WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 470 euro met 10 euro inzet!

129
WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 470 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 20 in de Jupiler Pro League gaat vrijdag van start met KV Mechelen tegen KV Oostende. Met zeven uitnederlagen zijn de Kustboys het op een na zwakste elftal op verplaatsing, al beschikt Malinwa zelf niet bepaald over een ijzeren thuisreputatie. De Mechelaars konden nu zelfs al vier wedstrijden op rij niet meer winnen op eigen bodem, terwijl Oostende vertrouwen tankte met thuiszeges tegen Anderlecht en AA Gent. Indien ze nu ook Achter de Kazerne het verlies kunnen afwenden, levert dat 2,16x onze inzet op.



Cercle Brugge ontvangt zaterdag eveneens een ploeg in de goede flow, want het ticket voor de halve finale van de beker geeft Zulte Waregem ongetwijfeld een boost. In de competitie won Essevee vorige week tegen STVV bovendien afgetekend met 5-1, in de heenmatch aan de Gaverbeek kreeg de Vereniging zelf ook al een droge 6-0 aangesmeerd. Als Cye Larin en co de kwetsbare defensie van de hekkensluiter nu ook in Jan Breydel minstens drie keer te grazen kunnen nemen, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 4,10x.

Cercle is echter niet het slechtste thuisteam in de JPL, een bedenkelijke eer die wel voor Waasland-Beveren is weggelegd. Dat krijgt een halfuurtje later het bezoek van Standard, naar goede gewoonte weg van Sclessin weer een flink pak minder dominant. Op visite bij de andere degradatiekandidaten werd evenwel telkens gewonnen, al hielden de Rouches wel alleen op de openingsspeeldag in Brugge daarbij de netten schoon. Mocht het op de Freethiel nog eens lukken, is dat gepaard met de drie punten 2,90x onze bet waard.



Op zondag zijn alle ogen gericht op de Slag om Vlaanderen tussen AA Gent en Club Brugge. In de Ghelamco Arena, waar de Buffalo’s alleen van Antwerp niet konden winnen en in elk van hun negen vorige duels wisten te scoren. Ook tegen Club Brugge realiseerden de Antwerpenaren een unicum, want zij gingen als enigen niet voor eigen volk ten onder tegen Blauw-Zwart. Dat hield op verplaatsing bovendien al vijf keer de nul, indien Simon Mignolet en co daar als eersten ook in Gent in slagen brengt dat 3,95x onze inzet op.

Eindigen doen we eveneens met een leuke affiche, want als afsluiter staat RSC Anderlecht tegen KRC Genk op het programma. De laatste strohalm voor Paars-Wit om de hoop op PO I in leven te houden, maar ook voor de Limburgers een must-win met oog op de top zes. Spanning gegarandeerd dus, spektakel valt nog af te wachten. Het Lotto Park werd dit seizoen immers al vier keer op een 0-0 getrakteerd, als zondagavond maximum één team de weg naar de netten weet te vinden rekenen wij ons 2,25x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een Waregems doelpuntenfestival in Jan Breydel, een solide Standard in Beveren en een nieuwe clean sheet voor Mignolet in Gent, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 47x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Brandon Mechele verbaast vriend en vijand vlak na neusbreuk

Wie zal de Slag om Vlaanderen tussen AA Gent en Club Brugge winnen?

Meest recent

Compper speelt open kaart: vijf voor twaalf bij Antwerp

Na de schamele een op 18 hangen er alsmaar meer donkere wolken boven de Bosuil, waar het stilaan ...

0
0
Bruno trekt conclusies: Anderlecht-trio valt door de mand

RSC Anderlecht moet de knop snel omdraaien na de late opdoffer in Zagreb, want zondag is het terug ...

37
37
Leko roteert: Club Brugge onthult Croky Cup-selectie

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de stunt in San Siro, want in de Croky Cup ...

148
148
Antwerp stelt ultimatum: Compper moet vrezen voor C4

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat in de voorbije zes competitiematchen amper ...

61
61
Croky Cup: uitzendschema en aanduidingen refs bekend

Dit weekend ruimt het competitievoetbal eventjes plaats voor de Croky Cup. In de zestiende finales ...

355
355
Leko houdt adem in: drie twijfelgevallen bij Club Brugge

Club Brugge zit op een roze wolk na de stunt tegen Inter, al kwam die er uiteraard niet zonder slag ...

205
205
Jackpot bij Ruben Van Gucht: 'Geldgeheimen bloot op tafel'

Een avondje aan tafel schuiven op televisie kan meer opleveren dan je zou denken. Zeker als je ...

43
43
Bob Peeters kan het niet aanzien: "Moet dit nu echt?"

Soms zegt een blik meer dan duizend woorden. Dat werd nogmaals duidelijk bij een opvallend moment ...

58
58
Oulare weer naar JPL? Opmerkelijke uitdaging lonkt

KSK Heist neemt het in de beker op tegen Royal Antwerp FC. Een mooie affiche die nog mooier had ...

62
62
Real Madrid-bom ontploft: “Nazi-achtige werkwijze”

Real Madrid is in Spanje in het oog van de storm terechtgekomen. Terwijl De Koninklijke midweeks een ...

91
91
Kompany slaat ferm op tafel bij Bayern na Viking-stunt

Bayern München was de grote favoriet tegen Champions League-debutant Viking, maar het draaide ...

50
50
Europese coëfficiënt krijgt boost: Anderlecht enige zeperd

De Europese coëfficiënt is belangrijk voor de Belgische clubs. Hoe beter België op de ...

301
301
Ongelofelijke blunder AA Gent? Hoongelach bij Brugse fans

Eén opvallend detail was genoeg om de sociale media aan het praten te krijgen. Terwijl Club ...

196
196
Club maakt zich sterk: opzienbarende Tresoldi-predictie

Na zijn onvergetelijke hattrick tegen Internazionale, gaat de naam van Nicolo Tresoldi heel Europa ...

206
206
Ook UEFA mengt zich: géén City meer in Champions League?

Manchester City speelde de voorbije dagen twee absolute topwedstrijden tegen Liverpool FC en Paris ...

208
208
Brandon Mechele verbaast vriend en vijand vlak na neusbreuk

Brandon Mechele zorgde dinsdagavond voor een opmerkelijk beeld in de stuntzege van Club Brugge op ...

260
260
Verschueren gespot op topmatch: speciale Anderlecht-missie

RSC Anderlecht gaat donderdagavond in de Europa League op bezoek bij Dinamo Zagreb. Voorzitter ...

198
198
"Een goudklomp" - Union stevent op nieuwe jackpot af

Union SG heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het Europese toneel. Tegen Real Sociedad ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar Club, JPL-rentree Amuzu'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

104
104
Ferme ontlading in Gent: De Vlieger ziet groot werkpunt

KAA Gent pakte in het slot van de Conference League-clash tegen Aarhus alsnog de drie punten. ...

66
66
Anderlecht in zak en as na drama: “Ergste manier”

RSC Anderlecht leek op weg naar een gelijkspel op het veld van Dinamo Zagreb in de Europa League, ...

170
170
Louis van Gaal vloekt op City: "Daarom werd ik ontslagen"

Louis van Gaal is een iconische hoofdtrainer die successen beleefde bij heel wat Europese topclubs. ...

72
72
KAA Gent stoomt door: Rik De Mil looft en tempert

KAA Gent stoomt ook in Europa door. De leider van de Jupiler Pro League won met het kleinste ...

89
89
Vitor Bruno miste Anderlecht-pion door opvallende reden

RSC Anderlecht keert met nul punten huiswaarts van Zagreb. In de Europa League werd met 1-0 verloren ...

136
136
Nieuw Union-goudhaantje staat op: Hubert grijpt in

Union SG wist in het slot van de wedstrijd een punt uit de brand te slepen tegen Real Sociedad. De ...

98
98

Meer sportnieuws