Buffalo geeft toe: "Club is op dit moment de beste ploeg"

door
Buffalo geeft toe:

Voorlopig is Antwerp FC de enige ploeg die er dit seizoen in slaagde om leider Club Brugge te kloppen in de competitie. Maar daar komt zondagmiddag mogelijk verandering in. Zo is rivaal AA Gent er op gebrand om de grote rivaal een tweede competitienederlaag toe te dienen.


Dat wordt allesbehalve evident, zo beseft ook Igor Plastun. Maar de Oekraïense verdediger gelooft zeker in een overwinning van zijn ploeg. "Club Brugge is op dit moment misschien de beste ploeg. Maar het wordt niet zomaar een voetbalwedstrijd, het wordt een veldslag. Daar zijn we op voorbereid. Elke match is ook een nieuwe wedstrijd, daarom geloof ik ook dat het deze keer helemaal anders kan lopen dan in Brugge. Brugge speelt heel goed voetbal, maar ook voor hen wordt het moeilijk in de Ghelamco", vertelt hij tegenover Het Laatste Nieuws.

Bovendien zal Gent moeten winnen indien het nog kans wil maken op de titel. Maar daar wil Plastun niet te veel aan denken. "De afstand is zo groot dat we nu niet naar de rangschikking moeten kijken. Het gaat om de match zelf. Nadien kunnen we misschien praten over het klassement, maar niet nu. Want Club Brugge is op dit moment echt de nummer één in de competitie. Het belangrijkste is dat we zondag goed spelen."

LEES OOK: De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

Zou Plastun een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

4
4
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

49
49
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

40
40
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

220
220
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

152
152
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

262
262
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

94
94
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

380
380
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

451
451
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

580
580
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

288
288
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

203
203
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

263
263
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

69
69
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

225
225
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

124
124
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

274
274
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

492
492
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

331
331
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

287
287
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

254
254
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

288
288
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

352
352
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

334
334
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

134
134

Meer sportnieuws