TRANSFERUURTJE: 'De Camargo geeft Club hoop, Juve vol voor Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Camargo geeft Club hoop, Juve vol voor Rode Duivel'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De interesse in Sander Berge blijft toenemen. Zo meldt Sky Italia dat Internazionale contact heeft opgenomen voor een transferdeal over de Noorse middenvelder. De club van Romelu Lukaku zou willen wachten tot na het seizoen om hem in te lijven, iets wat KRC Genk uiteraard ziet zitten. De voorbije dagen zouden er alvast concrete gesprekken hebben plaatsgevonden tussen vertegenwoordigers van Inter en de entourage van Berge.

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe spits en de naam van routinier Igor De Camargo is al meermaals naar voren geschoven. Bij La Dernière Heure zet de sterkhouder van KV Mechelen de deur voor zo'n wintertransfer alvast wagenwijd open. "Uiteraard zou ik graag nog eens voor een topclub willen spelen, ik zie me zelfs in staat om er titularis te worden. Mijn fysieke testen demonstreren dat ook. Ondanks mijn leeftijd voel ik nog geen terugval. Als Brugge we opnieuw belt, zal ik met plezier opnemen", klonk het.

Dieumerci Mbokani is bezig aan een weergaloos seizoen bij Antwerp FC. De Congolese topschutter sluit dan ook niet dat hij komende zomer een nieuwe stap zet. "In het voetbal weet je nooit. Maar op dit moment heb ik nog een contract bij Antwerp. We zien op het einde van dit seizoen wat er gebeurt. Maar als er een mooie aanbieding komt, zullen we dit bekijken met het bestuur om een beslissing te nemen", vertelde hij bij Het Laatste Nieuws.

Anthony Limbombe vertrekt mogelijk al na enkele maanden bij Standard, zo meldt La Dernière Heure. De flankspeler kan voorlopig niet voldoen op Sclessin. De kans bestaat dat er vroegtijdig een einde wordt gemaakt aan zijn huurbeurt. In dat geval gaat hij vanaf januari weer bij FC Nantes aan de slag.

BUITENLAND
Volgens Corriere dello Sport denkt Juventus opnieuw aan Thomas Meunier. De Rode Duivel, die in juni einde contract is bij PSG, werd in de zomer ook al genoemd in Turijn. Toen kwam het uiteindelijk niet tot een transfer, maar volgende maand wordt voor PSG de laatste kans om een transfersom te ontvangen voor de rechtsachter.

Timothy Castagne doet het momenteel erg goed en dat levert hem mogelijk een fraaie transfer op. Het medium Numero Diez meldt via Corriere dello Sport namelijk dat AS Roma de ex-speler van KRC Genk op zijn verlanglijstje heeft gezet. Atalanta zou echter niet geneigd zijn om mee te werken in januari, zeker gezien de club ook na nieuwjaar in Europa in actie blijft.

Victor Osimhen blijft grote stappen zetten en doet het momenteel ook erg goed bij Lille OSC. De ex-spits van Charleroi scoorde al 11 keer in 22 wedstrijden en gaf ook 4 assists. FC Barcelona volgt de 21-jarige aanvaller op de voet, maar Lille wil hem volgens RMC niet laten gaan. Komende zomer kan er wél gepraat volgens de Franse club.

LEES OOK: Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Anderlecht moet na het seizoen opnieuw proberen Mbokani te halen ...

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

27
27
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

80
80
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

61
61
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

115
115
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

125
125
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

163
163
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

53
53
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

155
155
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

400
400
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

342
342
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

115
115
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

116
116
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

321
321
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

221
221
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

105
105
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

255
255
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

24
24
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

107
107
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

521
521
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

134
134
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

247
247
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

100
100
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

354
354
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

197
197

Meer sportnieuws