WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 470 euro met 10 euro inzet!

129 stemmen
WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 470 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 20 in de Jupiler Pro League gaat vrijdag van start met KV Mechelen tegen KV Oostende. Met zeven uitnederlagen zijn de Kustboys het op een na zwakste elftal op verplaatsing, al beschikt Malinwa zelf niet bepaald over een ijzeren thuisreputatie. De Mechelaars konden nu zelfs al vier wedstrijden op rij niet meer winnen op eigen bodem, terwijl Oostende vertrouwen tankte met thuiszeges tegen Anderlecht en AA Gent. Indien ze nu ook Achter de Kazerne het verlies kunnen afwenden, levert dat 2,16x onze inzet op.



Cercle Brugge ontvangt zaterdag eveneens een ploeg in de goede flow, want het ticket voor de halve finale van de beker geeft Zulte Waregem ongetwijfeld een boost. In de competitie won Essevee vorige week tegen STVV bovendien afgetekend met 5-1, in de heenmatch aan de Gaverbeek kreeg de Vereniging zelf ook al een droge 6-0 aangesmeerd. Als Cye Larin en co de kwetsbare defensie van de hekkensluiter nu ook in Jan Breydel minstens drie keer te grazen kunnen nemen, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 4,10x.

Cercle is echter niet het slechtste thuisteam in de JPL, een bedenkelijke eer die wel voor Waasland-Beveren is weggelegd. Dat krijgt een halfuurtje later het bezoek van Standard, naar goede gewoonte weg van Sclessin weer een flink pak minder dominant. Op visite bij de andere degradatiekandidaten werd evenwel telkens gewonnen, al hielden de Rouches wel alleen op de openingsspeeldag in Brugge daarbij de netten schoon. Mocht het op de Freethiel nog eens lukken, is dat gepaard met de drie punten 2,90x onze bet waard.



Op zondag zijn alle ogen gericht op de Slag om Vlaanderen tussen AA Gent en Club Brugge. In de Ghelamco Arena, waar de Buffalo’s alleen van Antwerp niet konden winnen en in elk van hun negen vorige duels wisten te scoren. Ook tegen Club Brugge realiseerden de Antwerpenaren een unicum, want zij gingen als enigen niet voor eigen volk ten onder tegen Blauw-Zwart. Dat hield op verplaatsing bovendien al vijf keer de nul, indien Simon Mignolet en co daar als eersten ook in Gent in slagen brengt dat 3,95x onze inzet op.

Eindigen doen we eveneens met een leuke affiche, want als afsluiter staat RSC Anderlecht tegen KRC Genk op het programma. De laatste strohalm voor Paars-Wit om de hoop op PO I in leven te houden, maar ook voor de Limburgers een must-win met oog op de top zes. Spanning gegarandeerd dus, spektakel valt nog af te wachten. Het Lotto Park werd dit seizoen immers al vier keer op een 0-0 getrakteerd, als zondagavond maximum één team de weg naar de netten weet te vinden rekenen wij ons 2,25x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een Waregems doelpuntenfestival in Jan Breydel, een solide Standard in Beveren en een nieuwe clean sheet voor Mignolet in Gent, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 47x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: "50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Wie zal de Slag om Vlaanderen tussen AA Gent en Club Brugge winnen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

36
36
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

70
70
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

43
43
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

358
358
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

107
107
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

124
124
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

146
146
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

51
51
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

171
171
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

911
911
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

72
72
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

333
333
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

756
756
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

117
117
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

645
645
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

358
358
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

290
290
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

248
248
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

49
49
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

203
203
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

356
356
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

703
703
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

464
464
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

433
433
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

209
209

Meer sportnieuws