Alderweireld onthult bijzondere reden voor Spurs-verlenging

door
Alderweireld onthult bijzondere reden voor Spurs-verlenging

Toby Alderweireld is weer aan een sterk seizoen bezig bij de Spurs en José Mourinho is een grote fan van de Rode Duivel. De afgelopen maanden waren er veel geruchten over de Belg, die werd gelinkt aan Manchester United, Real Madrid, Internazionale, AS Roma en vele andere ploegen. Toby tekende echter bij.

Tottenham maakte het nieuws wereldkundig. Alderweireld verlengde zijn aflopende contract tot medio 2023. Alderweireld speelt sinds 2015 voor Tottenham, dat hem toen overnam van Atlético Madrid. Voordien verdedigde hij al de kleuren van Southampton, Atlético Madrid en Ajax.

Als de Belg zijn contract uitdient, zal hij 34 jaar zijn. De toekomst van landgenoot Jan Vertonghen is wel nog onzeker, want ook hij is einde contract bij de Spurs. Hij werd de afgelopen maanden ook al gelinkt aan clubs als Ajax en Internazionale.

UPDATE 19u45

Toby Alderweireld gaf intussen ook wat meer info omtrent zijn contractverlenging bij Tottenham. De verdediger stelt dat hij zichzelf nog jaren voor de club ziet voetballen én wil absoluut nog prijzen pakken bij The Spurs. De meest bijzondere reden voor zijn verlengd verblijf, naast een dik contract, lijkt echter vooral zijn familie te zijn: “Het gaat niet alleen om mij. Mijn familie is hier erg gelukkig (in Londen, nvdr). Bovendien heb ik een goeie connectie met de fans en met de club. Ik zie mezelf eigenlijk nergens anders meer spelen”, zo klinkt het in The Daily Star.

Maar zoals gezegd zal hij er ook niet naast verdienen. Naar verluidt zou Alderweireld nu maar liefst 176.000 euro per week gaan vangen. Een kleine verdrievoudiging van zijn huidige loon.

LEES OOK: “Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Vooral het geld dat hem daar houdt?

Meest recent

Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

11
11
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

25
25
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

147
147
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

145
145
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

48
48
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

35
35
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

84
84
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

213
213
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

153
153
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

216
216
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

152
152
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

317
317
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

86
86
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

61
61
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

122
122
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

307
307
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

215
215
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

78
78
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

198
198
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

129
129
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

64
64
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

803
803
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

954
954
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

480
480

Meer sportnieuws