AA Gent laat zich verrassen in Oostende en is tweede plaats kwijt

door
AA Gent laat zich verrassen in Oostende en is tweede plaats kwijt

AA Gent was donderdag nog aan het feest met een zege tegen Oleksandria en groepswinst in de Europa League, maar enkele dagen later hebben de Buffalo's een dure nederlaag geleden. Ze lieten zich verrassen door KV Oostende en gingen aan de kust met 2-1 verliezen. Gent moet zo de tweede plaats in het klassement aan Antwerp laten, terwijl KVO zijn kloof met de gevarenzone vergroot.


Nochtans begon Gent uitstekend in de Versluys Arena. Na tien minuten kreeg Yaremchuk al een dot van een kans, maar de Oekraïner mikte nog op Ondoa. Depoitre was echter goed gevolgd en zette alsnog de 0-1 op het bord. Ook daarna bleef Gent dominant en het zocht naar de 0-2, maar tegen alle verwachtingen in viel de goal aan de overkant. Een hoekschop belandde voor de voeten van Hjulsager en die fusilleerde van dichtbij Kaminski.

De gelijkmaker bleek een stevige opdoffer voor Gent, dat maar moeizaam herstelde. Faes en Canesin kwamen zelfs nog dicht bij de 2-1, maar de goal viel voor rust niet meer. Vroeg in de tweede helft was het wel prijs: Ndenbe zette goed voor en Vargas werkte af met een kopbal. Plots moest Gent aan de bak en Jess Thorup gooide het roer om door Mbayo en Kvilitaia te brengen. Met de extra vuurkracht belegerde Gent het Oostendse doel, maar Ondoa onderscheidde zich telkens. De grootste kans was in de slotfase nog voor Yaremchuk, maar hij mikte knullig op de Oostendse keeper. KVO neemt met de zege een veilige afstand van Cercle en Waasland-Beveren, terwijl Gent nu al op tien punten van Club Brugge volgt.

Scoreverloop:
0-1 (10') Depoitre
1-1 (27') Hjulsager
2-1 (54') Vargas

LEES OOK: Fraude aan de kust: ex-KV Oostende-baas plots in de cel

Trending:

'Jashari-soap barst uit voegen: ongeziene recordsom op tafel'
'Jashari-soap barst uit voegen: ongeziene recordsom op tafel'

Is AA Gent nog een titelkandidaat?

Meest recent

'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

50
50
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

263
263
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

318
318
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

109
109
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

77
77
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

447
447
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

48
48
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1031
1031
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

334
334
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

889
889
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

345
345
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

592
592
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

474
474
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

216
216
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

80
80
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

657
657
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

670
670
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

285
285
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

331
331
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1377
1377
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

858
858
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

171
171
Niemand zag dit aankomen: Van Looy biecht op als Antwerp-fan

Eerder vandaag kon u al lezen dat Erik Van Looy weer enkele nieuwe kandidaten wist te strikken voor ...

240
240
Pocognoli velt oordeel over 'uittocht' bij Union SG

Union SG bereidt zich in alle rust voor op het nieuwe seizoen. Geen Europese voorrondes voor hen, ...

121
121
Anderlecht speelt gelijk: Olivier Renard is aan zet

We weten het wel: je moet geen drastische conclusies trekken na oefenmatchen, maar één ...

541
541

Meer sportnieuws