Guardiola bevestigt onderhandelingen met Arsenal

door
Guardiola bevestigt onderhandelingen met Arsenal

Manchester City neemt weldra mogelijk afscheid van een van zijn belangrijke pionnen. De Spanjaard Mikel Arteta levert immers al jaren uitstekend werk af als assistent van Pep Guardiola, maar zou nu een van de topkandidaten zijn om hoofdtrainer van Arsenal te worden. Al zorgt die verhuis wel voor de nodige commotie.


Het bestuur van City is immers niet te spreken over de manier waarop de Gunners met het dossier omgaan. Naar verluidt zouden zij namelijk al contact hebben gelegd met hun voormalige middenvelder, zonder de landskampioen daarover in te lichten. Aangezien beide teams elkaar zondag nog in de ogen keken, waren er daar nochtans kansen genoeg toe.

UPDATE 18u30
Kevin De Bruyne vond alvast dat zijn werkgever niet teveel dwars mocht liggen en Arteta de kans moest gunnen, nu liet ook Guardiola zelf zijn licht schijnen op de kwestie. "Hij onderhandelt met Arsenal en ik weet niet wat er zal gebeuren. Hij is volwassen en weet wat hij moet doen", klonk die iets minder enthousiast. "Hij is erg eerlijk geweest met mij. Wij waren zo slim genoeg om hem destijds te strikken en nu willen de andere clubs hem."

"Hij is een erg goeie manager, dat heb ik al vaak herhaald" spaarde de succescoach zijn lof niet, al ziet hij zijn landgenoot toch niet graag uitgroeien tot een volwaardige collega die aan het roer staat bij een ander elftal. "In een club is er altijd leven. Wie hier vandaag rondloopt, doet dat morgen misschien niet meer. Arteta weet wat wij willen en wensen, maar uiteindelijk zal het zijn persoonlijke beslissing worden."

LEES OOK: Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Zal Arteta als pupil van Guardiola sowieso een succesvolle coach worden?

Meest recent

'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

56
56
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

154
154
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

236
236
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

65
65
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

162
162
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

181
181
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

248
248
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

166
166
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

108
108
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

405
405
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

284
284
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

95
95
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

451
451
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

236
236
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

111
111
Prijs met donker randje: hommeles Coosemans en Anderlecht

Colin Coosemans beleefde zondagavond één van de mooiste momenten uit zijn ...

359
359
Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

339
339
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

316
316
Club Brugge op z’n kop: Jashari-stunt met keiharde gevolgen

Niemand bij Club Brugge zag dit aankomen. Wat een avond van bevestiging moest worden, draaide uit op ...

806
806
Vloek verbroken: Gouden Schoen sluit Anderlecht weer in armen

De hoofdprijs ging uiteindelijk naar een speler van Club Brugge, of AC Milan zo u verkiest, maar ook ...

220
220
Schok op Gouden Schoen: Tzolis stuift weg, consternatie bij Club

De 72ste Gouden Schoen heeft een verrassing van formaat opgeleverd. Het was Ardon Jashari die met de ...

945
945
"Wat een aanfluiting!" - Gouden Schoen doet bom ontploffen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

756
756
Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

168
168
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

521
521

Meer sportnieuws