TRANSFERUURTJE: 'De Camargo geeft Club hoop, Juve vol voor Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Camargo geeft Club hoop, Juve vol voor Rode Duivel'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De interesse in Sander Berge blijft toenemen. Zo meldt Sky Italia dat Internazionale contact heeft opgenomen voor een transferdeal over de Noorse middenvelder. De club van Romelu Lukaku zou willen wachten tot na het seizoen om hem in te lijven, iets wat KRC Genk uiteraard ziet zitten. De voorbije dagen zouden er alvast concrete gesprekken hebben plaatsgevonden tussen vertegenwoordigers van Inter en de entourage van Berge.

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe spits en de naam van routinier Igor De Camargo is al meermaals naar voren geschoven. Bij La Dernière Heure zet de sterkhouder van KV Mechelen de deur voor zo'n wintertransfer alvast wagenwijd open. "Uiteraard zou ik graag nog eens voor een topclub willen spelen, ik zie me zelfs in staat om er titularis te worden. Mijn fysieke testen demonstreren dat ook. Ondanks mijn leeftijd voel ik nog geen terugval. Als Brugge we opnieuw belt, zal ik met plezier opnemen", klonk het.

Dieumerci Mbokani is bezig aan een weergaloos seizoen bij Antwerp FC. De Congolese topschutter sluit dan ook niet dat hij komende zomer een nieuwe stap zet. "In het voetbal weet je nooit. Maar op dit moment heb ik nog een contract bij Antwerp. We zien op het einde van dit seizoen wat er gebeurt. Maar als er een mooie aanbieding komt, zullen we dit bekijken met het bestuur om een beslissing te nemen", vertelde hij bij Het Laatste Nieuws.

Anthony Limbombe vertrekt mogelijk al na enkele maanden bij Standard, zo meldt La Dernière Heure. De flankspeler kan voorlopig niet voldoen op Sclessin. De kans bestaat dat er vroegtijdig een einde wordt gemaakt aan zijn huurbeurt. In dat geval gaat hij vanaf januari weer bij FC Nantes aan de slag.

BUITENLAND
Volgens Corriere dello Sport denkt Juventus opnieuw aan Thomas Meunier. De Rode Duivel, die in juni einde contract is bij PSG, werd in de zomer ook al genoemd in Turijn. Toen kwam het uiteindelijk niet tot een transfer, maar volgende maand wordt voor PSG de laatste kans om een transfersom te ontvangen voor de rechtsachter.

Timothy Castagne doet het momenteel erg goed en dat levert hem mogelijk een fraaie transfer op. Het medium Numero Diez meldt via Corriere dello Sport namelijk dat AS Roma de ex-speler van KRC Genk op zijn verlanglijstje heeft gezet. Atalanta zou echter niet geneigd zijn om mee te werken in januari, zeker gezien de club ook na nieuwjaar in Europa in actie blijft.

Victor Osimhen blijft grote stappen zetten en doet het momenteel ook erg goed bij Lille OSC. De ex-spits van Charleroi scoorde al 11 keer in 22 wedstrijden en gaf ook 4 assists. FC Barcelona volgt de 21-jarige aanvaller op de voet, maar Lille wil hem volgens RMC niet laten gaan. Komende zomer kan er wél gepraat volgens de Franse club.

LEES OOK: Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Anderlecht moet na het seizoen opnieuw proberen Mbokani te halen ...

Meest recent

Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

3
3
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

27
27
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

184
184
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

65
65
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

150
150
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

47
47
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

69
69
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

31
31
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

68
68
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

46
46
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

348
348
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

166
166
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

115
115
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

477
477
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

196
196
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

106
106
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

113
113
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

212
212
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

59
59
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

57
57
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

611
611
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

191
191
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

253
253
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

252
252

Meer sportnieuws