Club Brugge zet titelambities nog wat kracht bij met ruime zege tegen Malinwa

door
Club Brugge zet titelambities nog wat kracht bij met ruime zege tegen Malinwa

Op basis van een sterk eerste halfuur heeft Club Brugge andermaal een wedstrijd gemakkelijk gewonnen in de Jupiler Pro League. Een machteloos KV Mechelen slaagde er quasi geen enkele keer in om een uitgespeelde kans af te dwingen en ging roemloos ten onder op Jan Breydel.

KV Mechelen zat in een dip(je). Malinwa leek in de heenronde op weg naar een plek in de top-zes maar moest nu plots stunten op het veld van leider Club Brugge om nog uitzicht te houden op Play-Off I. Wouter Vrancken gooide het roer stevig om vanavond en bracht met Bijker, Vanlerberghe en Hairemans drie nieuwe namen aan de aftrap. Bij Blauw-Zwart keerden Mata en Rits terug in de basis, de geblesseerde Diatta was er niet bij.
Club slaat twee maal dodelijk toe in het eerste halfuur
Club begon uitstekend in eigen huis en al binnen de eerste tien minuten krulde Vanaken de bal tegen de lat, KV Mechelen ontsnapte. De thuisploeg bleef ook nadien de betere ploeg maar veel verder dan een schotje van Tau dat ver naast ging en een poging van Dennis dat eveneens niet binnen het kader vloog, kwam het voorlopig niet. Op het halfuur was het toch raak voor Blauw-Zwart: Vormer kraakte zijn schot volledig maar zo werd het de perfecte assist voor Tau die aan de tweede paal in doel verlengde: 1-0. KV Mechelen was nu een speelbal in de handen van een gretig Club Brugge en Dennis maakte er met een fraai hakje even later al 2-0 van. Een score die ook bij de rust nog op het bord stond in Jan Breydel, ondanks nog een prima kans voor Peyre die over knalde.

Dennis en Tau maken al in het eerste halfuur het verschil voor Club Brugge.
Zakelijk Blauw-Zwart houdt KV Mechelen gemakkelijk af
Malinwa kwam iets beter voor de dag na de pauze en Vanlerberghe stelde Mignolet een eerste keer op de proef met een lage schuiver. Club nam na de rust de voet wat van het gaspedaal en slaagde er voorlopig niet meer in om een kans af te dwingen. Op twintig minuten van het einde knalde Vanaken in de volley nog eens over na een knappe aanval van de thuisploeg. Op tien minuten van het einde zorgde Rits tegen zijn ex-ploeg nog voor de 3-0 met een lage schuiver die Thoelen kansloos liet. Togui kwam aan de overzijde nog dicht bij een eerredder maar hij kopte van dichtbij hoog over. Zo werd het uiteindelijk wederom een gemakkelijke zege voor de competitieleider.
Scoreverloop:
1-0 (28') Tau, 2-0 (30') Dennis, 3-0 (80') Rits

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: huurling toont zich in Nederland

Kan iemand dit Club afstoppen?

Meest recent

Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

34
34
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

33
33
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

166
166
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

67
67
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

272
272
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

185
185
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

181
181
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

116
116
Vanaken reageert: opvallende woorden over De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

154
154
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

58
58
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

43
43
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

542
542
Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

192
192
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

264
264
Code rood bij Club Brugge: Verhaeghe grijpt stevig in

Gezien de bomvolle kalender hoeft het misschien niet echt te verbazen, maar plots wordt Club ...

725
725
'DAZN loopt blauwtje: Pro League eist monsterboete'

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

380
380
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

377
377
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

191
191
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

415
415
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

123
123
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

798
798
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

510
510
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

66
66
Cinel spreekt duidelijk over mogelijk ontslag bij Cercle

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie in de Jupiler Pro League en opmerkelijk genoeg werd er ...

375
375
'Stassin wrijft zich in de handen na transferwending'

Met Romeo Vermant haalde Rudi Garcia deze maand een nieuwe, jonge spits bij de selectie van de Rode ...

95
95

Meer sportnieuws