Engelse en Italiaanse pers geven hun mening over loting Club en AA Gent

door
Engelse en Italiaanse pers geven hun mening over loting Club en AA Gent

Club Brugge en AA Gent krijgen in februari allebei een klepper voorgeschoteld in de zestiende finales van de Europa League. Blauw-Zwart werd gekoppeld aan Manchester United, terwijl de Buffalo's het zullen moeten opnemen tegen AS Roma. Ook in Engeland en Italië ging die loting uiteraard niet onopgemerkt voorbij.


Al wordt er toch niet te veel aandacht besteed aan de Belgische clubs. In de Engelse pers maakt men nauwelijks woorden vuil aan Club Brugge. De Mirror benadrukt dat United de 'grote namen' heeft weten te vermijden, terwijl ook The Sun schrijft dat ze er bij United niet aan zullen twijfelen dat ze tegen Club zullen doorgaan. Daarvoor verwijst de krant naar 2015, toen United Club makkelijk wipte in de voorrondes van de Champions League. Het werd toen 3-1 op Old Trafford en 0-4 in Brugge.

Ook in Italië maken ze zich weinig zorgen over AA Gent. La Gazzetta dello Sport heeft het over een gunstige loting voor Roma. Verder wordt vooral herinnerd aan 2009, toen AS Roma de Buffalo's vernederde in de voorrondes van de Europa League. In het Stadio Olimpico werd het 3-1 voor Roma, maar in de terugmatch kreeg Gent een 1-7 om de oren, met onder meer een hattrick van Totti en een goal van Stefano Okaka, die enkele jaren later bij Anderlecht zou belanden. Die 1-7 is tot op heden nog steeds de grootste Europese nederlaag ooit van Gent.

LEES OOK: Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Denk je dat minstens één van hen zal stunten?

Meest recent

Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

0
0
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

17
17
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

124
124
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

225
225
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

41
41
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

87
87
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

80
80
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

12
12
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

154
154
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

121
121
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

230
230
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

146
146
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

180
180
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

215
215
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

75
75
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

230
230
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

297
297
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

142
142
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

222
222
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

113
113
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

258
258
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

111
111

Meer sportnieuws