Di Marzio: 'Mertens heeft gevoelige transferbeslissing genomen'

door
Di Marzio: 'Mertens heeft gevoelige transferbeslissing genomen'

Dries Mertens lijkt aan zijn laatste maanden bij SSC Napoli bezig en werd al aan tal van clubs gelinkt. Een transfer binnen de Serie A werd geopperd, vorige week leek vooral Manchester United genoemd. Maar volgens de laatste ontwikkelingen zou zijn toekomst wel eens in Duitsland kunnen liggen.

Het Italiaanse Calciomercato linkt de Rode Duivel namelijk nadrukkelijk aan een transfer naar Borussia Dortmund. De Duitse topclub toont al een tijdje interesse. Met het oog op de sportieve belangen en de afwezigheid van Paco Alcácer zou de interesse serieus zijn. Sterker nog: er zouden al contacten zijn gelegd tussen Dortmund en diens management.

In tegenstelling tot de andere clubs zou Dortmund ook niet willen wachten tot wanneer zijn contract erop zit. De Duitse topclub zou hem in januari willen ophalen, weliswaar voor 'slechts' tien miljoen euro. In het Signal Iduna Park zou hij alvast de kleedkamer delen met landgenoten Axel Witsel en Thorgan Hazard. Bovendien zou hij dichter bij België gaan spelen, waar vrouwlief Kat Kerkhofs momenteel timmert aan haar showbizz-carrière.

Desondanks zou hij toch nog altijd hopen op een langer verblijf in Napels. Al is die kans redelijk klein. De financiële aanbiedingen hebben hem vooralsnog niet kunnen overtuigen en op zijn leeftijd zou hij nog een laatste grote slag willen slaan. Er zou een verschil van zeker een miljoen euro per seizoen bestaan.

UPDATE 09u45

Wáár hij straks zal spelen, is nog niet helemaal duidelijk. Maar volgens Gianluca Di Marzio, een Italiaanse tak van Sky Sports, heeft hij wel alvast een duidelijk standpunt ingenomen. Zo zou de Rode Duivel straks alvast niet voor een andere Serie A-club gaan uitkomen.

Uit respect voor Napoli wenst hij namelijk niet voor één van hun concurrenten te gaan spelen. Mertens zou zelfs gewoon in Napels willen blijven, maar de contractonderhandelingen verlopen niet al te vlot. Ook Di Marzio bevestigt overigens het nieuws over Borussia Dortmund, toch een gerespecteerde bron. Krijgen we straks een driehoek Witsel-Mertens-Hazard?

LEES OOK: 'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Knappe beslissing van Mertens...

Meest recent

Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

32
32
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

13
13
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

45
45
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

378
378
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

90
90
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

158
158
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

372
372
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

117
117
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

122
122
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

37
37
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

81
81
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

241
241
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

289
289
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

204
204
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

260
260
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

63
63
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

119
119
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

54
54
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

240
240
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

175
175
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

251
251
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

91
91
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

113
113
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

643
643
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

572
572

Meer sportnieuws