Guardiola bevestigt onderhandelingen met Arsenal

door
Guardiola bevestigt onderhandelingen met Arsenal

Manchester City neemt weldra mogelijk afscheid van een van zijn belangrijke pionnen. De Spanjaard Mikel Arteta levert immers al jaren uitstekend werk af als assistent van Pep Guardiola, maar zou nu een van de topkandidaten zijn om hoofdtrainer van Arsenal te worden. Al zorgt die verhuis wel voor de nodige commotie.


Het bestuur van City is immers niet te spreken over de manier waarop de Gunners met het dossier omgaan. Naar verluidt zouden zij namelijk al contact hebben gelegd met hun voormalige middenvelder, zonder de landskampioen daarover in te lichten. Aangezien beide teams elkaar zondag nog in de ogen keken, waren er daar nochtans kansen genoeg toe.

UPDATE 18u30
Kevin De Bruyne vond alvast dat zijn werkgever niet teveel dwars mocht liggen en Arteta de kans moest gunnen, nu liet ook Guardiola zelf zijn licht schijnen op de kwestie. "Hij onderhandelt met Arsenal en ik weet niet wat er zal gebeuren. Hij is volwassen en weet wat hij moet doen", klonk die iets minder enthousiast. "Hij is erg eerlijk geweest met mij. Wij waren zo slim genoeg om hem destijds te strikken en nu willen de andere clubs hem."

"Hij is een erg goeie manager, dat heb ik al vaak herhaald" spaarde de succescoach zijn lof niet, al ziet hij zijn landgenoot toch niet graag uitgroeien tot een volwaardige collega die aan het roer staat bij een ander elftal. "In een club is er altijd leven. Wie hier vandaag rondloopt, doet dat morgen misschien niet meer. Arteta weet wat wij willen en wensen, maar uiteindelijk zal het zijn persoonlijke beslissing worden."

LEES OOK: Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Zal Arteta als pupil van Guardiola sowieso een succesvolle coach worden?

Meest recent

Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

39
39
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

27
27
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

115
115
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

48
48
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

131
131
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

150
150
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

82
82
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

307
307
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

473
473
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

93
93
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

28
28
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

490
490
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

121
121
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

176
176
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

281
281
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

75
75
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2551
2551
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

202
202
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

589
589
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

281
281
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

13
13
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

222
222
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

722
722

Meer sportnieuws