TRANSFERUURTJE: 'De Camargo geeft Club hoop, Juve vol voor Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Camargo geeft Club hoop, Juve vol voor Rode Duivel'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De interesse in Sander Berge blijft toenemen. Zo meldt Sky Italia dat Internazionale contact heeft opgenomen voor een transferdeal over de Noorse middenvelder. De club van Romelu Lukaku zou willen wachten tot na het seizoen om hem in te lijven, iets wat KRC Genk uiteraard ziet zitten. De voorbije dagen zouden er alvast concrete gesprekken hebben plaatsgevonden tussen vertegenwoordigers van Inter en de entourage van Berge.

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe spits en de naam van routinier Igor De Camargo is al meermaals naar voren geschoven. Bij La Dernière Heure zet de sterkhouder van KV Mechelen de deur voor zo'n wintertransfer alvast wagenwijd open. "Uiteraard zou ik graag nog eens voor een topclub willen spelen, ik zie me zelfs in staat om er titularis te worden. Mijn fysieke testen demonstreren dat ook. Ondanks mijn leeftijd voel ik nog geen terugval. Als Brugge we opnieuw belt, zal ik met plezier opnemen", klonk het.

Dieumerci Mbokani is bezig aan een weergaloos seizoen bij Antwerp FC. De Congolese topschutter sluit dan ook niet dat hij komende zomer een nieuwe stap zet. "In het voetbal weet je nooit. Maar op dit moment heb ik nog een contract bij Antwerp. We zien op het einde van dit seizoen wat er gebeurt. Maar als er een mooie aanbieding komt, zullen we dit bekijken met het bestuur om een beslissing te nemen", vertelde hij bij Het Laatste Nieuws.

Anthony Limbombe vertrekt mogelijk al na enkele maanden bij Standard, zo meldt La Dernière Heure. De flankspeler kan voorlopig niet voldoen op Sclessin. De kans bestaat dat er vroegtijdig een einde wordt gemaakt aan zijn huurbeurt. In dat geval gaat hij vanaf januari weer bij FC Nantes aan de slag.

BUITENLAND
Volgens Corriere dello Sport denkt Juventus opnieuw aan Thomas Meunier. De Rode Duivel, die in juni einde contract is bij PSG, werd in de zomer ook al genoemd in Turijn. Toen kwam het uiteindelijk niet tot een transfer, maar volgende maand wordt voor PSG de laatste kans om een transfersom te ontvangen voor de rechtsachter.

Timothy Castagne doet het momenteel erg goed en dat levert hem mogelijk een fraaie transfer op. Het medium Numero Diez meldt via Corriere dello Sport namelijk dat AS Roma de ex-speler van KRC Genk op zijn verlanglijstje heeft gezet. Atalanta zou echter niet geneigd zijn om mee te werken in januari, zeker gezien de club ook na nieuwjaar in Europa in actie blijft.

Victor Osimhen blijft grote stappen zetten en doet het momenteel ook erg goed bij Lille OSC. De ex-spits van Charleroi scoorde al 11 keer in 22 wedstrijden en gaf ook 4 assists. FC Barcelona volgt de 21-jarige aanvaller op de voet, maar Lille wil hem volgens RMC niet laten gaan. Komende zomer kan er wél gepraat volgens de Franse club.

LEES OOK: Wils zijn vel nog niet 'gered': "Dat moéten we halen"

Anderlecht moet na het seizoen opnieuw proberen Mbokani te halen ...

Meest recent

'Renard wacht lot niet af: dubbele winteraanwinst Anderlecht'

Het vernieuwde bestuur is inmiddels officieel van start gegaan bij RSC Anderlecht. In de komende ...

8
8
'Courtois haakt weer af: markante statistiek bij Duivels'

De Rode Duivels kunnen beginnen aan hun voorbereiding op de wedstrijden tegen Kazachstan en ...

40
40
Stassin velt zijn oordeel over selectie Vermant bij Duivels

De Rode Duivels verzamelden dinsdag in Tubeke om te beginnen aan de voorbereiding op de laatste ...

57
57
Schokkend verhaal: Lokeren-speler in afkickkliniek

Het gaat dit seizoen maar moeizaam voor Lokeren in de Challenger Pro League. Vorig seizoen haalde ...

44
44
Hey velt oordeel over zijn eerste jaar bij Anderlecht

Anderlecht is met een goed gevoel de interlandbreak ingegaan na een knappe zege in de kraker tegen ...

100
100
'Antwerp ziet in januari volgende sterkhouder vertrekken'

Antwerp kon vorig weekend opgelucht ademhalen na de zege tegen La Louvière, waardoor het een ...

218
218
Sterkhouder Club valt door de mand: "Was een verrassing"

Bij Club Brugge zullen ze tijdens de interlandbreak hun wonden likken na de tegenvallende prestatie ...

117
117
'Trossard in bloedvorm: transferstrijd barst weer los'

Arsenal blijft heersen in de Premier League, al liet het vorig weekend wel verrassend punten liggen ...

55
55
Jonge Duivels kennen volgende tegenstander op WK U17

De Jonge Duivels hebben vrij vlot de groepsfase van het WK U17 overleefd. Ze verloren nog hun ...

190
190
De Bilde heeft één gouden tip voor Anderlecht

De laatste kans voor Marc Coucke. Dat is toch de conclusie met de volgende nieuwe start die RSC ...

262
262
Swerts met twee kleppers extra: "Heeft iets speciaal"

De Belgische beloften spelen vrijdag in Oostenrijk een belangrijk duel richting het EK 2027. Coach ...

47
47
Keert vergeten Neerpede-parel terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht liet de afgelopen jaren héél wat talenten vertrekken. Sommigen kozen ...

397
397
'FC Barcelona schokt met transfer Rode Duivel'

FC Barcelona wil zich in januari versterken. Buitenlandse media melden dat ze aanvallend wel wat ...

192
192
Verhuurde JPL-spelers: huurling toont zich in Nederland

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

58
58
Na Stroeykens volgende RSCA-smaakmaker weldra bij Congo?

RSC Anderlecht kende geen gewelde zomermerato. Iets te veel kwantiteit en te weinig direct inzetbare ...

226
226
Preud'homme doet boekje open over werking Club NXT

In Youth We Trust. Even was het de slogan van aartsrivaal RSC Anderlecht, maar tegenwoordig trekt ...

266
266
Rode Duivels hakken Courtois-knoop definitief door

Eén zege volstaat om definitief een WK-ticket te bemachtigen, maar in het tweeluik tegen ...

106
106
De Ketelaere ontploft: pijnlijke breuk bij Duivels loert

De blessuregolf bij de Rode Duivels heeft één grote winnaar opgeleverd: Charles De ...

565
565
'Exit in januari: Genk neemt afscheid van steunpilaar'

KRC Genk heeft tot dusver een wisselvallig seizoen achter de rug, met heel wat ups en downs. Vooral ...

554
554
'Anderlecht all-in: pittig prijskaartje toptarget bekend'

De toekomst lacht RSC Anderlecht weer toe na de deugddoende zege tegen Club Brugge. Al maakt ...

405
405
Tranen bij Club-fans: Mechele deelt pakkende bekentenis

Hij is geen man van grote woorden of show, maar van daden. Van tackles, duels en trouwe dienst. ...

2116
2116
Rode Duivels blazen verzamelen: één opvallende aanwezige

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan, de voorlaatste horde richting het WK. Een ...

181
181
Club Brugge in extase: nieuwe Gouden Generatie staat op

Niet alleen het A-elftal van Club Brugge toont een ander gelaat in eigen land dan in Europa, ...

487
487
Van Looy laat kijkers in shock achter: Groot geheim onthuld

Erik Van Looy mag dan vooral bekendstaan als quizmaster van De Slimste Mens ter Wereld, de ...

221
221
Zorgen bij fans: Messi overweegt drastische beslissing

In 2022 kon Lionel Messi in Qatar eindelijk helemaal de kroon op zijn carrière zetten, want ...

78
78

Meer sportnieuws