KV Oostende: "Hopelijk tegen dan overeenkomst met investeerders"

door
KV Oostende:

KV Oostende kent zware tijden en financieel kent het ook de nodige problemen. Voorzitter Franck Dierckens kwam met goed nieuws over potentiële investeerders en hij hoopt dat er volgende maand een nieuwe investeerde aan de kust zal staan.


"Het feit dat we onze tussentijdse licentie behalen, is een ferme opsteker voor iedereen die dag en nacht bezig is met oplossingen te zoeken in het belang van de club,” aldus voorzitter Frank Dierckens. “Het betekent ook dat er, zoals we al eerder meldden, op dit moment geen cashflowprobleem is. Iedereen kan nog steeds correct worden betaald en daarom beoordeelde de licentiecommissie ons dossier als positief. Dit betekent echter niet dat er nu al een oplossing is op lange termijn, maar ook dáár zijn er constructieve gesprekken lopende en heb ik er goede hoop op dat alles in orde komt", zei hij op de website van KVO.

Dierckens hoopt snel goed nieuws te brengen. "Op donderdag 16 januari houden we in de Versluys Arena een nieuwjaarsreceptie voor de supporters en het zou mooi zijn als we tegen dan een overeenkomst hebben met potentiële investeerders. Dan kunnen we meteen ook onze plannen voor de toekomst uit de doeken doen. Want ik blijf erbij, dit KVO heeft zijn plaats in eerste klasse."

Komt het goed met KVO?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

79
79
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

24
24
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

468
468
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

53
53
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

52
52
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

279
279
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

65
65
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

329
329
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

364
364
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

55
55
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

165
165
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

144
144
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

38
38
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

270
270
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

123
123
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

315
315
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

235
235
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

308
308
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

725
725
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

291
291
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

161
161

Meer sportnieuws