES OOK: Westerlo voert alweer drastische besparing door

Komt het nog goed met Lokeren?

Meest recent

'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

48
48
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

95
95
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

197
197
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

131
131
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

162
162
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

433
433
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

286
286
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

67
67
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

181
181
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

188
188
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

123
123
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

104
104
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

475
475
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

181
181
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

300
300
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

367
367
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

210
210
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

195
195
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

414
414
Union SG gaat voor droomseizoen: "Dé ambitie!"

Union SG blijft een bijzonder straffe ploeg. Ze plaatsten zich ten koste van Sporting Charleroi voor ...

51
51
Cruijff verdedigt omstreden Ajax-beslissing

Ajax zorgde voor een enorme verrassing door Oscar Garcia aan te stellen als nieuwe trainer van Jong ...

21
21
'Anderlecht raast door: deal met Antwerp nakende'

Bij RSC Anderlecht is het bestuur heel erg bezig met het invullen van cruciale posities. De ...

662
662
'Witte rook: Anderlecht heeft grote naam als coach bijna beet'

RSC Anderlecht gaat eerstdaags wellicht een nieuwe trainer voorstellen. De Brusselaars zijn volop ...

759
759
'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

RSC Anderlecht hoopt eind deze week zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. De shortlist is ...

384
384

Meer sportnieuws