"Jelle Vossen moet naar Anderlecht trekken"

3180 stemmen

Club Brugge kan de winterstop inzetten met een ruime voorsprong in het klassement en is ook na nieuwjaar op drie fronten actief. Voor de blauw-zwarte familie worden het dus mooie feestdagen. Al zullen bepaalde spelers ook met een erg wrang gevoel terugblikken op de voorbije maanden.


Jelle Vossen bijvoorbeeld, heeft tot dusver een erg tegenvallend seizoen achter de rug. Ook in de voorbije wedstrijden op Anderlecht en Gent haalde hij de wedstrijdselectie niet. Opvallend, want mede door de sanctie van Mbaye Diagne zit Club niet bepaald dik in de spitsen. De vice-kampioen zou in januari zelfs een nieuwkomer op deze positie willen aantrekken. Voor Vossen lijkt het verhaal op Jan Breydel dus zo goed als over.

Analist Jan Mulder, die de voorbije weken meermaals een lans brak voor de Limburgse spits, raadt hem dan ook aan om in januari zijn conclusies te trekken en voor een transfer te kiezen. "Philippe Clement doet het geweldig, maar hij vernielt Jelle Vossen. En dat verdient hij niet want het is een geweldige goalgetter. Als ik hem was zou ik naar Gent gaan. Of naar Anderlecht! Hij is een hele sympathieke en beschaafde figuur, die behandel je niet zo", klonk het bij Play Sports<:i>.

LEES OOK: Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Vossen zou een goede spits zijn voor Anderlecht ...

Meest recent

Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

82
82
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

80
80
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

165
165
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

115
115
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

66
66
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

179
179
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

57
57
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

123
123
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

53
53
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

127
127
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

222
222
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

529
529
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

236
236
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

868
868
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

64
64
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

520
520
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1167
1167
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is &eacute;&eacute;n van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

112
112
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

272
272
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

204
204
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

369
369
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

96
96
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarri&egrave;re erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

54
54
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

51
51

Meer sportnieuws