AA Gent was andere Belgische clubs te snel af voor revelatie

557 stemmen
AA Gent was andere Belgische clubs te snel af voor revelatie

AA Gent legde dit seizoen tot dusver al een knap parcours af in de competitie en de Europa League. Na Nieuwjaar mag het Europees AS Roma partij geven, terwijl velen de Buffalo's in eigen land als voornaamste uitdager van titelfavoriet Club Brugge zien. Dat heeft Gent onder meer te danken aan enkele geslaagde transfers in de zomer.


Zo teld Gent 1 miljoen euro neer om de volslagen onbekende Elisha Owusu bij Olympique Lyon weg te halen, maar de 22-jarige middenvelder bleek een schot in de roos. "Ik kwam naar hier om iets te winnen, ook al kon ik naar andere Belgische eersteklassers, enkele Franse staartploegen uit de Ligue 1, de betere teams uit de Ligue 2 en wat ambitieuze clubs in de Engelse tweede klasse", onthult Owusu in Sport/Voetbalmagazine.

"De makelaar van Samuel Gigot is ook mijn zaakwaarnemer. Zijn parcours werkt inspirerend: vanuit de Ligue 2 en via België naar Spartak Moskou. Hij sprak over KAA Gent als een goed gestructureerde en ambitieuze ploeg. Net wat ik zocht. Ik ben nog lang geen afgewerkt product. Alles zal ik eraan doen om een toegevoegde waarde te zijn voor KAA Gent."

LEES OOK: Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

Zal AA Gent hem met veel winst kunnen doorverkopen?

Meest recent

'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

11
11
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor ..."

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

62
62
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

294
294
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

280
280
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

23
23
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

203
203
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

566
566
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

52
52
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

235
235
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

298
298
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

198
198
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

192
192
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

209
209
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

601
601
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

118
118
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

274
274
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

338
338
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

353
353
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

604
604
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

421
421
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

160
160
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

204
204
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

452
452
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

584
584
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

397
397

Meer sportnieuws