Storck spuwt zijn gal naar spelers en bestuur: "Zo is het moeilijk presteren"

door
Storck spuwt zijn gal naar spelers en bestuur:

Cercle Brugge raakt maar niet weg van de laatste plaats in de Jupiler Pro League. In Charleroi liep het alweer tegen een stevige nederlaag aan: 3-0. Bernd Storck trok na de match behoorlijk stevig van leer tegen zijn spelers en leek en passant ook een sneertje uit te delen naar het bestuur van de Vereniging.


"Ik ben zeer ontgoocheld, ik kan deze prestatie niet begrijpen. Ik moet me verontschuldigen bij de supporters die deze verre reis gemaakt hebben", begon hij zijn uiteenzetting bij Sporza. " We hebben ondermaats gepresteerd, dit kan echt niet. We hadden een goede voorbereiding, iedereen kende zijn taken en dan geven we hen zomaar de kans om die eerste goal te maken. In de tweede helft maakten we weer een fout. Dat zijn beginnersfouten, op dit niveau kan dat niet. Na 48 minuten was de wedstrijd voorbij. Er kwam geen reactie en daar ben ik zeer ontgoocheld over. We moeten dit morgen met het team bespreken."

Volgens Storck speelt het transferbeleid van Cercle een grote rol in de huidige situatie. "Er is een moeilijke situatie in de ploeg. Er zullen veel veranderingen zijn volgend jaar en de spelers beseffen dat. Het is voor hen moeilijk om te presteren, omdat de toekomst onduidelijk is. We hebben veel huurspelers en veel spelers die nu niet spelen. Dat zorgt voor een slechte sfeer en daar moet ik een einde aan maken."

LEES OOK: Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Heeft Cercle te veel huurspelers?

Meest recent

PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

1
1
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

73
73
‘Anderlecht flikt het: oude bekende komt aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

597
597
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

65
65
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

428
428
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

122
122
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

159
159
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

41
41
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

312
312
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

172
172
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

556
556
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

95
95
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

158
158
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

121
121
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

163
163
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

200
200
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

310
310
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

135
135
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

53
53
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

72
72
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

355
355
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

78
78
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

392
392
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

367
367
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

87
87

Meer sportnieuws