Volwassen Charleroi laat hekkensluiter Cercle kansloos

door
Volwassen Charleroi laat hekkensluiter Cercle kansloos

Charleroi lijkt stilaan een zekerheid voor Play-Off I. De Karolo's wonnen opnieuw kinderlijk eenvoudig een thuiswedstrijd, deze keer tegen hekkensluiter Cercle Brugge en lijken een stevige kandidaat voor een Europees ticket dit seizoen.

Cercle Brugge had dringend nood aan een zege om de kansen op het behoud te vergroten. De Vereniging voetbalde onder nieuwe trainer Storck wel een pak beter maar voorlopig kon het dat te weinig koppelen aan puntengewin. Charleroi van zijn kant deed het al maanden prima en won zowat alle wedstrijden die het 'moest' winnen. Daardoor stond het momenteel stevig in de top-zes.
Dramatische start breekt Cercle voorlopig zuur op
De bezoekers begonnen dramatisch in het Stade du Pays de Charleroi en nog voor er tien minuten gespeeld waren maakte Bruno er 1-0 van. De Karolo's drukten ook nadien door en Cercle mocht zijn nieuwe doelman Hassen bedanken met knappe saves op schoten van Henen en Gholizadeh. Cercle Brugge kwam bleek voor de dag en al op het halfuur werd Dekuyper naar de kant gehaald, Foster was zijn vervanger. Op slag van de rust was er toch nog een kansje voor de bezoekers, Peeters stelde Penneteau op de proef maar die pakte probleemloos. Halfweg had Charleroi een kleine voorsprong te pakken.

Halfweg staan de Karolo's opnieuw op een verdiende voorsprong.
Volwassen Charleroi houdt eenvoudig stand
Net als in de eerste helft, maakte Charleroi ook in de tweede periode snel het verschil. Morioka combineerde knap met Gholizadeh en die laatste maakte er 2-0 van. Cercle reageerde quasi meteen met een pegel van Peeters die tegen de paal vloog, pech voor de bezoekers. Een volwassen Charleroi hield nadien eenvoudig stand en gaf nog nauwelijks kansen weg tegen de hekkensluiter. In de absolute slotfase omspeelde Fall nog doelman Hassen en hij legde de 3-0 in een leeg doel. Zo werd het opnieuw een overtuigende zege voor de ploeg van Belhocine.
Scoreverloop:
1-0 (8') Bruno, 2-0 (51') Gholizadeh, 3-0 (88') Fall



LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

Ziet u Charleroi in de top-drie eindigen?

Meest recent

Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

6
6
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

8
8
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

89
89
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

12
12
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

82
82
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

147
147
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

36
36
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

93
93
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

186
186
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

74
74
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

43
43
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

129
129
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

275
275
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

252
252
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

181
181
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

470
470
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

224
224
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

171
171
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

242
242
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

360
360
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

328
328
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

140
140
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

102
102

Meer sportnieuws