WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 470 euro met 10 euro inzet!

129
WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 470 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 20 in de Jupiler Pro League gaat vrijdag van start met KV Mechelen tegen KV Oostende. Met zeven uitnederlagen zijn de Kustboys het op een na zwakste elftal op verplaatsing, al beschikt Malinwa zelf niet bepaald over een ijzeren thuisreputatie. De Mechelaars konden nu zelfs al vier wedstrijden op rij niet meer winnen op eigen bodem, terwijl Oostende vertrouwen tankte met thuiszeges tegen Anderlecht en AA Gent. Indien ze nu ook Achter de Kazerne het verlies kunnen afwenden, levert dat 2,16x onze inzet op.



Cercle Brugge ontvangt zaterdag eveneens een ploeg in de goede flow, want het ticket voor de halve finale van de beker geeft Zulte Waregem ongetwijfeld een boost. In de competitie won Essevee vorige week tegen STVV bovendien afgetekend met 5-1, in de heenmatch aan de Gaverbeek kreeg de Vereniging zelf ook al een droge 6-0 aangesmeerd. Als Cye Larin en co de kwetsbare defensie van de hekkensluiter nu ook in Jan Breydel minstens drie keer te grazen kunnen nemen, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 4,10x.

Cercle is echter niet het slechtste thuisteam in de JPL, een bedenkelijke eer die wel voor Waasland-Beveren is weggelegd. Dat krijgt een halfuurtje later het bezoek van Standard, naar goede gewoonte weg van Sclessin weer een flink pak minder dominant. Op visite bij de andere degradatiekandidaten werd evenwel telkens gewonnen, al hielden de Rouches wel alleen op de openingsspeeldag in Brugge daarbij de netten schoon. Mocht het op de Freethiel nog eens lukken, is dat gepaard met de drie punten 2,90x onze bet waard.



Op zondag zijn alle ogen gericht op de Slag om Vlaanderen tussen AA Gent en Club Brugge. In de Ghelamco Arena, waar de Buffalo’s alleen van Antwerp niet konden winnen en in elk van hun negen vorige duels wisten te scoren. Ook tegen Club Brugge realiseerden de Antwerpenaren een unicum, want zij gingen als enigen niet voor eigen volk ten onder tegen Blauw-Zwart. Dat hield op verplaatsing bovendien al vijf keer de nul, indien Simon Mignolet en co daar als eersten ook in Gent in slagen brengt dat 3,95x onze inzet op.

Eindigen doen we eveneens met een leuke affiche, want als afsluiter staat RSC Anderlecht tegen KRC Genk op het programma. De laatste strohalm voor Paars-Wit om de hoop op PO I in leven te houden, maar ook voor de Limburgers een must-win met oog op de top zes. Spanning gegarandeerd dus, spektakel valt nog af te wachten. Het Lotto Park werd dit seizoen immers al vier keer op een 0-0 getrakteerd, als zondagavond maximum één team de weg naar de netten weet te vinden rekenen wij ons 2,25x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een Waregems doelpuntenfestival in Jan Breydel, een solide Standard in Beveren en een nieuwe clean sheet voor Mignolet in Gent, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 47x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Wie zal de Slag om Vlaanderen tussen AA Gent en Club Brugge winnen?

Meest recent

Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

2
2
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

80
80
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

46
46
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

30
30
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

13
13
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

16
16
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

55
55
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

122
122
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

43
43
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

31
31
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

103
103
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

53
53
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

100
100
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

47
47
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

128
128
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

209
209
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

203
203
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

494
494
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

437
437
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

370
370

Meer sportnieuws