Di Marzio: 'Mertens heeft gevoelige transferbeslissing genomen'

door
Di Marzio: 'Mertens heeft gevoelige transferbeslissing genomen'

Dries Mertens lijkt aan zijn laatste maanden bij SSC Napoli bezig en werd al aan tal van clubs gelinkt. Een transfer binnen de Serie A werd geopperd, vorige week leek vooral Manchester United genoemd. Maar volgens de laatste ontwikkelingen zou zijn toekomst wel eens in Duitsland kunnen liggen.

Het Italiaanse Calciomercato linkt de Rode Duivel namelijk nadrukkelijk aan een transfer naar Borussia Dortmund. De Duitse topclub toont al een tijdje interesse. Met het oog op de sportieve belangen en de afwezigheid van Paco Alcácer zou de interesse serieus zijn. Sterker nog: er zouden al contacten zijn gelegd tussen Dortmund en diens management.

In tegenstelling tot de andere clubs zou Dortmund ook niet willen wachten tot wanneer zijn contract erop zit. De Duitse topclub zou hem in januari willen ophalen, weliswaar voor 'slechts' tien miljoen euro. In het Signal Iduna Park zou hij alvast de kleedkamer delen met landgenoten Axel Witsel en Thorgan Hazard. Bovendien zou hij dichter bij België gaan spelen, waar vrouwlief Kat Kerkhofs momenteel timmert aan haar showbizz-carrière.

Desondanks zou hij toch nog altijd hopen op een langer verblijf in Napels. Al is die kans redelijk klein. De financiële aanbiedingen hebben hem vooralsnog niet kunnen overtuigen en op zijn leeftijd zou hij nog een laatste grote slag willen slaan. Er zou een verschil van zeker een miljoen euro per seizoen bestaan.

UPDATE 09u45

Wáár hij straks zal spelen, is nog niet helemaal duidelijk. Maar volgens Gianluca Di Marzio, een Italiaanse tak van Sky Sports, heeft hij wel alvast een duidelijk standpunt ingenomen. Zo zou de Rode Duivel straks alvast niet voor een andere Serie A-club gaan uitkomen.

Uit respect voor Napoli wenst hij namelijk niet voor één van hun concurrenten te gaan spelen. Mertens zou zelfs gewoon in Napels willen blijven, maar de contractonderhandelingen verlopen niet al te vlot. Ook Di Marzio bevestigt overigens het nieuws over Borussia Dortmund, toch een gerespecteerde bron. Krijgen we straks een driehoek Witsel-Mertens-Hazard?

LEES OOK: Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Knappe beslissing van Mertens...

Meest recent

'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

5
5
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

30
30
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

67
67
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

97
97
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

120
120
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

130
130
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

119
119
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

371
371
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

284
284
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

84
84
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

203
203
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

160
160
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

135
135
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

96
96
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

532
532
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

366
366
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

95
95
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

972
972
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

134
134
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

190
190
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

351
351
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

196
196
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

91
91

Meer sportnieuws