TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Mertens in de maak, Club bepaalt grote transfer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Mertens in de maak, Club bepaalt grote transfer'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zouden ze al bepaald hebben wie de volgende grote vertrekker moet worden. Emmanuel Dennis zou de komende maanden de nodige miljoenen op moeten gaan leveren. De Nigeriaan werd de voorbije maanden al gelinkt aan Leicester City, al lijken de Engelsen voorlopig niet concreet te worden. Er zouden echter nog andere clubs geïnteresseerd zijn.



Een miljoenentransfer die Club mis zal lopen, is die van Sofyan Amrabat. Er zou een akkoord bereikt zijn tussen Napoli en Hellas Verona over een transfer van de Marokkaanse middenvelder. Hellas moet wel nog de aankoopoptie officieel lichten - dat zou Club zo'n 3 miljoen opleveren - waarna Amrabat in de zomer voor zo'n 15 miljoen euro plus 5 miljoen aan bonussen de overstap naar Napels zou maken.

Club blijft ook speuren naar talent in Afrika en liet daarbij ook zijn oog vallen op Ibrahim Said, een 17-jarige Nigeriaanse aanvaller. Maar Blauw-Zwart lijkt achter het net te vissen, want de speler zou naar alle waarschijnlijkheid naar Leicester City of Celtic trekken.



KRC Genk neemt in januari mogelijk afscheid van Dieumerci Ndongala. De flankaanvaller werd op non-actief gezet door de Limburgers, nadat hij zich niet professioneel gedragen zou hebben tijdens de tactische bespreking voor de match tegen Waasland-Beveren. Hannes Wolf zette hem daarna uit de selectie, waarop Ndongala meteen het stadion verliet.

Cercle Brugge raakt maar niet weg van de laatste plaats en dus zal er in januari wellicht stevig ingegrepen worden. Samen met Monaco zou Cercle voor een serieuze kwaliteitsinjectie willen zorgen. Dat betekent echter ook dat een aantal spelers zullen moeten vertrekken. Merveille Goblet, Julien Serrano, Rominigue Kouamé, Stephane Omeonga en Adrien Bongiovanni zouden andere oorden mogen gaan opzoeken.

BUITENLAND



Het is voorlopig nog de vraag waar Dries Mertens volgend seizoen zal spelen en de voorbije dagen diende een nieuwe optie zich aan. Manchester United zou de Rode Duivel wel binnen willen halen en ondertussen zouden de Engelsen zelfs al contact opgenomen hebben met het management van de aanvaller. Ze zouden wel willen wachten tot de zomer om zo geen transfersom te moeten betalen.

LEES OOK: Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

Zou Man Utd een goede club zijn voor Mertens?

Meest recent

Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

6
6
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

3
3
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

10
10
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

17
17
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

38
38
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

21
21
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

44
44
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

48
48
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

82
82
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

122
122
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

47
47
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

152
152
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

73
73
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

197
197
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

167
167
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

132
132
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

47
47
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

429
429
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

181
181
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

280
280
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

577
577
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

175
175
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

119
119

Meer sportnieuws