Beerschot verstevigt leiderspositie in tweede periode Proximus League

411 stemmen
Beerschot verstevigt leiderspositie in tweede periode Proximus League

Beerschot heeft vanavond opnieuw een prima zaak gedaan in de Proximus League. Het team van Losada won na een wedstrijd met wisselende kansen op het veld van Westerlo en verstevigt zo zijn leidersplaats in de tweede periode.

Zou Beerschot voor het derde jaar op rij de titelfinale halen in 1B? Op basis van de eerste periode leek het er dit seizoen niet in te zitten voor de Mannekes maar na de trainerswissel staat er stilaan een hecht blok op het veld bij de fusieploeg. Westerlo van zijn kant kon mits een zege weer helemaal in de running komen voor het tweede finaleticket maar hinkte voorlopig wat achterop. In het Kuipje kregen beide ploegen voldoende mogelijkheden voor de pauze om de score te openen maar halfweg stond het billijk nog gelijk.
Iets voor het uur kwamen de bezoekers op voorsprong toen Grisez de vrijstaande Saint-Louis vond en die zette de 0-1 op het bord. Beide ploegen kwamen nadien lange tijd nog tot weinig kansen. Op tien minuten van het einde trapte Abrahams een afvallende bal hoog over het doel van Vanhamel. De thuisploeg drong nu aan en ook Brüls kreeg de bal niet tussen de palen. Uiteindelijk hield Beerschot relatief eenvoudig stand en doet het een gouden zaak in de tweede periode. Voor Westerlo is het al de derde opeenvolgende thuisnederlaag, met één op twaalf zit het team van Bob Peeters in een serieuze dip.
Scoreverloop:
0-1 (57') Saint-Louis

LEES OOK: 'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'
604

Pakt Beerschot het tweede finaleticket?

Meest recent

Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

7
7
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

21
21
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

37
37
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

15
15
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

82
82
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

27
27
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

121
121
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

40
40
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

210
210
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

164
164
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

589
589
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

161
161
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

68
68
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

61
61
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

346
346
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

640
640
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

51
51
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

486
486
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

134
134
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

52
52
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

259
259
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

42
42
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

52
52
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

251
251
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

674
674

Meer sportnieuws