Club Brugge zet titelambities nog wat kracht bij met ruime zege tegen Malinwa

door
Club Brugge zet titelambities nog wat kracht bij met ruime zege tegen Malinwa

Op basis van een sterk eerste halfuur heeft Club Brugge andermaal een wedstrijd gemakkelijk gewonnen in de Jupiler Pro League. Een machteloos KV Mechelen slaagde er quasi geen enkele keer in om een uitgespeelde kans af te dwingen en ging roemloos ten onder op Jan Breydel.

KV Mechelen zat in een dip(je). Malinwa leek in de heenronde op weg naar een plek in de top-zes maar moest nu plots stunten op het veld van leider Club Brugge om nog uitzicht te houden op Play-Off I. Wouter Vrancken gooide het roer stevig om vanavond en bracht met Bijker, Vanlerberghe en Hairemans drie nieuwe namen aan de aftrap. Bij Blauw-Zwart keerden Mata en Rits terug in de basis, de geblesseerde Diatta was er niet bij.
Club slaat twee maal dodelijk toe in het eerste halfuur
Club begon uitstekend in eigen huis en al binnen de eerste tien minuten krulde Vanaken de bal tegen de lat, KV Mechelen ontsnapte. De thuisploeg bleef ook nadien de betere ploeg maar veel verder dan een schotje van Tau dat ver naast ging en een poging van Dennis dat eveneens niet binnen het kader vloog, kwam het voorlopig niet. Op het halfuur was het toch raak voor Blauw-Zwart: Vormer kraakte zijn schot volledig maar zo werd het de perfecte assist voor Tau die aan de tweede paal in doel verlengde: 1-0. KV Mechelen was nu een speelbal in de handen van een gretig Club Brugge en Dennis maakte er met een fraai hakje even later al 2-0 van. Een score die ook bij de rust nog op het bord stond in Jan Breydel, ondanks nog een prima kans voor Peyre die over knalde.

Dennis en Tau maken al in het eerste halfuur het verschil voor Club Brugge.
Zakelijk Blauw-Zwart houdt KV Mechelen gemakkelijk af
Malinwa kwam iets beter voor de dag na de pauze en Vanlerberghe stelde Mignolet een eerste keer op de proef met een lage schuiver. Club nam na de rust de voet wat van het gaspedaal en slaagde er voorlopig niet meer in om een kans af te dwingen. Op twintig minuten van het einde knalde Vanaken in de volley nog eens over na een knappe aanval van de thuisploeg. Op tien minuten van het einde zorgde Rits tegen zijn ex-ploeg nog voor de 3-0 met een lage schuiver die Thoelen kansloos liet. Togui kwam aan de overzijde nog dicht bij een eerredder maar hij kopte van dichtbij hoog over. Zo werd het uiteindelijk wederom een gemakkelijke zege voor de competitieleider.
Scoreverloop:
1-0 (28') Tau, 2-0 (30') Dennis, 3-0 (80') Rits

LEES OOK: De verborgen oorlog in het leven van Vital Borkelmans

Trending:

Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

Kan iemand dit Club afstoppen?

Meest recent

Vanessa D'Hooghe bezorgt Van Crombrugge krop in dé keel

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

63
63
Patro haalt creatieve speler uit de Jupiler Pro League

Patro Eisden kent een pittige voorbereiding. Stijn Stijnen legt er flink de pees op en de resultaten ...

26
26
Union SG legt Feyenoord net niet het zwijgen op in de Kuip

Union SG stond namiddag voor een grote test. De Belgische landskampioen speelde in de Kuip tegen ...

31
31
'Messi deelt ludieke sneer uit richting Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft tegen het einde van de mercato wellicht een zéér jonge ploeg. Een ...

299
299
AA Gent bijt tanden stuk, verlies voor Cercle Brugge

Binnen twee weken start de Jupiler Pro League opnieuw. De Belgische eersteklassers gaan de laatste ...

135
135
Na sporthalcrash: Kiyine had wéér te veel gedronken

Twee jaar geleden kwam Sofiane Kiyine goed weg toen hij zijn bolide in het dak van een sporthal ...

239
239
PSV rondt derde duurste transfer uit clubgeschiedenis af

PSV werd de afgelopen twee seizoenen landskampioen in Nederland. Door de Champions League en ...

49
49
Antwerp-fan Souidi breekt taboe: zijn versie van het ongeluk

Antwerp-fan Omar Souidi is uitgegroeid tot één van de bekendste advocaten van ...

93
93
Aanwinsten tonen zich in oefenpot van Standard

Standard heeft zijn stage afgesloten met een oefenwedstrijd tegen de Franse club RC Lens. Mircea ...

156
156
Anderlecht wint weer niet: problemen voor sterkhouder?

Anderlecht speelde om 12u tegen Rakow. Binnen twaalf dagen wacht de eerste Europese opdracht, dus ...

320
320
"Mijn kinderen..." - Danny Boffin ging door waar tranendal

Het leven heeft Danny Boffin de laatste jaren zeker niet gespaard. De ex-speler van onder meer ...

110
110
'Jashari gaat stap verder: Club-bestuur krijgt harde boodschap'

Bij vicekampioen Club Brugge wordt zaterdag de jaarlijkse fandag afgewerkt. Ook de spelers ...

802
802
Schok bij Union: Moris op zucht op lucratief vertrek

In navolging van Noah Sadiki (Sunderland FC) en Koki Machida (TSG Hoffenheim), staat Union SG op ...

212
212
Anderlecht houdt hart vast: Coosemans valt uit in oefenpot

RSC Anderlecht vertoefde de voorbije dagen in het Nederlandse Renesse voor een zomers oefenkamp. ...

202
202
De verborgen oorlog in het leven van Vital Borkelmans

Het leven van Vital Borkelmans leek de laatste jaren op een echte rollercoaster. De voormalig speler ...

114
114
'Skoras zorgt voor transferverrassing bij Club Brugge'

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Blauw-Zwart wil de ...

1265
1265
Stil van: Marc Degryse raakt iedereen diep in het hart

Voor Marc Degryse staat het leven nog steeds grotendeels in het teken van voetbal. De voormalig Rode ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Club biedt enorme som, straffe climax Gent'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

264
264
‘Frenkie’s vriend ontketent oorlog in de kleedkamer’

FC Barcelona heeft knopen doorgehakt voor volgend seizoen. Zo mag doelman Marc-André Ter ...

122
122
‘Matias Fernandez-Pardo maakt zomerse droomtransfer’

Matias Fernandez-Pardo brak door bij KAA Gent, maar werd al snel opgepikt door het Franse Lille. ...

134
134
Louis van Gaal openhartig over zijn gezondheid

Louis van Gaal (73) wordt gezien als één van de beste hoofdtrainers ooit. De ...

71
71
‘Bakayoko verbaast iedereen met straffe transfereis’

Johan Bakayoko kon een jaar geleden nog voor een astronomisch bedrag naar Saudi-Arabië, maar na ...

99
99
Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

317
317
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

501
501
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

393
393

Meer sportnieuws