TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Mertens in de maak, Club bepaalt grote transfer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Mertens in de maak, Club bepaalt grote transfer'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zouden ze al bepaald hebben wie de volgende grote vertrekker moet worden. Emmanuel Dennis zou de komende maanden de nodige miljoenen op moeten gaan leveren. De Nigeriaan werd de voorbije maanden al gelinkt aan Leicester City, al lijken de Engelsen voorlopig niet concreet te worden. Er zouden echter nog andere clubs geïnteresseerd zijn.



Een miljoenentransfer die Club mis zal lopen, is die van Sofyan Amrabat. Er zou een akkoord bereikt zijn tussen Napoli en Hellas Verona over een transfer van de Marokkaanse middenvelder. Hellas moet wel nog de aankoopoptie officieel lichten - dat zou Club zo'n 3 miljoen opleveren - waarna Amrabat in de zomer voor zo'n 15 miljoen euro plus 5 miljoen aan bonussen de overstap naar Napels zou maken.

Club blijft ook speuren naar talent in Afrika en liet daarbij ook zijn oog vallen op Ibrahim Said, een 17-jarige Nigeriaanse aanvaller. Maar Blauw-Zwart lijkt achter het net te vissen, want de speler zou naar alle waarschijnlijkheid naar Leicester City of Celtic trekken.



KRC Genk neemt in januari mogelijk afscheid van Dieumerci Ndongala. De flankaanvaller werd op non-actief gezet door de Limburgers, nadat hij zich niet professioneel gedragen zou hebben tijdens de tactische bespreking voor de match tegen Waasland-Beveren. Hannes Wolf zette hem daarna uit de selectie, waarop Ndongala meteen het stadion verliet.

Cercle Brugge raakt maar niet weg van de laatste plaats en dus zal er in januari wellicht stevig ingegrepen worden. Samen met Monaco zou Cercle voor een serieuze kwaliteitsinjectie willen zorgen. Dat betekent echter ook dat een aantal spelers zullen moeten vertrekken. Merveille Goblet, Julien Serrano, Rominigue Kouamé, Stephane Omeonga en Adrien Bongiovanni zouden andere oorden mogen gaan opzoeken.

BUITENLAND



Het is voorlopig nog de vraag waar Dries Mertens volgend seizoen zal spelen en de voorbije dagen diende een nieuwe optie zich aan. Manchester United zou de Rode Duivel wel binnen willen halen en ondertussen zouden de Engelsen zelfs al contact opgenomen hebben met het management van de aanvaller. Ze zouden wel willen wachten tot de zomer om zo geen transfersom te moeten betalen.

LEES OOK: Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Zou Man Utd een goede club zijn voor Mertens?

Meest recent

Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

41
41
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

23
23
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

170
170
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

121
121
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

153
153
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

309
309
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

84
84
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

271
271
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

233
233
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

453
453
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

136
136
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

438
438
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

102
102
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

67
67
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

233
233
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

60
60
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

162
162
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

193
193
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

94
94
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

341
341
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

576
576
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

108
108
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

34
34
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

540
540
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

138
138

Meer sportnieuws