Engelse en Italiaanse pers geven hun mening over loting Club en AA Gent

2590 stemmen
Engelse en Italiaanse pers geven hun mening over loting Club en AA Gent

Club Brugge en AA Gent krijgen in februari allebei een klepper voorgeschoteld in de zestiende finales van de Europa League. Blauw-Zwart werd gekoppeld aan Manchester United, terwijl de Buffalo's het zullen moeten opnemen tegen AS Roma. Ook in Engeland en Italië ging die loting uiteraard niet onopgemerkt voorbij.


Al wordt er toch niet te veel aandacht besteed aan de Belgische clubs. In de Engelse pers maakt men nauwelijks woorden vuil aan Club Brugge. De Mirror benadrukt dat United de 'grote namen' heeft weten te vermijden, terwijl ook The Sun schrijft dat ze er bij United niet aan zullen twijfelen dat ze tegen Club zullen doorgaan. Daarvoor verwijst de krant naar 2015, toen United Club makkelijk wipte in de voorrondes van de Champions League. Het werd toen 3-1 op Old Trafford en 0-4 in Brugge.

Ook in Italië maken ze zich weinig zorgen over AA Gent. La Gazzetta dello Sport heeft het over een gunstige loting voor Roma. Verder wordt vooral herinnerd aan 2009, toen AS Roma de Buffalo's vernederde in de voorrondes van de Europa League. In het Stadio Olimpico werd het 3-1 voor Roma, maar in de terugmatch kreeg Gent een 1-7 om de oren, met onder meer een hattrick van Totti en een goal van Stefano Okaka, die enkele jaren later bij Anderlecht zou belanden. Die 1-7 is tot op heden nog steeds de grootste Europese nederlaag ooit van Gent.

LEES OOK: Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

Denk je dat minstens één van hen zal stunten?

Meest recent

Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

0
0
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

61
61
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

54
54
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

29
29
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

36
36
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

289
289
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

98
98
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

639
639
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

83
83
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

44
44
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

80
80
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

68
68
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

167
167
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

319
319
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

287
287
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

495
495
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

904
904
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

143
143
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

875
875
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

214
214
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

663
663
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

233
233
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

66
66
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

197
197
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

172
172

Meer sportnieuws