Alderweireld onthult bijzondere reden voor Spurs-verlenging

door
Alderweireld onthult bijzondere reden voor Spurs-verlenging

Toby Alderweireld is weer aan een sterk seizoen bezig bij de Spurs en José Mourinho is een grote fan van de Rode Duivel. De afgelopen maanden waren er veel geruchten over de Belg, die werd gelinkt aan Manchester United, Real Madrid, Internazionale, AS Roma en vele andere ploegen. Toby tekende echter bij.

Tottenham maakte het nieuws wereldkundig. Alderweireld verlengde zijn aflopende contract tot medio 2023. Alderweireld speelt sinds 2015 voor Tottenham, dat hem toen overnam van Atlético Madrid. Voordien verdedigde hij al de kleuren van Southampton, Atlético Madrid en Ajax.

Als de Belg zijn contract uitdient, zal hij 34 jaar zijn. De toekomst van landgenoot Jan Vertonghen is wel nog onzeker, want ook hij is einde contract bij de Spurs. Hij werd de afgelopen maanden ook al gelinkt aan clubs als Ajax en Internazionale.

UPDATE 19u45

Toby Alderweireld gaf intussen ook wat meer info omtrent zijn contractverlenging bij Tottenham. De verdediger stelt dat hij zichzelf nog jaren voor de club ziet voetballen én wil absoluut nog prijzen pakken bij The Spurs. De meest bijzondere reden voor zijn verlengd verblijf, naast een dik contract, lijkt echter vooral zijn familie te zijn: “Het gaat niet alleen om mij. Mijn familie is hier erg gelukkig (in Londen, nvdr). Bovendien heb ik een goeie connectie met de fans en met de club. Ik zie mezelf eigenlijk nergens anders meer spelen”, zo klinkt het in The Daily Star.

Maar zoals gezegd zal hij er ook niet naast verdienen. Naar verluidt zou Alderweireld nu maar liefst 176.000 euro per week gaan vangen. Een kleine verdrievoudiging van zijn huidige loon.

LEES OOK: Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Vooral het geld dat hem daar houdt?

Meest recent

Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

2
2
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

19
19
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

13
13
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

410
410
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

53
53
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

39
39
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

71
71
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

40
40
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

64
64
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

141
141
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

45
45
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

8
8
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

92
92
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

82
82
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

91
91
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

109
109
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

147
147
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

18
18
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

378
378
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

101
101
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

290
290
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

264
264
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

380
380
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

317
317
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

329
329

Meer sportnieuws