WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 470 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 470 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 20 in de Jupiler Pro League gaat vrijdag van start met KV Mechelen tegen KV Oostende. Met zeven uitnederlagen zijn de Kustboys het op een na zwakste elftal op verplaatsing, al beschikt Malinwa zelf niet bepaald over een ijzeren thuisreputatie. De Mechelaars konden nu zelfs al vier wedstrijden op rij niet meer winnen op eigen bodem, terwijl Oostende vertrouwen tankte met thuiszeges tegen Anderlecht en AA Gent. Indien ze nu ook Achter de Kazerne het verlies kunnen afwenden, levert dat 2,16x onze inzet op.



Cercle Brugge ontvangt zaterdag eveneens een ploeg in de goede flow, want het ticket voor de halve finale van de beker geeft Zulte Waregem ongetwijfeld een boost. In de competitie won Essevee vorige week tegen STVV bovendien afgetekend met 5-1, in de heenmatch aan de Gaverbeek kreeg de Vereniging zelf ook al een droge 6-0 aangesmeerd. Als Cye Larin en co de kwetsbare defensie van de hekkensluiter nu ook in Jan Breydel minstens drie keer te grazen kunnen nemen, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 4,10x.

Cercle is echter niet het slechtste thuisteam in de JPL, een bedenkelijke eer die wel voor Waasland-Beveren is weggelegd. Dat krijgt een halfuurtje later het bezoek van Standard, naar goede gewoonte weg van Sclessin weer een flink pak minder dominant. Op visite bij de andere degradatiekandidaten werd evenwel telkens gewonnen, al hielden de Rouches wel alleen op de openingsspeeldag in Brugge daarbij de netten schoon. Mocht het op de Freethiel nog eens lukken, is dat gepaard met de drie punten 2,90x onze bet waard.



Op zondag zijn alle ogen gericht op de Slag om Vlaanderen tussen AA Gent en Club Brugge. In de Ghelamco Arena, waar de Buffalo’s alleen van Antwerp niet konden winnen en in elk van hun negen vorige duels wisten te scoren. Ook tegen Club Brugge realiseerden de Antwerpenaren een unicum, want zij gingen als enigen niet voor eigen volk ten onder tegen Blauw-Zwart. Dat hield op verplaatsing bovendien al vijf keer de nul, indien Simon Mignolet en co daar als eersten ook in Gent in slagen brengt dat 3,95x onze inzet op.

Eindigen doen we eveneens met een leuke affiche, want als afsluiter staat RSC Anderlecht tegen KRC Genk op het programma. De laatste strohalm voor Paars-Wit om de hoop op PO I in leven te houden, maar ook voor de Limburgers een must-win met oog op de top zes. Spanning gegarandeerd dus, spektakel valt nog af te wachten. Het Lotto Park werd dit seizoen immers al vier keer op een 0-0 getrakteerd, als zondagavond maximum één team de weg naar de netten weet te vinden rekenen wij ons 2,25x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een Waregems doelpuntenfestival in Jan Breydel, een solide Standard in Beveren en een nieuwe clean sheet voor Mignolet in Gent, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 47x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Wie zal de Slag om Vlaanderen tussen AA Gent en Club Brugge winnen?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

79
79
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

165
165
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

96
96
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

60
60
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

25
25
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1060
1060
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

179
179
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

209
209
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

296
296
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

31
31
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

152
152
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

709
709
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

36
36
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

62
62
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

40
40
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

182
182
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

101
101
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

126
126
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

118
118
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

122
122
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

128
128
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

321
321
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

38
38
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

328
328
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

186
186

Meer sportnieuws