Alderweireld onthult bijzondere reden voor Spurs-verlenging

202
Alderweireld onthult bijzondere reden voor Spurs-verlenging

Toby Alderweireld is weer aan een sterk seizoen bezig bij de Spurs en José Mourinho is een grote fan van de Rode Duivel. De afgelopen maanden waren er veel geruchten over de Belg, die werd gelinkt aan Manchester United, Real Madrid, Internazionale, AS Roma en vele andere ploegen. Toby tekende echter bij.

Tottenham maakte het nieuws wereldkundig. Alderweireld verlengde zijn aflopende contract tot medio 2023. Alderweireld speelt sinds 2015 voor Tottenham, dat hem toen overnam van Atlético Madrid. Voordien verdedigde hij al de kleuren van Southampton, Atlético Madrid en Ajax.

Als de Belg zijn contract uitdient, zal hij 34 jaar zijn. De toekomst van landgenoot Jan Vertonghen is wel nog onzeker, want ook hij is einde contract bij de Spurs. Hij werd de afgelopen maanden ook al gelinkt aan clubs als Ajax en Internazionale.

UPDATE 19u45

Toby Alderweireld gaf intussen ook wat meer info omtrent zijn contractverlenging bij Tottenham. De verdediger stelt dat hij zichzelf nog jaren voor de club ziet voetballen én wil absoluut nog prijzen pakken bij The Spurs. De meest bijzondere reden voor zijn verlengd verblijf, naast een dik contract, lijkt echter vooral zijn familie te zijn: “Het gaat niet alleen om mij. Mijn familie is hier erg gelukkig (in Londen, nvdr). Bovendien heb ik een goeie connectie met de fans en met de club. Ik zie mezelf eigenlijk nergens anders meer spelen”, zo klinkt het in The Daily Star.

Maar zoals gezegd zal hij er ook niet naast verdienen. Naar verluidt zou Alderweireld nu maar liefst 176.000 euro per week gaan vangen. Een kleine verdrievoudiging van zijn huidige loon.

Vooral het geld dat hem daar houdt?

Meest recent

Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

45
45
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

43
43
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

27
27
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

102
102
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

62
62
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

77
77
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

24
24
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

156
156
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

133
133
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

49
49
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

161
161
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

203
203
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

84
84
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

47
47
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

182
182
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

195
195
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

81
81
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

438
438
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

282
282
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

252
252
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1050
1050

Meer sportnieuws