WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 470 euro met 10 euro inzet!

129
WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 470 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 20 in de Jupiler Pro League gaat vrijdag van start met KV Mechelen tegen KV Oostende. Met zeven uitnederlagen zijn de Kustboys het op een na zwakste elftal op verplaatsing, al beschikt Malinwa zelf niet bepaald over een ijzeren thuisreputatie. De Mechelaars konden nu zelfs al vier wedstrijden op rij niet meer winnen op eigen bodem, terwijl Oostende vertrouwen tankte met thuiszeges tegen Anderlecht en AA Gent. Indien ze nu ook Achter de Kazerne het verlies kunnen afwenden, levert dat 2,16x onze inzet op.



Cercle Brugge ontvangt zaterdag eveneens een ploeg in de goede flow, want het ticket voor de halve finale van de beker geeft Zulte Waregem ongetwijfeld een boost. In de competitie won Essevee vorige week tegen STVV bovendien afgetekend met 5-1, in de heenmatch aan de Gaverbeek kreeg de Vereniging zelf ook al een droge 6-0 aangesmeerd. Als Cye Larin en co de kwetsbare defensie van de hekkensluiter nu ook in Jan Breydel minstens drie keer te grazen kunnen nemen, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 4,10x.

Cercle is echter niet het slechtste thuisteam in de JPL, een bedenkelijke eer die wel voor Waasland-Beveren is weggelegd. Dat krijgt een halfuurtje later het bezoek van Standard, naar goede gewoonte weg van Sclessin weer een flink pak minder dominant. Op visite bij de andere degradatiekandidaten werd evenwel telkens gewonnen, al hielden de Rouches wel alleen op de openingsspeeldag in Brugge daarbij de netten schoon. Mocht het op de Freethiel nog eens lukken, is dat gepaard met de drie punten 2,90x onze bet waard.



Op zondag zijn alle ogen gericht op de Slag om Vlaanderen tussen AA Gent en Club Brugge. In de Ghelamco Arena, waar de Buffalo’s alleen van Antwerp niet konden winnen en in elk van hun negen vorige duels wisten te scoren. Ook tegen Club Brugge realiseerden de Antwerpenaren een unicum, want zij gingen als enigen niet voor eigen volk ten onder tegen Blauw-Zwart. Dat hield op verplaatsing bovendien al vijf keer de nul, indien Simon Mignolet en co daar als eersten ook in Gent in slagen brengt dat 3,95x onze inzet op.

Eindigen doen we eveneens met een leuke affiche, want als afsluiter staat RSC Anderlecht tegen KRC Genk op het programma. De laatste strohalm voor Paars-Wit om de hoop op PO I in leven te houden, maar ook voor de Limburgers een must-win met oog op de top zes. Spanning gegarandeerd dus, spektakel valt nog af te wachten. Het Lotto Park werd dit seizoen immers al vier keer op een 0-0 getrakteerd, als zondagavond maximum één team de weg naar de netten weet te vinden rekenen wij ons 2,25x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een Waregems doelpuntenfestival in Jan Breydel, een solide Standard in Beveren en een nieuwe clean sheet voor Mignolet in Gent, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 47x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

Wie zal de Slag om Vlaanderen tussen AA Gent en Club Brugge winnen?

Meest recent

'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

2
2
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

8
8
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

17
17
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

12
12
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

123
123
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

199
199
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

62
62
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

529
529
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

175
175
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

71
71
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

63
63
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

172
172
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

269
269
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

483
483
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

337
337
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

304
304
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

785
785
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

692
692
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

14
14
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

83
83
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

319
319
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

111
111
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

306
306
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

1461
1461
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

129
129

Meer sportnieuws