Volwassen Charleroi laat hekkensluiter Cercle kansloos

door
Volwassen Charleroi laat hekkensluiter Cercle kansloos

Charleroi lijkt stilaan een zekerheid voor Play-Off I. De Karolo's wonnen opnieuw kinderlijk eenvoudig een thuiswedstrijd, deze keer tegen hekkensluiter Cercle Brugge en lijken een stevige kandidaat voor een Europees ticket dit seizoen.

Cercle Brugge had dringend nood aan een zege om de kansen op het behoud te vergroten. De Vereniging voetbalde onder nieuwe trainer Storck wel een pak beter maar voorlopig kon het dat te weinig koppelen aan puntengewin. Charleroi van zijn kant deed het al maanden prima en won zowat alle wedstrijden die het 'moest' winnen. Daardoor stond het momenteel stevig in de top-zes.
Dramatische start breekt Cercle voorlopig zuur op
De bezoekers begonnen dramatisch in het Stade du Pays de Charleroi en nog voor er tien minuten gespeeld waren maakte Bruno er 1-0 van. De Karolo's drukten ook nadien door en Cercle mocht zijn nieuwe doelman Hassen bedanken met knappe saves op schoten van Henen en Gholizadeh. Cercle Brugge kwam bleek voor de dag en al op het halfuur werd Dekuyper naar de kant gehaald, Foster was zijn vervanger. Op slag van de rust was er toch nog een kansje voor de bezoekers, Peeters stelde Penneteau op de proef maar die pakte probleemloos. Halfweg had Charleroi een kleine voorsprong te pakken.

Halfweg staan de Karolo's opnieuw op een verdiende voorsprong.
Volwassen Charleroi houdt eenvoudig stand
Net als in de eerste helft, maakte Charleroi ook in de tweede periode snel het verschil. Morioka combineerde knap met Gholizadeh en die laatste maakte er 2-0 van. Cercle reageerde quasi meteen met een pegel van Peeters die tegen de paal vloog, pech voor de bezoekers. Een volwassen Charleroi hield nadien eenvoudig stand en gaf nog nauwelijks kansen weg tegen de hekkensluiter. In de absolute slotfase omspeelde Fall nog doelman Hassen en hij legde de 3-0 in een leeg doel. Zo werd het opnieuw een overtuigende zege voor de ploeg van Belhocine.
Scoreverloop:
1-0 (8') Bruno, 2-0 (51') Gholizadeh, 3-0 (88') Fall



LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Ziet u Charleroi in de top-drie eindigen?

Meest recent

'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

2
2
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

60
60
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

96
96
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

72
72
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

304
304
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

339
339
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

30
30
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

274
274
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

140
140
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

188
188
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

153
153
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

343
343
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

480
480
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

128
128
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

101
101
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

56
56
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

66
66
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

229
229
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1631
1631
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

290
290
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

162
162
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

47
47
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126

Meer sportnieuws