Dennis komt met verklaring voor wereldgoal

door
Dennis komt met verklaring voor wereldgoal

Club Brugge rekende zondagavond vlot af met KV Mechelen. Het won met 3-0, maar het belangrijkste nieuws wat dat de aanvallers na enkele moeilijke weken weer opstonden. Zo stonden Percy Tau en Emmanuel Dennis aan het kanon, die laatste scoorde zelfs een goal die Europa zal rondgaan met een heerlijke hakbal.


Na de match onthulde Dennis meteen waar hij zijn inspiratie gehaald had. "Ik had vorig weekend die supergoal van Suarez met Barcelona gezien", klinkt het op de website van Club. "“En ik dacht bij mezelf: dat moet ik ook eens proberen! Als dat dan ook nog lukt, dan ben je natuurlijk superblij. Ik wist echt niet of ik al dan niet buitenspel stond, maar toen de ref na tussenkomst van de VAR naar de middenstip wees, was ik natuurlijk dolblij. De coach heeft me achteraf gelukgewenst met mijn doelpunt en ook dat is een goed teken."

Het was voor Dennis zijn eerste goal in meer dan twee maanden. "Het was inderdaad al een tijdje geleden, maar ik kan je verzekeren dat wij als spits nooit getwijfeld hebben. Het hangt soms van details af of je kan scoren of niet. Maar vanavond waren we bij de zaak en scoren zowel Percy (Tau, nvdr) als mezelf. Neen, van een scoringsprobleem bij de spitsen is er bij ons nooit sprake geweest. En ja, de komende week hebben we nog twee moeilijke wedstrijden te spelen. Zowel op Anderlecht voor de beker als enkele dagen later op Gent voor de competitie zullen we top moeten zijn. Maar met het huidige vertrouwen denk ik dat we de beide moeilijke verplaatsingen kunnen winnen."

LEES OOK: Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Zal hij nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

2
2
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

56
56
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

28
28
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

67
67
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

460
460
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

287
287
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

273
273
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

261
261
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

117
117
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

496
496
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

415
415
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

263
263
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

159
159
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

403
403
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

213
213
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

289
289
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

81
81
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

192
192
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

441
441
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

42
42
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

129
129
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

450
450
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

361
361
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

137
137

Meer sportnieuws