Zeldzame kritiek op Clement: "Waarom zo moeilijk doen?"

1001 stemmen
Zeldzame kritiek op Clement:

Club Brugge blijft al freewheelend door de competitie razen. Afgelopen weekend kon de leider in de Jupiler Pro League zijn voorsprong vergroten tot acht punten op eerste achtervolger Antwerp, dat bovendien nog een wedstrijd meer gespeeld heeft. Blauw-Zwart won zelf zonder grote problemen van KV Mechelen: 3-0.


Coach Philippe Clement heeft zijn zaakjes dus goed op orde in Jan Breydel. Toch kreeg hij zondag wat kritiek te slikken. Zo toonde analist Jan Mulder zich scherp voor de manier waarop Clement omgaat met Jelle Vossen, die doorgaans op de bank of in de tribune moet plaatsnemen. "Ze hebben het vaak moeilijk om een doelpunt te maken, maar ze hebben een goalgetter van jewelste in de tribune zitten. Waarom speelt Jelle Vossen niet? Dat is een bewezen goalgetter, maar hij mag nooit meedoen", klonk het bij Play Sports.

Ondanks het feit dat Vossen doorgaans naast de selectie valt, zou Club in januari toch een extra spits willen aantrekken. Maar dat vindt Mulder helemaal belachelijk. "Pak gewoon Vossen, waarom zo moeilijk doen?", aldus de Nederlander. Hein Vanhaezebrouck nam zijn ex-conculega Clement echter in bescherming. "Iedereen heeft zijn tijd. Jij was ook een bewezen goalgetter Jan, maar nu stellen ze jou toch ook niet meer op?", counterde hij. "Onder Leko kwam Vossen ook al veel minder aan bod, de laatste jaren is het allemaal gewoon wat minder. Je kan niet zeggen dat dat de fout van Clement is."

LEES OOK: 'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Clement moet Vossen meer minuten geven ...

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

40
40
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

226
226
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

66
66
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

33
33
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

127
127
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

228
228
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

362
362
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

24
24
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

111
111
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

86
86
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

548
548
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

616
616
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

83
83
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

657
657
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

306
306
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

119
119
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1030
1030
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

929
929
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

164
164
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

341
341
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

661
661
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

209
209
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

145
145
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

972
972

Meer sportnieuws