Louwagie verbaast door Club: "En ik zit al 30 jaar in het voetbal"

door
Louwagie verbaast door Club:

In de Jupiler Pro League neemt AA Gent het zondagmiddag op tegen Club Brugge. Bij de Buffalo's ontbreekt het niet aan motivatie om de leider zijn tweede competitienederlaag toe te dienen. Ze azen op revanche voor de zware nederlaag in de heenmatch en willen bovendien een sprankeltje titelhoop bewaren.


Indien er in de Ghelamco Arena verloren wordt, loopt Blauw-Zwart immers weer 13 punten uit, terwijl ze nog één wedstrijd tegoed hebben. Dan wordt de kloof wel zeer groot. "Het is duidelijk dat zij het kampioenschap domineren als nooit te voren. Maar wij hebben 'goesting' vandaag. Zij hebben ook donderdag nog gespeeld, dat kan een voordeel zijn. We gaan er in ieder geval alles aan doen om het kampioenschap te redden", vertelde manager Michel Louwagie bij VTM Nieuws.

Wanneer Gent de volle buit pakt, is er wel één en ander mogelijk. Dan komen de Buffalo's plots op zeven punten en gezien de Play-Off-halvering is dan plots weer veel speelbaar. "We hebben nooit gezegd dat we titelkandidaat zijn, bij Brugge wel. Dus wij moeten niet alleen naar Brugge kijken. Zij hebben het kampioenschap tot dusver op een ongelooflijke manier gedomineerd. Ik zit al 30 jaar in het voetbal en het is zelden gebeurd dat de voorsprong bij nieuwjaar zo groot was. Dus alle lof voor hun, maar dat wil niet zeggen dat we ze in één wedstrijd geen pijn kunnen doen", aldus Louwagie.

LEES OOK: Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

Club is de sterkst Belgische ploeg van de voorbije vijf jaar ...

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

53
53
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

72
72
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

90
90
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

247
247
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

131
131
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

434
434
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

162
162
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

217
217
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

449
449
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

690
690
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

684
684
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

378
378
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

593
593
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

541
541
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws